Mng Kargo Genel Müdürü Kim?

Türkiye kargo sektörünün ilk ve tek AR-GE Merkezini hayata geçirmiş olmaktan dolayı gurur duyduklarını ifade eden MNG Kargo Genel Müdürü Aslan Kut, “AR-GE Merkezimiz ile tüm projelerimizde hedefimiz; teknolojiyi kullanarak süreçlerimizi iyileştirmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik gerçek zamanlı çözümler
Kurucu genel müdürü Aslan KUT’tur. MNG Kargo’nun 871 şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’i aşkın çalışanı, 2400’den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla hizmet vermektedir.

MNG Kargo Bölge Müdürü kim?

Cengiz ŞAHİN – BÖLGE MÜDÜRÜ – MNG Kargo | LinkedIn.

MNG Kargo Marmara Bölge Müdürü kim?

Uğur YILDIRIM – Marmara Bölge Müdürü – MNG Kargo | LinkedIn.

MNG Kargo neyin kısaltması?

mapa ve günal holdinglerinin birleşmesiyle oluşmuştur.

MNG Kargo kime satıldı?

Turkven, Haydar ve Suat Sancak ile birlikte MNG Kargo’nun tamamını satın aldı. Satın alma işlemi Dubai Merkezli Mirage Cargo üzerinden gerçekleşti. Dün akşam yayınlanan bültene göre Turkven, Haydar ve Suat Sancak kardeşler ile birlikte MNG Kargo’nun tamamını satın almak için Rekabet Kurumu’ndan onay aldı.

MNG Kargo nereye şikayet edebilirim?

İşlemlerinizi gerçekleştirmeniz için ilk başvurabileceğiniz yöntem MNG Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçmektir. MNG Kargo telefon numarası olarak 444 06 06 veya 0850 222 06 06’yı arayabilirsiniz.

You might be interested:  Alibeykoy Aras Kargo Nerede?

MNG Kargo Izmir Bölge Müdürü kim?

Turgut TORU – İzmir bölge müdürü – MNG Kargo | LinkedIn.

MNG Kargo ücreti ne kadar 2022?

MNG şehir içine kargo 0-2 kg arasına 14,22 TL olarak belirlenmiştir. MNG kargoda 1-2 kg arası gönderi ücreti: 26,64 – 31,60 TL arasında değişmektedir. MNG kargoda 3-5 kg arası gönderi ücreti: 34,09 – 42,37 TL arasında değişmektedir. MNG kargoda 6-10 kg arası gönderi ücreti: 53,96 – 66,38 ₺ TL arasında değişmektedir.

Boran uzun kim?

1976 Istanbul doğumlu Boran Uzun, özünde bir Karadenizli ve ticaret yapan bir aileden geliyor. 1994 de Cağaloğlu Anadolu Lisesini bitirdikten sonra, İTÜ Elektronik ve Haberleşme Bölümü’nden mezun oldu. Lisansüstü eğitimini INSEAD’ da tamamlayan Uzun, kariyerine Procter & Gamble’ da başladı.

MNG Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

İstanbul, İzmir ve Ankara içi kargolarınızın, aynı gün teslimatı için MNG Kargo şubelerine en geç saat 11:30’a kadar kargolarınızın teslim edilmesi gerekmektedir. Kargolar aynı gün içinde İstanbul’daki alıcılarına saat 22:00’ye kadar teslim edilecektir.

MNG Kargo devir ne demek?

Kargo devir kelime grubu, ‘Kargo hala şubede’ anlamına gelmektedir. Başka bir ifadesi ise kargonun şubeye ulaşması ile beraber, ancak ertesi gün dağıtımı çıkabileceği yönünde bir ifadedir.

MNG nin anlamı nedir?

MNG’nin açılımı ‘M ehmet N azif G ünal’ demektir. Mehmet Nazif Günal’ın baş harfleri MNG Kargo’yu oluşturmaktadır. MNG kargo 2003 yılında Mehmet Nazif Günal tarafından kurulmuştur.

MNG Kargo 2021 de kime satıldı?

Türk kargo sektörünün yerli markalarından olan MNG Kargo Dubai merkezli Mirage Cargo B.V. şirketine satıldığı ifade edildi. Rekabet Kurulu’nun internet sitesinde konuya ilişkin yapılan duyuruda, ‘Mirage Cargo B.V.

Alpay maden kimdir?

Alpay Maden – Genel Müdür Yardımcısı – MNG Kargo | LinkedIn.

You might be interested:  Passolig Kartı Hangi Kurye Ile Gönderiliyor?

Aslan Kut kim?

Aslan Kut, Mardinli ve 12 çocuklu çiftçi bir ailenin en büyük çocuğu olarak dünyaya gelir. Öğretmen Lisesi’nden sonra Ankara Gazi Üniversitesi Eğitim Enstitüsü’nü kazanan Kut, resim yapan, piyano ve bağlama çalan bir öğrencidir.

MNG Kargo 2021 de kime satıldı?

Türk kargo sektörünün yerli markalarından olan MNG Kargo Dubai merkezli Mirage Cargo B.V. şirketine satıldığı ifade edildi. Rekabet Kurulu’nun internet sitesinde konuya ilişkin yapılan duyuruda, ‘Mirage Cargo B.V.

Leave a Reply

Your email address will not be published.