Letgo Teslimat Nasıl Yapılır?

Letgo’ya ürün eklerken alt bölümde Kargo Şirketi Seç seçeneğine dokunun. Ürünün kaç kilogram olduğunu girin. Ekstra bir şey yapmaya gerek olmayacak. Alıcı, kargoyla almak isterse letgo tarafından size kargo kodu erilecek.

Letgo kargo özelliği güvenilir mi?

İkinci el alışveriş uygulaması letgo, “güvenli ödeme ve kargo” hizmetini yayına aldı. Letgo’nun kargo tarafında stratejik iş ortağı Yurtiçi Kargo olurken, güvenli ödeme ortağı ise iyzico oldu.

Letgo kargo özelliği kalktı mı?

Merhaba, Güvenli ödeme ve kargo hizmetimiz hakkında seni bilgilendirmek istiyoruz. Üzülerek söylüyoruz ki 10 Mart 2022 tarihinden itibaren bu hizmeti sunmayacağız, ama merak etme letgo’daki alım ve satım deneyimini iyileştirmeye yönelik yeni geliştirmeler üzerinde çalışmaya devam ediyoruz.

Letgo satıştan para alıyor mu?

Letgo’da yaptığınız satış için Letgoya komisyon ödemezsiniz. Ürün gönderim maliyeti yoktur. Alıcılar olduğunuz yere ya da sizin belirleyeceğiniz ortak bir noktaya gelir. Letgo üzerinden yapılan satış için fatura kesip vergi ödemenize gerek yoktur.

Let Go nasıl çalışır?

Satış yapmak için; ürüne ait görselleri anında sistem üzerinden çekip yükleyebilirsiniz. Ardından kısa bir ürün yorumu, açıklaması şart tabi. Ardından fiyatını ve diğer belirtmek istediğiniz detayları ( Teklif usulü de fiyat alabilirsiniz. ) girerek artık ilanı onaya gönderme işlemini yapabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

Ortalama Kargo Ücretleri – Örnekler

You might be interested:  Kargo Şöför Maaşı Ne Kadar?
Ürünler Sürat Kargo Aras Kargo Diğer İller
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. 25 desiyi aşmayan. 89,70 TL 90,28 TL
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. + Harici ürünler. 30 desiyi aşmayan. 104,33 TL 105,36 TL
Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. + Harici ürünler. 35 desiyi aşmayan. 112 TL 119,84 TL

Letgo iyzico nasıl kullanılır?

iyzico Korumalı Alışveriş ile Şimdi Kolay

  1. iyzico logosunu gördüğün sitelerde almak istediğin ürünleri seç ve ödeme sayfasında “iyzico Korumalı Alışveriş” seçeneğini işaretle.
  2. Telefonuna veya mail adresine gelen linke tıklayarak iyzico mobil uygulamasını indir; güvenli ve kolay alışverişin keyfini yaşamaya başla!

LetGo nereden para kazanıyor?

LetGo, tıpkı diğer reklam platformlarında olduğu gibi, reklamları kullanıcılarla alakalı bölümlerde listeleyerek çalışır. Platform, reklamların kullanıcının tercihine ve konumuna göre listelenmesi için yapay zeka, görüntü tanıma ve coğrafi konum teknolojisini kullanır.

Letgo param güvende nedir?

Kullanıcılar, ödemelerini iyzico güvenli ödeme sistemi altyapısı ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirken, kendilerine hiç ulaşmayan, ilanda anlatıldığı gibi olmayan veya kötü koşullarda gelen ürünler için para iadesi talep edebiliyor.

Letgo Alıcı Koruması Nedir?

Daha güvenli bir alışveriş sağlayan ‘alıcı koruması’

Uygulama üzerinden ürün alan alıcılar ‘alıcı koruması’ hizmeti için ürün bedeli üzerinden belirli bir oranda ücret öderken satıcılardan herhangi bir komisyon veya işlem bedeli alınmıyor.

Letgo da ücretsiz ne anlama geliyor?

Bu kategoride kullanıcılar evlerinde fazlalık olan eşyalarını ücretsiz bir şekilde öğrencilere bağışlayabiliyor. Öğrenciler de kısıtlı bütçeleriyle kendilerine bir yaşam alanı yaratabiliyor. Özelliğe erişmek için uygulamayı açtıktan sonra üst sekmede beliren kategorilerden Ücretsiz yazana tıklamak gerekiyor.

Letgo güvenli kargo nedir?

letgo’nun Güvenli Ödeme ve Kargo hizmeti ile kullanıcılar, tüm kategorilerde 30 kilo ağırlığa kadar olan ürünleri adreslerine teslim alabilirken, Türkiye’nin her yerine kargoyla gönderebiliyor.

You might be interested:  Yurtiçi Kargo Ne Kadar Sürede?

Letgo alıcı Koruması iade ediliyor mu?

Daha güvenli bir alışveriş sağlayan ‘alıcı koruması’

Kullanıcılar kendilerine hiç ulaşmayan, ilanda anlatıldığı gibi olmayan veya kötü koşullarda gelen ürünler için para iadesi talep edebiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.