Kargoist Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Kargoist Kargo Takip Nasıl Yapılır? Kargoist kargo takip yapabilmek için firmanın size iletmiş olduğu kargoist barkod numarası nı girmelisiniz.Örnek resim 1 deki gibi olmalıdır. Kargoist Ankara Şubesi Nerede? Kargoist Ankara şubesine ait bilgiler burada yer almaktadır.
Kargoist müşteri hizmetlerine ( 0850 477 34 74 ) iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. Gönderileriniz hakkında sorun varsa iletişime geçebilirsiniz. Gönderi takip numaranızı yazıktan sonra kargoist kargo detaylarınız ekrana gelecektir. Bu sayfadan anında Kargoist gönderilerinizi takip edebilirsiniz.

Kargoist ne zaman dağıtıma çıkıyor?

Çalışma Saatleri

Pzt: 09:00–18:30
Per: 09:00–18:30
Cum: 09:00–18:30
Cmt: 09:00–14:00
Paz: Kapalı

Kargoist kime ait?

2012 yılında İsak Temel ve Alim Yazlı tarafından hayata geçirilen Kargoist, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kurumsal kargo taşımacılığı girişimi olarak faaliyet gösteriyor. E-ticarete olan talep, özellikle pandemi döneminde ciddi anlamda artış gösterdi.

Kargoist ne demek?

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Kocaeli gibi, Türkiye’nin lokomotif şehirlerinde, 24 saatte teslim oranı %99,2 ‘ye ulaşan Kargoist,Türkiye’nin en yenilikçi ve hızla büyüyen yerli sermayeli kargo iş modelidir.

Kargoist güvenilir mi?

Kargoist tam 11 gündür kargomu bekletiyor bana asla teslim etmiyor. Bütün gün evde olduğum halde adreste bulunamadığınız için kargonuz teslim edilemedi diye mesaj gönderiyorlar üstelik. Resmen kargomu alıkoydular. Kargoist kadar kötü bir firma olamaz.

You might be interested:  Ordu Agt Kurye Nerede?

Kargoist kaça kadar teslimat yapıyor?

‘Merhaba, hafta içi 08.30-18.00 / cumartesi günü 08.30-14.00 arası hizmet vermekteyiz.

Bir kargo en geç saat kaçta gelir?

Yurtiçi Kargo 09:00/18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonu cumartesi günleri 09.00’dan 13.00’a kadar hizmet vermeye devam eden Yurtiçi Kargo’nun 13:00-17:00 saatleri arasında gönderi ve teslimatı yalnızca şubelerinde yapılmaktadır.

Kargoist bugün çalışıyor mu?

Bütün kargo şirketleri Pazar, milli ve resmi tatiller ile dini bayramlarda tatil yapıyor. Kargoist şirketi de aynı şekilde hafta sonu sadece Cumartesi günü saat 14.00’e kadar, Pazar günü tamamen tatil şeklinde çalışıyor. Hafta içi ise saat 09.00 ile 18.00 arasında çalışıyor.

Transfer aracına yüklendi ne demek?

gönderdiğiniz kargonun bir insan yolu ile bir vasıtaya yerleştirildiğini gösteren bir takip statüsü.

Kargoist kaç günde gelir Gaziantep?

Kargoist, yurt içinde oldukça hızlı bir kargo modelidir. Paketleriniz yaklaşık olarak 24 saat içerisinde şubeye teslim edilir ve dağıtım için kuryelere verilir.

Aynı şehirde kargo ne zaman gelir?

0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 3 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir. 600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 4 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir.

En hızlı kargo şirketi hangisi?

DHL. En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

Türkiye’nin en iyi kargo şirketi hangisi?

MNG Kargo. 2003 yılından beri hizmet veren MNG Kargo, Türkiye’nin en iyi kargo firması listesindeki yerini alıyor.

Kargo süresi kaç gündür?

Kargolarınız yurtiçinde en hızlı 1 gün en geç 3-4 gün içerisinde teslim edilir. Yurtdışı kargoları 7 gün ile 30 gün arasında değişiklik gösterecek şekilde adresinize teslim edilmektedir. Yurtdışından gelen bazı kargolar gümrük denetimine tabi tutulduğu için teslimat süresi gecikebiliyor.

You might be interested:  Söke Sürat Kargo Nerede?

Hangi kargo daha iyi?

En İyi Kargo Şirketi?

 • %35. Yurtiçi. 204 oy.
 • %22. UPS. 129 oy.
 • %12. MNG. 74 oy.
 • %11. Aras. 68 oy.
 • %9. PTT. 54 oy.
 • %5. DHL. 30 oy.
 • %2. Sürat. 16 oy.
 • Kargonun dağıtıma çıkması ne demek?

  Adı üstünde, dağıtıma çıkmış. Büyük ihtimal yarın teslim edilir.

  PTT kargo dağıtıma çıktıktan sonra ne zaman gelir?

  PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

  Kargo ne zaman gelir?

  Kargolarınız yurtiçinde en hızlı 1 gün en geç 3-4 gün içerisinde teslim edilir. Yurtdışı kargoları 7 gün ile 30 gün arasında değişiklik gösterecek şekilde adresinize teslim edilmektedir. Yurtdışından gelen bazı kargolar gümrük denetimine tabi tutulduğu için teslimat süresi gecikebiliyor.

  Kargo Aynı gün gelir mi?

  Türkiye genelinde *geçerli olan illerde şehir içi acil kargo gönderileriniz için geçerli olan bu hizmetimiz de gönderilerinizi aynı gün alıcısına ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken kargonuzu en geç saat 11.00’a kadar şubemize teslim etmiş olmanızdır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.