N11 Hangi Kargo Ile Çalışıyor 2020?

n11 Hangi Kargo Firmaları ile Çalışıyor? n11’in Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat Kargo, UPS ve PTT Kargo firmalarıyla anlaşmaları bulunmaktadır.
N11 hangi kargo şirketi ile çalışıyor? N11.com Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, UPS, Sürat Kargo, DHL Kargo, Fillo Kargo, FedEx Kargo, TNT Kargo şirketleriyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Çiçek Sepeti sokağa çıkma yasağı var mı?

n11 ürünüm kargoya verildi mi?

Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki Kargo Takip butonuna basarak veya kargo takip numarasının linkini tıklayarak siparişinizin yerini öğrenebilirsiniz. Kargo Takip butonun üstündeki takip numarası ile kargo şirketinin internet sitesinden de siparişinizi izleyebilirsiniz.

N 11 de sipariş kaç günde gelir?

Kargo firmaları ile yapılan gönderimlerde, ortalama teslim süresi 2 iş günüdür. Ancak posta yoluyla yapılan gönderimlerde bu süre 7 ila 10 gün sürebilir. Mağazanın ürünü kargoya verdikten sonra sisteme girdiği gönderi bilgileri, e-posta adresinize ve faturadaki cep telefonu numarasına gönderilir.

n11 şartlı kargo ne demek?

Sizin ödeyeceğiniz kargo ücretleri için Mağaza Öder, Depo adresinde tanımladığınız sipariş tutarının veya ürün miktarının üzerindeki kargoları siz, bu tutarın veya miktarın altındaki gönderimleri alıcı ödeyecekse Şartlı Ödeme seçeneğini işaretleyin.

You might be interested:  Boyner Kargo Ne Zaman Gelir?

n11 de kargo çıktısı nasıl alınır?

Gelen siparişlerinizi onaylamanıza, onayladığınız siparişlerin sağ kısmında bulunan “Kargo Şablonu” linkine tıklayarak çıktı almanıza ve “Kargo Şablonunu” siparişinizin üzerine yerleştirip gönderim sağlamanıza rağmen siparişiniz “Kargolandı” statüsüne geçmedi ve gönderim yaptığınız sipariş “İptal” statüsünde

n11 güvenilir bir site mi?

n11, kullandığı yazılımlar ve 100’den fazla fraud (sahtecilik) kontrol filtresi ile maksimum seviyede güvenliği garanti ediyor. Bu filtreler ile, alışverişlerde oluşabilecek sahteciliğe karşı hem kullanıcılarını hem de kendisini koruma altına alıyor.

n11 kargoyu almazsam ne olur?

Siparişiniz, belirtilen süre içinde kargoya verilmediyse Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından iptal edebilirsiniz. İptal işlemi sonrası ürün bedeli, kredi kartınız veya banka kartınız üzerinden size kesintisiz olarak iade edilecektir.

n11 kargo ücretini kim öder?

Örnek siparişte, A ürünü 5 kg, B ürünü 4 kg’dır. Ayrı ayrı gönderimlerde her iki ürün toplam 10 TL + KDV, eğer birlikte gönderilirse 5,5 TL + KDV olacaktır. 3. Bu hizmet “Alıcı öder” ve “Şartlı Ödeme” durumundaki kargoları kapsamaktadır. Ücretsiz kargo tutarı, mağaza tarafından ödenmeye devam edecektir.

Kargo icraya verir mi?

Genelde internet üzerinden yapılan alışverişlerde, ürünü teslim almayan müşteriye karşı kargonuzu teslim almazsanız kargo ücretini ödemek zorundasınız veya icra takibi yapacağız şeklinde karşılıklar verilebiliyor.

n11 kargo ücreti kaç TL üzeri?

30 – 74,99 TL arası siparişler için sabit 14,75 TL + KDV olacaktır. 75 TL ve üzeri siparişlerde müşterileriniz ücretsiz kargodan yararlanacaktır.

n11 Aras kargo ücreti ne kadar?

n11 Anlaşmalı Kargo Ücretleri

Özel anlaşmadan faydalandığınızda gönderim ücreti, kümülatif olarak 10 kg üzerinden yani 29,75 TL olarak hesaplanacaktır.

n11 iade kargo ücretini kim öder?

Cayma hakkı kapsamında ürün iadelerinde, iade kargo ücreti mağazalara aittir. Alıcılar, ürünleri kişisel sebeplerle iade etseler dahi kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakları vardır.

You might be interested:  Aras Kargo Takip Nerede Yazar?

N11 de dükkan açmak ne kadar?

n11.com’da mağaza açmak ücretsizdir. n11.com ana sayfasının üst bölümünde yer alan Mağaza Girişi başlığına tıkladığınızda Mağaza Yönetim Paneli sayfasına yönlendirileceksiniz. ‘Ücretsiz üye olabilirsiniz’ butonuna basıp üyelik formunu doldurarak kolay ve güvenli bir şekilde platformumuza kaydolabilirsiniz.

N11 ne kadar komisyon alıyor?

N11 Komisyon Listesi

Kategori Komisyon Oranı
Kitap, Müzik, Film, Oyun %3 – %15
Spor ve Outdoor %12 – %15
Mücevher ve Saat %5 – %20
Otomotiv ve Motosiklet %2 – %12

N11 de mağaza açmak karlı mı?

Mağaza açarak satış hacminizi genişletebilir ya da yeni bir iş alanı yaratabilirsiniz. “N11’de mağaza açmak kârlı mı?” diye düşünebilirsiniz. Bu sorunun cevabı tamamen iş alışkanlıklarınıza bağlı. Fiziki bir mağazaya gösterilen özenin aynısı N11 mağazasına da gösterilirse kârlı bir iş olduğunu söylemek mümkündür.

n11 kargoyu almazsam ne olur?

Siparişiniz, belirtilen süre içinde kargoya verilmediyse Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından iptal edebilirsiniz. İptal işlemi sonrası ürün bedeli, kredi kartınız veya banka kartınız üzerinden size kesintisiz olarak iade edilecektir.

Kargo teslim süresi ne kadardır?

Hata

Ürün ve Hizmetler Kapsam Hedeflenen Teslim Süresi*
Minimum
Şubeden Kapıya 600 – 1200 km arası 2 İş Günü
1200 km üstü 3 İş Günü
Kapıdan Kapıya 600 km altı 1 İş Günü

Kargo teslim edilmezse ne olur?

Alıcının şubeden veya adresinden gönderiyi teslim almadan önce kargo bedelini ödemesi gerekmektedir. Alıcısı tarafından teslim alınmayan veya alıcısına ulaşılamayan kargolar için göndericiden kargonun bekletilmesi veya kendisine iadesi ile ilgili yazılı olarak talimat istenir.

Kargo gelmezse ne olur?

Yargıtay tarafından alınan karara göre; artık kargo şirketleri kaybolan kargolar için değil, müşterinin uğradığı kayıplardan da sorumlu olacaktır kararı alınmıştır. Yargıtay 11. Hukuk dairesi tarafından alınan kararda; 23 Aralık 1997 tarihinde 1997/9653 karar, 1997/8647 esas numaralı kararını açıklıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.