Modanisa Hangi Kargo Ile?

Modanisa kargo ile yaptığı anlaşmalar neticesinde yalnız Yurtiçi Kargo ile ürünleri göndermektedir. Bu yüzden site üzerinden alışveriş icra eden kişiler siparişler bölümünden kargo takip numarasını aldıktan sonra Yurtiçi Kargo Takip internet sitesi üzerinden kargo takip yeni kolay bir şekilde yapabilmektedir. moda nisa kargo takip

Moda Nisa hangi kargo ile çalışıyor?

Siparişleriniz 24 saat içerisinde ilgili kargo firmalarına teslim edilmektedir.

Türkiye gönderilerimizde sözleşmeli olduğumuz kargo firmaları aşağıdaki gibidir.

 • MNG Kargo.
 • Yurtiçi Kargo.
 • Asil Kargo.
 • AGT Kurye.
 • UPS.
 • HepsiJET.
 • Modanisa kargosu ne zaman gelir?

  Modanisa.com’dan sipariş verdiğinizde kargonuz anında dağıtıma çıkmaz. Ürünün kargo firmasına teslim edilmesi en fazla 24 saat sürer.

  Modanisa hangi kargo ile iade?

  İade paketlerinizi ‘Kolay İade Merkezi’nden aldığınız iade kodu ile ücret ödemeden hiçbir Yurtiçi Kargo şubelerine teslim edebilirsiniz.

  Modaselvim hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

  Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri; Aras Kargo, MNG Kargo ve Kargoİst aracılığıyla tarafınıza gönderilmektedir. Köy, kasaba gibi ulaşıma uzak bölgelere ise PTT kargo ile hizmet vermekteyiz.

  You might be interested:  Kargo Için Adres Nasıl Yazılır?

  MNG kargo gönderi tedarikçi tarafından hazırlanıyor ne demek?

  Sitemize üyelik girişi yaptıktan sonra sol menüde göreceğiniz ‘Sipariş İşlemlerim’ bölümünde listelenen ürünlerde Sipariş Durumu alanında bulunan ‘Kargo Hazırlanıyor’ yazısı, ürünün henüz kargoya verilmediğini, kargoya verileceği günü yada kargo firması tarafından alınması bekleniyor anlamına gelmektedir.

  Modasima hangi kargo ile çalışıyor?

  İyi çalışmalar, Modasima dan sipariş verdik. Sürat Kargo ile gönderdiler.

  Aras Kargo Kargom Nerede?

  Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

  Hepsijet kargo alınmazsa ne olur?

  Adresinize yapılan uğramada paketiniz teslim edilemez ise ertesi iş gününde (Cumartesi günü dahil) adresinize tekrar uğrama yapılmaktadır.

  Modaselvim kargo nerede?

  Siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafınıza e-mail ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Üyelik girişi yapamıyorsanız, 0 (212) 550 52 52 nolu telefon numaramızdan müşteri hizmetlerimize bağlanabilir, kargo durumunuzu sorgulatabilirsiniz.

  Modanisa iade kargo ücreti kime ait?

  Kargo ücreti gönderici tarafından karşılanacaktır. Geri ödemelerde sorun yaşamamak için, kargonuzun takip numarasını ve gönderim yaptığınız kargo firmasının ismini not etmeyi unutmayınız. İade Formu’nu, Modanisa.com’a kullanıcı bilgilerinizle giriş yaparak doldurabilirsiniz.

  Modanisa kapıda ödeme seçeneği var mı?

  Kapıda Ödeme, Kredi Kartı, Debit Kart ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Havale yöntemi ile ödeme kabul edilmemektedir. * Kapıda Ödeme siparişlerde 7,99 TL servis bedeli bulunmaktadır.

  Sefa Merve hangi kargo ile çalışıyor?

  Sefamerve Teslimat Sürelerinin Çok Uzun Sürmesi.

  Gönderilen ürünlerin teslim süreleri PTT Kargo ile çalıştıkları için uzuyor.

  PTT kargo kaç gün içinde teslim eder?

  PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

  You might be interested:  Ikea Kargo Ücreti Ne Kadar?

  MNG Kargo ne zaman gelir?

  Normal şartlar dahilinde (olağan üstü haller, olumsuz hava ve ulaşım şartları, mücbir sebepler, vb. haricinde) 600 km’ye kadar mesafesi olan gönderiler il merkezlerine 1 (bir) iş günü; 600-1000 km arası mesafesi olan gönderiler 2 (iki) iş günü; 1000 km’den daha fazla mesafesi olan gönderiler ise 3 (üç) iş günü

  Kargoist kime ait?

  2012 yılında İsak Temel ve Alim Yazlı tarafından hayata geçirilen Kargoist, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kurumsal kargo taşımacılığı girişimi olarak faaliyet gösteriyor. E-ticarete olan talep, özellikle pandemi döneminde ciddi anlamda artış gösterdi.

  Modaselvim kargo nerede?

  Siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafınıza e-mail ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Üyelik girişi yapamıyorsanız, 0 (212) 550 52 52 nolu telefon numaramızdan müşteri hizmetlerimize bağlanabilir, kargo durumunuzu sorgulatabilirsiniz.

  Modanisa ürün kodu nerede yazar?

  Verilen kupon kodunu Sepet sayfasındaki ‘Kupon Kodu’ alanına giriniz ve ‘TAMAM’ı tıklayınız.

  Modanisa’da nasıl alışveriş yapılır?

  www.modanisa.com adresinden veya 0850 333 64 72 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

  Modanisa ya nasıl üye olabilirim?

  [email protected] KEP adresimize başvuru gerçekleştirebilir, [email protected] e-mail adresimize mobil imzalı, e-imzalı veya sistemlerimizde kayıtlı ve onaylı e-mail adresi vasıtasıyla başvuru gerçekleştirebilir, Kuşbakışı Cad.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.