Letgo Da Ücretsiz Kargo Nasıl Oluyor?

Ekstra bir şey yapmaya gerek olmayacak. Alıcı, kargoyla almak isterse letgo tarafından size kargo kodu erilecek. Bu kargo kodunu Yurtiçi Kargo şubesinde belirterek karşı tarafa gönderim sağlayabilirsiniz. Kargo için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Letgo da kargo ücretini kim öder?

Ödeme sırasında kargo ücreti alıcı tarafından karşılanıyor ve bütün kazanç satıcının oluyor. Ödeme sonrasında kargo şubesine ürün teslimi için alıcı ve satıcının açık adresleri taraflarla paylaşılmadan bir kargo kodu oluşturuluyor ve satıcıya ürünü kargolaması için 5 gün süre tanınıyor.

Letgo kargo özelliği kalktı mı?

Merhaba, Güvenli ödeme ve kargo hizmetimiz hakkında seni bilgilendirmek istiyoruz. Üzülerek söylüyoruz ki 10 Mart 2022 tarihinden itibaren bu hizmeti sunmayacağız, ama merak etme letgo’daki alım ve satım deneyimini iyileştirmeye yönelik yeni geliştirmeler üzerinde çalışmaya devam ediyoruz.

Letgo da ücretsiz ne anlama geliyor?

Bu kategoride kullanıcılar evlerinde fazlalık olan eşyalarını ücretsiz bir şekilde öğrencilere bağışlayabiliyor. Öğrenciler de kısıtlı bütçeleriyle kendilerine bir yaşam alanı yaratabiliyor. Özelliğe erişmek için uygulamayı açtıktan sonra üst sekmede beliren kategorilerden Ücretsiz yazana tıklamak gerekiyor.

Letgo kargo anlaşması var mı?

Aynı şekilde ürünler, Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderebiliyor. Ödemelerin de güvenli ödeme sistemi altyapısı üzerinden gerçekleştirilmesi mümkün. Letgo’nun bu yeni özelliği ile kullanıcılar, tüm kategorilerde 30 kg ağırlığa kadar olan ürünleri adreslerine teslim alabilecek.

You might be interested:  Yalova Yurtiçi Kargo Nerede?

Letgo kac tl komisyon alıyor?

Letgo’da yaptığınız satış için Letgoya komisyon ödemezsiniz. Ürün gönderim maliyeti yoktur. Alıcılar olduğunuz yere ya da sizin belirleyeceğiniz ortak bir noktaya gelir. Letgo üzerinden yapılan satış için fatura kesip vergi ödemenize gerek yoktur.

Kargo ücreti ne kadar?

Ortalama Kargo Ücretleri – Örnekler

Ürünler Sürat Kargo Aras Kargo Diğer İller
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. 25 desiyi aşmayan. 89,70 TL 90,28 TL
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. + Harici ürünler. 30 desiyi aşmayan. 104,33 TL 105,36 TL
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. + Harici ürünler. 35 desiyi aşmayan. 112 TL 119,84 TL

Letgo iyzico nasıl kullanılır?

iyzico Korumalı Alışveriş ile Şimdi Kolay

  1. iyzico logosunu gördüğün sitelerde almak istediğin ürünleri seç ve ödeme sayfasında “iyzico Korumalı Alışveriş” seçeneğini işaretle.
  2. Telefonuna veya mail adresine gelen linke tıklayarak iyzico mobil uygulamasını indir; güvenli ve kolay alışverişin keyfini yaşamaya başla!

Letgo ne kadar güvenli?

letgo milyonlarca kişi tarafından indirilen ve milyonlarca ürün ilanı içeren bir uygulamadır. letgo kullanıcılarının büyük bölümü oldukça güvenilir kişilerden oluşur. İnternet üzerinden ilan verme ve alışveriş yapma uzun yıllardır hem Türkiye’de hem de tüm dünyada yaygın bir şekilde, güvenle kullanılmaktadır.

Letgo Türkiye kimin?

Yönetim kadrosu. Letgo CEO ve Kurucu Ortak Enrique Linares Plaza tarafından yönetilmektedir.

Letgo alıcı Koruması Nedir?

Daha güvenli bir alışveriş sağlayan ‘alıcı koruması’

Uygulama üzerinden ürün alan alıcılar ‘alıcı koruması’ hizmeti için ürün bedeli üzerinden belirli bir oranda ücret öderken satıcılardan herhangi bir komisyon veya işlem bedeli alınmıyor.

Let Go dan nasıl para kazanılır?

Letgo’dan para kazanmak için en yüksek potansiyel içeren yöntem ise spotçuluk yapmaktır. Bulunduğunuz lokasyonda depo tarzındaki bir dükkanı kiraladıktan sonra spotçuluk yapmaya başlayabilirsiniz. Letgo’dan ürünleri satın alabilir ve yine Letgo üzerinden satışa koyabilirsiniz.

You might be interested:  Trendyol Geri Iade Kargo Ücreti Kim Öder?

Let go nasıl kullanılır?

Satış yapmak için; ürüne ait görselleri anında sistem üzerinden çekip yükleyebilirsiniz. Ardından kısa bir ürün yorumu, açıklaması şart tabi. Ardından fiyatını ve diğer belirtmek istediğiniz detayları ( Teklif usulü de fiyat alabilirsiniz. ) girerek artık ilanı onaya gönderme işlemini yapabilirsiniz.

Letgo hesabı nasıl kapatılır?

Android ya da iOS (iPhone) cihazınızda Letgo uygulaması yüklü ve hesabınızı kalıcı olarak uygulamadan iptal etmek istiyorsanız, yapmanız gerekenler aşağıdaki şekilde:

  1. İlk olarak profil fotoğrafımıza tıklayalım, profil sayfamız açılsın.
  2. Ardından sağ üst köşedeki dişli ikonuna tıklayalım, ayarlarımızı açalım.

Letgo araba nasıl satılır?

Arabasını satmak isteyenler, letgootoplus.com ya da letgo uygulaması üzerinden arabalarının bilgilerini girerek ön fiyat teklifi alıyor ve randevuyla letgo oto+ ekspertiz merkezine davet ediliyor.

Letgo da emlak ilanı nasıl verilir?

Emlak ilanı vermek için eşyalarını sat butonuna bastıktan sonra emlak kategorisini seçip, satmak/kiralamak istediğiniz evin, işyerinin, arsanın v.s. resimlerini ve kısa tanıtımını ekleyerek ücretsiz bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.