Kurye Yasağı Ne Zaman Bitiyor?

İstanbul’da 14 Mart moto kurye yasağı ne zaman bitiyor? İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın yaptığı açıklamaya göre İstanbul’da motor kurye yasağı 14 Mart pazartesi günü saat 10 itibarıyla sona eriyor. Yani bu sabahtan itibaren sipariş vermek isteyenler verebilecek.

Kurye yasağı kaça kadar 2022?

Motokuryeler, motor ve scooter’ların 9 Mart Çarşamba günü saat 00.00’dan itibaren bir sonraki duyuruya kadar trafiğe çıkışının kısıtlanmasına karar verildi.

Moto Kurye ne zaman açılacak?

Vali Yerlikaya, 14 Mart Pazartesi günü saat 10:00’dan itibaren motorsiklet ve elektrikli scooter yasağının kalkacağını, moto kuryelerin trafiğe çıkışlarına izin verileceğini duyurdu.

18 Mart kuryeler çalışacak mı?

Kaygan yolda can ve mal kaybının yaşanmasını önlemek için 18 Mart Cuma günü saat 17:30’dan itibaren moto kurye yasağı uygulanacak. Moto kurye yasağının biteceği tarih ve saat bilgisi ise paylaşılmadı.

Motor kurye serbest mi?

Yerlikaya olumsuz hava koşulları nedeniyle sürücülerin can ve malı göz önünde bulunudurularak motosiklet ve moto kuryelerin trafiğe çıkmasına izin verilmeyeceğini açıkladı.

18 Mart moto kurye yasak mı?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı açıklamada, ‘Kıymetli İstanbullular; beklenen kuvvetli kar yağışı nedeniyle, trafik seyir ve can güvenliği için, bir sonraki duyuruya kadar bugün (18 Mart 2022) 17.30’dan itibaren motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelerin trafiğe çıkışlarına izin verilmeyecektir!’

You might be interested:  Eryaman Aras Kargo Nerede?

Karda kuryeler çalışıyor mu?

Kar yağışı nedeniyle motor kullanan kuryelerin sipariş götürmesi yasaklandı. Motor kuryelerin yanı sıra motosiklet ve elektrikli scooter kullanımına da izin verilmiyor.

Motokurye yasağı kalktı mı?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’nın yaptığı açıklama ile yasaklanan motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelerin pazar gününden itibaren yeniden trafiğe çıkabilecekleri bildirildi.

Motor yasağı ne zaman kalkıyor?

İşte, İstanbul Valisinin o açıklaması Vali Yerlikaya, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, ‘Kıymetli İstanbullular; yarın, 14 Mart Pazartesi 10.00’dan itibaren; motosiklet, elektrikli scooter ve moto kuryelerin trafiğe çıkışlarına izin verilecektir.

10 Mart motor kurye yasak mı?

Kaygan yolda can ve mal kaybının yaşanmasını önlemek için alınan karara göre 10 Mart Perşembe günü saat 19.00’dan sonra motor kullanan kuryelerin sipariş götürmesi yasak hale geldi. Bugünden itibaren etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle önlemler alınmaya devam ediyor.

20 Mart kuryeler çalışıyor mu?

MOTOKURYELER ÇALIŞIYOR MU? Vali Yerlikaya 18.00-24.00 arası zorunlu olmadıkça dışarı çıkılmamasını söyledi. Yerlikaya ayrıca kentte motosiklet ve moto kurye yasağının da devreye girdiğini duyurdu.

İstanbul’da motokurye yasağı var mı?

İlişkili Haberler

İstanbul Valiliği, yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle motokuryelik yapılmayacağını, motosiklet ve elektrikli scooter kullanılmayacağını açıklamıştı. Kar yağışının etkisini yitirmesiyle İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yasağın saat 10.00’da kalkacağını açıklamıştı.

İstanbul’da kaç kurye var?

İSTANBUL’DA 50 BİNDEN FAZLA MOTORLU KURYE VAR

‘Bu arkadaşlarımız ağırlıklı yemek ve e-ticaret sektöründe hizmet veriyor.

Motor sürmek yasak mı?

‘Kuvvetli kar yağışı ve buzlanma nedeniyle trafik seyir ve can güvenliğini sağlamak için, bir sonraki duyuruya kadar, 10 Mart 2022 Perşembe günü 19.00 itibariyla motokuryelik yapılmayacak, motosiklet ve elektrikli scooter’lar kullanılmayacaktır.’

You might be interested:  Aras Kargo Şihcan Şubesi Nerede?

İstanbul moto kuryeler çalışacak mı?

Vali Yerlikaya, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, ‘Kıymetli İstanbullular; yarın, 14 Mart Pazartesi 10.00’dan itibaren; motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelerin trafiğe çıkışlarına izin verilecektir. Kurallara riayet eden bütün hemşerilerime sabır ve anlayışları için teşekkür ediyorum.

13 Mart kuryeler çalışıyor mu?

YEMEKSEPETİ, GETİR, TRENDYOL ÇALIŞACAK MI? İstanbul Valiliği kar ve buzlanma nedeniyle motorkuryelerin 10 Mart 2022 Perşembe günü saat 19.00’dan itibaren ikinci bir emre kadar çalışmayacaklarını açıkladı. Bu kapsamda 10-11-12-13-14 Mart tarihlerinde Yemeksepeti, Getir, Trendyol çalışmayacak.

Kocaeli’de kurye yasak mı?

Kocaeli Valiliği, “İl genelinde 18.03.2022 Cuma)saat:18.00’dan başlamak suretiyle itibariyle ev ve işyerlerine hizmet veren moto – kuryelerin çalışmasına, motosiklet ve mobilet kullanımına ikinci bir duyuruya kadar ilimiz genelinde durdurulmasına karar verilmiştir’ duyurusunu yaptı.

10 Mart yasak var mı?

‘Meteorolojiden alınan son verilere göre, beklenen kuvvetli kar yağışı nedeniyle ikinci bir duyuruya kadar Trakya ve Anadolu istikametlerinden İstanbul yönüne seyahat eden tır ve kamyonların ilimize girişine 10 Mart Perşembe günü 04.00’ten itibaren izin verilmeyecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.