Motorlu Kurye Yasağı Ne Zaman Bitiyor?

Peki, Kurye yasağı ne zaman bitiyor? Kurye yasağı bitti mi, devam ediyor mu? İstanbul Valisi Ali Yerlikaya “Yarın saat 08.00’den itibaren motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelerin trafiğe çıkış yasağı sona erecektir” açıklaması yaptı.

Moto Kurye ne zaman serbest?

Yerlikaya, ’20 Mart Pazar günü (YARIN) 10.00’dan itibaren motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelerin trafiğe çıkışlarına izin verilecektir’ dedi.

Moto Kurye yasağı ne zaman kalkacak?

Vali Yerlikaya, 14 Mart Pazartesi günü saat 10:00’dan itibaren motorsiklet ve elektrikli scooter yasağının kalkacağını, moto kuryelerin trafiğe çıkışlarına izin verileceğini duyurdu.

Motokurye yasağı bitti mi?

İstanbul Valiliği, kar yağışı nedeniyle motosiklet ve scooterlar’ın trafiğe çıkmasını yasaklamıştı. Bu yasak, saat 10 itibariyle sona erdi.

18 Mart kuryeler çalışacak mı?

Kaygan yolda can ve mal kaybının yaşanmasını önlemek için 18 Mart Cuma günü saat 17:30’dan itibaren moto kurye yasağı uygulanacak. Moto kurye yasağının biteceği tarih ve saat bilgisi ise paylaşılmadı.

Kurye yasağı kaça kadar 2022?

Motokuryeler, motor ve scooter’ların 9 Mart Çarşamba günü saat 00.00’dan itibaren bir sonraki duyuruya kadar trafiğe çıkışının kısıtlanmasına karar verildi.

You might be interested:  Aliexpress Kargo Nereye Gelir?

18 Mart moto kurye yasak mı?

Kıymetli İstanbullular, beklenen kuvvetli kar yağışı nedeniyle, trafik seyir ve can güvenliği için, bir sonraki duyuruya kadar, bugün 17.30’dan itibaren motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelerin trafiğe çıkışlarına izin verilmeyecektir.’ ifadeleri yer aldı.

Motor yasakları ne zaman kalkıyor Mart 2022?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı açıklamada, ‘Kıymetli İstanbullular; beklenen kuvvetli kar yağışı nedeniyle, trafik seyir ve can güvenliği için, bir sonraki duyuruya kadar bugün (18 Mart 2022) 17.30’dan itibaren motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelerin trafiğe çıkışlarına izin verilmeyecektir!’

Moto Kurye trafiğe çıkabilir mi?

Trafiğe çıkışlarına İZİN VERİLMEYECEKTİR!

Motosiklet yasağı ne zaman kalkıyor?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 20 Mart Pazar günü saat 10.00’dan itibaren motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelerin trafiğe çıkışlarına izin verileceğini açıkladı. İstanbul’da motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelere getirilen yasak kalkıyor.

Karda kuryeler çalışıyor mu?

Kar yağışı nedeniyle motor kullanan kuryelerin sipariş götürmesi yasaklandı. Motor kuryelerin yanı sıra motosiklet ve elektrikli scooter kullanımına da izin verilmiyor.

Motokuryelere yasak var mı?

Toplu taşıma araçlarını tercih edelim.’ dedi. Vali Yerlikaya, ayrıca beklenen kuvvetli kar yağışı nediniyle trafik seyir ve can güvenliği için, bir sonraki duyuruya kadar, bugün saat 17.30’dan itibaren motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelerin trafiğe çıkışlarına izin verilmeyeceğini açıkladı.

Motosiklet kullanmak yasak mi?

‘Kuvvetli kar yağışı ve buzlanma nedeniyle trafik seyir ve can güvenliğini sağlamak için, bir sonraki duyuruya kadar, 10 Mart 2022 Perşembe günü 19.00 itibariyla motokuryelik yapılmayacak, motosiklet ve elektrikli scooter’lar kullanılmayacaktır.’

20 Mart kuryeler çalışıyor mu?

MOTOKURYELER ÇALIŞIYOR MU? Vali Yerlikaya 18.00-24.00 arası zorunlu olmadıkça dışarı çıkılmamasını söyledi. Yerlikaya ayrıca kentte motosiklet ve moto kurye yasağının da devreye girdiğini duyurdu.

You might be interested:  Aras Kargo 1 Kg Ne Kadar?

İstanbul kurye yasak mı?

MOTO KURYE YASAK MI? İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, trafiğe çıkış yasağıyla ilgili açıklama yaptı. Vali Yerlikaya, motosiklet ve scooterların kullanımının bugün 19.00’dan sonra ikinci bir karara kadar yasaklandığını duyurdu. Buna göre motosiklet ve elektrikli scooter kullanan kuryelerin trafiğe çıkışı yasaklandı.

İstanbul’da motokurye yasağı var mı?

İlişkili Haberler

İstanbul Valiliği, yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle motokuryelik yapılmayacağını, motosiklet ve elektrikli scooter kullanılmayacağını açıklamıştı. Kar yağışının etkisini yitirmesiyle İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yasağın saat 10.00’da kalkacağını açıklamıştı.

Motokuryeler calısıyor mu?

MOTOKUYELER ÇALIŞIYOR MU? İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı açıklamada, ‘Kıymetli İstanbullular; beklenen kuvvetli kar yağışı nedeniyle, trafik seyir ve can güvenliği için, bir sonraki duyuruya kadar bugün 17.30’dan itibaren motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelerin trafiğe çıkışlarına İZİN VERİLMEYECEKTİR!

Motosiklet yasağı ne zaman kalkıyor?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 20 Mart Pazar günü saat 10.00’dan itibaren motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelerin trafiğe çıkışlarına izin verileceğini açıkladı. İstanbul’da motosiklet, elektrikli scooter ve motokuryelere getirilen yasak kalkıyor.

Motokuryelik yasak mı?

İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamda şu ifadelere yer verildi: ‘Motokuryeler, motor ve scooterlann 9 Mart 2022 Çarşamba günü saat 00.00’dan itibaren bir sonraki duyuruya kadar trafiğe çıkışının kısıtlanmasına karar verilmiştir.’

Kurye yasağı kaça kadar?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ‘okullar tatil’ açıklamasının ardından kurye ve motorlara trafiğe çıkma yasağı geldiği bilgisini paylaştı. Buna göre, bu gece 23:00 ile yarın 18:00 saatleri arasında motokurye ve motorlu sürücüler trafiğe çıkamayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.