Locco Giyim Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Locopoco.com’dan aldığınız ürünler tarafınıza Aras Kargo ile gönderilir.

Locco moda iade var mı?

Locopoco.com’dan aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için ürünün orijinal ambalajı açılmamış olmalı ve ürün hiçbir şekilde kullanılmamış olmalıdır. Bu koşullarda olmayan ürünler kesinlikle iade kabul edilmeyecektir.

Locco moda iade nasıl yapılır?

İade sürecinizi, hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘İade Taleplerim’ alanından ilgili siparişinize ulaşarak veya anasayfada bulunan ‘Kolay İade’ sayfamızı ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Moda Gülay hangi kargo ile çalışıyor?

Modagulay.com dan vermiş olduğunuz siparişiniz onaylandıktan sonra 1 ila 3 gün içerisinde yurtiçi kargo’ya siparişnizin teslimatı yapılır ve sizlere ulaştırılmak için yola çıkarılır.

Birissine kargo ücreti ne kadar?

Birissine.com Ücretli Kargo

Belli bir miktardan sonra ücretsiz kargo hizmeti yok diğer siteler 50 TL 75 TL üzeri ücretsiz kargo yaparken Birissine.com 6 TL kargo 4 TL kapıda ücreti alıyor.

Locco moda sipariş iptali nasıl yapılır?

Sipariş İptal İşlemleri

Siparişleriniz kargoya verilmeden iptal edebilirsiniz. Bunun için https://www.locco.com.tr/iletisim-sID4 sayfasından bize ulaşmanız veya [email protected] e-posta adresine yazmanız yeterlidir.

Moda Gulay güvenilir mi?

Moda Gülay (Bursa) Moda Gülay (Bursa) Yırtık Ürün Gönderildi

Kazak delik geldi ve şal aynı renk gelmedi. Hiç mi kontrol etmiyorsunuz ürünleri yollarken ya bu nasıl bir dikkatsizliktir. Bir daha asla güvenip alışveriş yapmam. Aşırı ilgisiz bir firmasınız.

You might be interested:  Mng Kargo Hangi Günler Çalışıyor?

Moda Gülay kaca kadar acik?

Açılış/Kapanış Saatleri: 09:00/22:00

Yıllardan Beri Tesettür Giyimde Sizelere Hizmet Veren MODA GÜLAY Firmamızın Mağazalarının Konumlarını Sizlerle Paylaşıyoruz, Dilediğiniz Gibi Ürünleri Deneyebilir Ve Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz

Birisine giyim hangi kargo ile çalışıyor?

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Sürat Kargo garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

Birissine giyim nerede?

Birissine.com, giyim mağazası, Nuripaşa Mah., 9. Sok., No:24-26, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Kargo ücretleri ne kadar 2022?

2022 senesi yurtiçi kargo ücreti şehir içi olmak üzere ve 0-1 kg ağırlığında olmak üzere 9.90 TL belirlenmiştir. 1-2 kg aralığındaki kargolar ise 14.41 TL olarak ücretlendirilmektedir. Yine 2 ile 3 kg ağırlığı arasındaki kargolar da 15.55 TL olarak ücretlendirilmiştir.

PTT kargo ücreti ne kadar 2022?

PTT kargo ücretleri (2022) ne kadar? Ürünün ağırlık ve diğer özelliklerine göre değişiklik göstermekle birlikte 25 tl civarlarında ücret ödenmektedir. Farklı artılara göre fiyat değişiklik gösterebilir.

PTT kargo kaç TL tutar?

PTT’den edinilen son bilgilere göre kargo gönderim ücretleri şöyle: PTT kargoda 1 kg olan gönderinin ücreti ( 1 kg dahil olmak üzere) 26,00 TL’dir. PTT kargoda 2 kg olan gönderinin ücreti ( 2 kg dahil olmak üzere) 30,00 TL’dir. PTT kargoda 3 kg olan gönderinin ücreti ( 3 kg dahil olmak üzere) 32,00 TL’dir.

MNG kargo ücreti ne kadar 2022?

Takribi 2kg kadar şehir içi taşıma ücreti 20 TL iken 30 kg kadar 91 TL Şehirlerarası ücretlendirmeye bakılacak olursa Yine Kg ve 600 m uzaklığa kadar 35-37 TL 30 kg ve uzak km hesaplamalarında ortalama 190 TL arasında bir fiyat söz konusu olmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.