Monster Notebook Hangi Kargo?

Kargo ve Teslimat monsternotebook.com.tr sitesinden yapacağınız alışverişleriniz sizlere Yurtiçi Kargo ile teslim edilecektir. Kargo ücreti satınaldığınız ürünün ağırlığına ve sayısına göre değişim gösterir.

Monster Nasıl kargoya verilir?

Ürününüzü Monster Notebook Teknik Servisi’ne ücretsiz şekilde ulaştırmak için, size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine giderek, kargo yetkilisine 678599726 numaralı Monster Notebook Hesap Numarasını vermeniz ve karşı ödemeli gönderim yapacağınızı belirtmeniz yeterlidir.

Monster Notebook ön sipariş ne zaman gelir?

Merhaba, ön sipariş sürecinde bulunan ürünler, henüz stoklarımızda bulunmayan fakat satın alıma açık, sipariş verilebilir ürünlerdir. Bu süreçteki ürünler, 10 iş günü sonunda kargoya teslim edilerek tarafınıza ulaştırılır.

Monster marka hangi ülkenin?

Monster Notebook, 2000 yılında kurulmuş Türkiye merkezli bir dizüstü bilgisayar üreticisidir. Monster kelimesi İngilizce dilinde Canavar anlamına gelmektedir.

Monster hangi şehirde?

Lefkoşa’daki mağazası ile Kıbrıs’ta faaliyet gösteren Monster Notebook, Dubai’deki operasyonları körfez ülkelerine ulaşmaktadır. Avrupa’daki operasyonlarını ise Berlin’in en merkezi bölgesindeki Alexandreplatz meydanında bulunan oyun ve deneyim mağazasından yönetmektedir.

Monster Laptop nasıl alınır?

Sadece üyelerimiz monsternotebook.com.tr sitesinden alışveriş yapabilirler.

Monster Laptop kaç yıl garantili?

1. Garanti Süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır. 2. Malın bütün parçaları dahil olmak üzere tamamı garanti kapsamındadır.

You might be interested:  Aras Kargo Palandöken Şubesi Nerede?

Tamamlanan sipariş ne demek?

Tamamlanan sipariş taleplerinin Kargoya Verildi notundan Tamamlandı notuna geçişinin izlendiği veya bilgisinin girildiği panel sayfasıdır.

Monster alınır mı?

Alınır, bende kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Ama aynı fiyata aynı özellikleri sunan Acer, Msi, Lenovo, Asus gibi markaların laptopları mevcutsa onları tercih etmek daha doğru olur.

Monster ücretsiz bakım nedir?

Ürünümün garantisi süresi ne kadardır? ürününüzün bakımını ömür boyu ücretsiz olarak teknik servislerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Monster ne anlama geliyor?

Monster Enerji İçeceği, yoğun ve uzun günlerde aradığınız enerjiyi size sunan lezzetli bir içecektir. On sekiz yaşından küçüklere enerji içeceklerinin satışı yapılmamaktadır. Alkol ile karıştırılarak veya beraber tüketilmemelidir.

Monster Notebook kaç ülkede var?

Şu anda dünyanın 20 farklı ülkesinde marka tescil çalışmalarımızın devam ediyor. Almanya’nın ardından rakiplerimizi İngiltere, Amerika, Kanada, Japonya, Güney Kore, Fransa ve Kuzey Avrupa pazarlarında da zorlayacağız” dedi.

Bir bilgisayarın kullanım ömrü ne kadardır?

Kimi ürünler uzun yıllar dayanıklı kalsa da kimi ürünler yılını doldurmadan görevini tamamlıyor. Elbette ürün ömürleri, ürünün kalitesine ve kullanım şekline göre değişiklik gösterse de ortalama olarak 7 yıl gibi bir süreyi yeterli olarak kabul ediyoruz.

Monster ın sahibi kim?

İlhan Yılmaz, Monster Notebook ve Semruk Games Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Monster Notebook pazar günü açık mı?

Çalışma saatlerimiz: Pazar günü hariç 09:00-18:00 saatleri arasıdır.

Monster ücretsiz bakım nedir?

Ürünümün garantisi süresi ne kadardır? ürününüzün bakımını ömür boyu ücretsiz olarak teknik servislerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Monster alınır mı?

Alınır, bende kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Ama aynı fiyata aynı özellikleri sunan Acer, Msi, Lenovo, Asus gibi markaların laptopları mevcutsa onları tercih etmek daha doğru olur.

You might be interested:  Yurtici Kargo Ne Zaman Kapanıyor?

Monster mağazadan satış var mı?

Evet hatta mağazada siteye girip alıyorsun. Çok teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.