Kargo Teslimat Şubesinde Ne Zaman Gelir?

Hata

Ürün ve Hizmetler Kapsam Teslimat Hizmet Günleri (gün x saat)
Şubeden Şubeye 1200 km üstü Pazartesi – Cuma // 09:00 – 18:00 Cumartesi // 09:00 – 17:00
Kapıdan Şubeye 600 km altı Pazartesi – Cuma // 09:00 – 18:00 Cumartesi // 09:00 – 17:00
600 – 1200 km arası

Genellikle bu aşamadan sonra kullanıcılar kargom ne zaman gelir sorusunu sıkça sormaktadır. Firmadan kargoya teslim edilen ürünler, karonun yoğunluk durumuna göre 1 – 5 iş günü içinde alıcıya ulaştırılmaktadır. Alıcının adreste bulunmadığı durumlarda, ürünler kargo şubesinde 7 gün bekletilerek, firmaya iade edilir.

Teslimat şubemize ulaşmıştır ne demek?

Alıcının gelen kargo bilgisine sahip olarak kargosunu ilgili Şube’ ye gelerek aldığı teslim şeklidir.

Bir kargo şubede kaç gün bekler?

Eğer görevlimiz, alıcının adresinde kimseyi bulamazsa, ‘Kargo İhbar Notu’ bırakır ve gönderiyi şubeye geri getirir. Bu durumda gönderinin alıcı ya da alıcının yetkili kıldığı kişi tarafından 3 gün içerisinde söz konusu şubeden alınması gerekmektedir.

You might be interested:  Kamyon Devirdim Ne Demek?

Teslimat şubesinden kargo alınır mı?

Göndericinin gönderi yapılırken talebi üzerine ilgili kargo varış şubesine ulaştığında alıcıya telefon araması ile kargosunun şubeye ulaştığı bilgisi verilir. Bilgilendirmenin ardından alıcı müşterimiz kimlik ibrazı ile kargosunu şubeden teslim alabilir.

Teslimat merkezinde ne demek?

Kısaca siparişlerin kargo ile uğraşan merkezdir.

Kargo şubeden nasıl alınır?

Dağıtıma çıkmasını beklemeden,paket kargo şubesindeyken gidip kimlikle alabilirsin Sabahleyin kargo şirketine gidip adını söyleyip ‘Kargom geldi mi acaba?’ diye soruyorsun. O da ‘Geldi efendim.’ derse ve sen de ‘Kargomu alabilir miyim?’ dersen kargonu çıkarıp verirler hemen.

En hızlı kargo şirketi hangisi?

DHL. En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

Şubeye gelen kargoyu başkası alabilir mi?

Arkadaşın haricinde kimse o kargoyu alamaz, tabi kargocular tanıdık değilse, Ama, Gönderici gönderi yaptığı şube ile iletişime geçip, alıcı bilgilerini değiştirebilir.

Pazar günü şubeden kargo alınır mı?

Pazar günü ise kargo dağıtımları ve alımları yapılmamaktadır. Ancak şubeye teslimatı yapılmış ise bizzat gidip kendiniz teslim alabilirsiniz. Harici olarak diğer kargo şubeleri hafta sonu hizmet vermezler.

Şubeye gelen kargo alınmazsa ne olur?

PTT 10 gün, MNG 3 gün bekliyor, almazsanız geri gönderirler.

Şubeye gelen kargo dağıtıma çıkmadan alınır mı?

Evet şubeye kimliğinle gidip alabilirsin.

Aras Kargo şubede kaç gün bekler?

Bu kişinin kimlik bilgileri kontrol edildikten sonra imza karşılığında kargo teslim edilir. 3 gün içinde alıcı ya da alıcının teslim edilmesini istediği yetkili kişi tarafından teslim alınmayan kargolar size geri iade edilmektedir.

You might be interested:  Banggood Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Yurtiçi Kargo şubede ne kadar bekler?

Alıcıya ulaşamadığımız durumlarda, kargolarınız; teslimat şubesine geliş tarihinden itibaren 3 gün süreyle şubede bekletilmektedir. Alıcının talebi olmadığı takdirde göndericiye kargosu, 3 gün sonunda iade edilmektedir.

Kargonuz varış transfer merkezinden varış şubesine gönderiliyor ne demek?

Decipat. Her şehrin dağıtım deposu vardır. Kargolar önce oraya girer, oradan şehrin ilçe/şubelerine dağıtılır. Sizin de kargonuz şu an o büyük depodan çıkmış ve size ulaştıracak olan şubeye gidiyor.

Kargo Transfer şubesinde ne demek?

Müşteriye teslim edilmek üzere bir Şube / Acente/Ticari Vekil’ e veya Transfer Merkezi’ne gelen kargodur. Müşterinin, bir Şube / Acente/Ticari Vekil’ e veya Transfer Merkezi’ne gelerek veya şube yetkililerinin müşterinin adresinden kargosunu teslim alması ile gönderilen kargodur.

Müşteri kargosunu şubeden alacak ne demek?

8807****7708 takip numaralı kargom Trendyol ® tarafından firmanıza verilmiştir. ”Alıcı müşterimizin talebi üzerine şubemizden alınacak şekilde teslim edilecektir” Denilmektedir.

Kurye dağıtıma ne zaman çıkar?

Buna göre PTT Kargo dağıtım saatleri de öğlen arası vermeyen şubeler için 08:30 ile 17:00 arasında; öğlen arası veren şubelerde ise 08:30 ile 16:30 arasındadır.

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Mobil Dağıtım günü ne demek?

Mobil alan olarak tanımladığımız bu bölgeler, operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan, haftanın belirli günlerinde teslimat yapabildiğimiz mevkii ya da yerleşim birimleridir. Bu kapsamda mobil alanlara teslim süreleri farklılık gösterebilmektedir.

Aras Kargo tekrar gel nedir?

Değerli evraklarınızın imzalatılarak size geri dönmesini istiyorsanız Aras Geri Dönüşlü hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Sadece evraklarınız için değil, geri dönmesini istediğiniz 2 kg/ds’yi aşmayan paketleriniz için de bu hizmetimiz geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.