N11 Hangi Kargo Ile?

n11 Hangi Kargo Firmaları ile Çalışıyor? n11’in Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat Kargo, UPS ve PTT Kargo firmalarıyla anlaşmaları bulunmaktadır.
N11 Hangi Kargo Firmaları ile Çalışıyor? N11’in çalıştığı kargo firmaları Aras Kargo, Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo, MNG Kargo, UPS Kargo ve PTT’dir. Bu firmalar arasında en ucuz kargo fiyatını 1 desi için 11,19₺ ile PTT Kargo vermektedir. Yine 1 desi için en yüksek kargo fiyatını ise 17,04₺ ile Yurtiçi Kargo vermekte.

n11 ürünüm kargoya verildi mi?

Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki Kargo Takip butonuna basarak veya kargo takip numarasının linkini tıklayarak siparişinizin yerini öğrenebilirsiniz. Kargo Takip butonun üstündeki takip numarası ile kargo şirketinin internet sitesinden de siparişinizi izleyebilirsiniz.

N 11 de sipariş kaç günde gelir?

Kargo firmaları ile yapılan gönderimlerde, ortalama teslim süresi 2 iş günüdür. Ancak posta yoluyla yapılan gönderimlerde bu süre 7 ila 10 gün sürebilir. Mağazanın ürünü kargoya verdikten sonra sisteme girdiği gönderi bilgileri, e-posta adresinize ve faturadaki cep telefonu numarasına gönderilir.

You might be interested:  N11 Iade Kargo Ücreti Kim Öder?

n11 şartlı kargo ne demek?

Sizin ödeyeceğiniz kargo ücretleri için Mağaza Öder, Depo adresinde tanımladığınız sipariş tutarının veya ürün miktarının üzerindeki kargoları siz, bu tutarın veya miktarın altındaki gönderimleri alıcı ödeyecekse Şartlı Ödeme seçeneğini işaretleyin.

n11 de kargo çıktısı nasıl alınır?

Gelen siparişlerinizi onaylamanıza, onayladığınız siparişlerin sağ kısmında bulunan “Kargo Şablonu” linkine tıklayarak çıktı almanıza ve “Kargo Şablonunu” siparişinizin üzerine yerleştirip gönderim sağlamanıza rağmen siparişiniz “Kargolandı” statüsüne geçmedi ve gönderim yaptığınız sipariş “İptal” statüsünde

n11 güvenilir bir site mi?

n11, kullandığı yazılımlar ve 100’den fazla fraud (sahtecilik) kontrol filtresi ile maksimum seviyede güvenliği garanti ediyor. Bu filtreler ile, alışverişlerde oluşabilecek sahteciliğe karşı hem kullanıcılarını hem de kendisini koruma altına alıyor.

n11 kargoyu almazsam ne olur?

Siparişiniz, belirtilen süre içinde kargoya verilmediyse Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından iptal edebilirsiniz. İptal işlemi sonrası ürün bedeli, kredi kartınız veya banka kartınız üzerinden size kesintisiz olarak iade edilecektir.

n11 kargo ücretini kim öder?

Örnek siparişte, A ürünü 5 kg, B ürünü 4 kg’dır. Ayrı ayrı gönderimlerde her iki ürün toplam 10 TL + KDV, eğer birlikte gönderilirse 5,5 TL + KDV olacaktır. 3. Bu hizmet “Alıcı öder” ve “Şartlı Ödeme” durumundaki kargoları kapsamaktadır. Ücretsiz kargo tutarı, mağaza tarafından ödenmeye devam edecektir.

Aras kargo ne zaman gelir?

Gönderinizi 0-600 km arası mesafeler için 1 günde, 600 km ve üstü olan mesafelere ise 2 gün içinde teslim etmekteyiz.

n11 Aras kargo ücreti ne kadar?

n11 Anlaşmalı Kargo Ücretleri

Özel anlaşmadan faydalandığınızda gönderim ücreti, kümülatif olarak 10 kg üzerinden yani 29,75 TL olarak hesaplanacaktır.

n11 ücretsiz kargo nasıl yapılır?

75 TL ve üzeri siparişlerde müşterileriniz ücretsiz kargodan yararlanacaktır. Örnek 1: Müşterimiz mağazanızdan 1 tane 20TL’lik ve 1 tane 25 TL lik ürün, toplamda 45 TL ‘lik alışveriş yaptığını varsayarsak, sepet tamamlanmadığı için mağazanızdan 14,75 TL + KDV kargo ücret kesintisi yapılır.

You might be interested:  Çorlu Sürat Kargo Nerede?

n11 iade kargo ücretini kim öder?

Cayma hakkı kapsamında ürün iadelerinde, iade kargo ücreti mağazalara aittir. Alıcılar, ürünleri kişisel sebeplerle iade etseler dahi kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakları vardır.

Kargo takip numarası hangi kargo ile çalışıyor?

Firma hangi kargo ile çalışıyorsa kargo takip numarasını orada sizinle paylaşacaktır. Herhangi bir kargo firmasının internet üzerinden kargo takip numarası öğrenme hizmeti bulunmamaktadır. Kargo takip numaranızı bilmiyorsanız kargo şubesine gitmek veya kargo firmasını aramak en doğru yöntemdir.

Trendyol hangi kargo firması ile çalışıyor?

Trendyol’da kendi anlaşmalı kargo fiyatlarınızı kullanarak Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat, PTT, Horoz Lojistik, UPS Kargo ve Borusan Lojistik ile çalışabilirsiniz.

Gitti Gidiyor hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo veya PTT Kargo ile yapacağınız gönderimlerde, sattığınız ürüne ait satış kodunu kargo görevlisine bildiriniz. Gönderen ve alıcı adres bilgileri, kargo şirketinin sistemine otomatik olarak yansıyacak ve kargo bilgileri Bana Özel sayfanıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

n11 kargoyu almazsam ne olur?

Siparişiniz, belirtilen süre içinde kargoya verilmediyse Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından iptal edebilirsiniz. İptal işlemi sonrası ürün bedeli, kredi kartınız veya banka kartınız üzerinden size kesintisiz olarak iade edilecektir.

Kargo teslim süresi ne kadardır?

Hata

Ürün ve Hizmetler Kapsam Hedeflenen Teslim Süresi*
Minimum
Şubeden Kapıya 600 – 1200 km arası 2 İş Günü
1200 km üstü 3 İş Günü
Kapıdan Kapıya 600 km altı 1 İş Günü

Kargo teslim edilmezse ne olur?

Alıcının şubeden veya adresinden gönderiyi teslim almadan önce kargo bedelini ödemesi gerekmektedir. Alıcısı tarafından teslim alınmayan veya alıcısına ulaşılamayan kargolar için göndericiden kargonun bekletilmesi veya kendisine iadesi ile ilgili yazılı olarak talimat istenir.

You might be interested:  Seydişehir Sürat Kargo Nerede?

Kargo gelmezse ne olur?

Yargıtay tarafından alınan karara göre; artık kargo şirketleri kaybolan kargolar için değil, müşterinin uğradığı kayıplardan da sorumlu olacaktır kararı alınmıştır. Yargıtay 11. Hukuk dairesi tarafından alınan kararda; 23 Aralık 1997 tarihinde 1997/9653 karar, 1997/8647 esas numaralı kararını açıklıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.