Monster Kargo Ne Zaman Gelir?

Ürünler temin edilip kargoya verildikten sonra yurtiçi gönderimleriniz en geç 2 iş gününde yapılacaktır. Siparişinizin durumunu Hesabım menüsü altındaki Siparişlerim linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.
Monster kargoya verildikten sonra kaç günde gelir? Ürünler temin edilip kargoya verildikten sonra yurtiçi gönderimleriniz en geç 2 iş gününde yapılacaktır. Siparişinizin durumunu Hesabım menüsü altındaki Siparişlerim linkine tıklayarak takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde bu durum sipariş üzerine işlenmektedir.

Monster on sipariş ne kadar sürer?

Merhaba, ön sipariş sürecinde bulunan ürünler, henüz stoklarımızda bulunmayan fakat satın alıma açık, sipariş verilebilir ürünlerdir. Bu süreçteki ürünler, 10 iş günü sonunda kargoya teslim edilerek tarafınıza ulaştırılır.

Monster Nasıl kargoya verilir?

Ürününüzü Monster Notebook Teknik Servisi’ne ücretsiz şekilde ulaştırmak için, size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine giderek, kargo yetkilisine 678599726 numaralı Monster Notebook Hesap Numarasını vermeniz ve karşı ödemeli gönderim yapacağınızı belirtmeniz yeterlidir.

Tamamlanan sipariş ne demek?

Tamamlanan sipariş taleplerinin Kargoya Verildi notundan Tamamlandı notuna geçişinin izlendiği veya bilgisinin girildiği panel sayfasıdır.

Monster ücretsiz bakım nedir?

Ürünümün garantisi süresi ne kadardır? ürününüzün bakımını ömür boyu ücretsiz olarak teknik servislerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Monster Laptop nasıl alınır?

Sadece üyelerimiz monsternotebook.com.tr sitesinden alışveriş yapabilirler.

You might be interested:  Aras Kargo Varsak Subesi Nerede?

Monster Türk malı mı?

Monster Notebook, 2000 yılında kurulmuş Türkiye merkezli bir dizüstü bilgisayar üreticisidir. Monster kelimesi İngilizce dilinde Canavar anlamına gelmektedir. Şirketin slogan olarak kullandığı hedefi masaüstü bilgisayar performansına sahip taşınabilir bilgisayarlar üretmektir.

Monster garanti süresi ne kadar?

Garanti Süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır. 2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı garanti kapsamındadır.

Monster hangi şehirde?

Lefkoşa’daki mağazası ile Kıbrıs’ta faaliyet gösteren Monster Notebook, Dubai’deki operasyonları körfez ülkelerine ulaşmaktadır. Avrupa’daki operasyonlarını ise Berlin’in en merkezi bölgesindeki Alexandreplatz meydanında bulunan oyun ve deneyim mağazasından yönetmektedir.

Wish uygulama nedir?

Wish; Alışveriş uygulamasıdır. Giyim, ayakkabı, ev ürünleri olmak üzere pek çok kategoriye ait ürünlerin satışının yapıldığı bu uygulamada yalnızca Tükiye’den değil dünyanın pek çok yerinden ürünlere ulaşabiliyor ve alışveriş yapabiliyorsunuz.

Wish ürün onayı nasıl yapılır?

Her gün çok sayıda sipariş alan satıcılar, siparişleri CSV dosyasıyla toplu olarak tamamlayabilirler. Başlamak için Siparişler > Tamamlanmamış Siparişler sayfasının üst kısmındaki ‘CSV ile Tamamla’ öğesine tıklayın.

Monster hangi marka ram kullanıyor?

Hectopat. Merhaba. Monster notebook’umda aşağıda detaylarını paylaştığım G.Skill’in 8 GB’lık RAM’i var.

Monster hafta sonu açık mı?

Monster Bilgisayar Teknoloji Ürünleri A.Ş

Çalışma saatlerimiz: Pazar günü hariç 09:00-18:00 saatleri arasıdır.

Monster kaç ram slotu var?

64 GB RAM var cihazda. 2015’te 32 GB’lık modüller yoktu. Cihazda kesinlikle 4 yuva var bu durumda.

Ön sipariş durumunda ne demek?

Bir ürün piyasaya çıkmadan önce alınan ve fiyat artışından etkilenmeden, önceden ödeme yapılan sonrasında belirtilen tarihe kadar beklenen siparişlere ÖN SİPARİŞ denmektedir.

Monster sipariş nasıl iptal edilir?

– İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. – İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.