N11 Hangi Kargo Şirketi Ile Anlaşmalı?

N11.com Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, UPS, Sürat Kargo, DHL Kargo, Fillo Kargo, FedEx Kargo, TNT Kargo şirketleriyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Bu firmaların hepsinin N11 ile anlaşması mevcuttur. Bu şekilde size yakın olan, çalışma şeklini beğendiğiniz bir firmayla çalışabilirsiniz.
N11 hangi kargo şirketi ile çalışıyor? N11.com Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, UPS, Sürat Kargo, DHL Kargo, Fillo Kargo, FedEx Kargo, TNT Kargo şirketleriyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Çiçek Sepeti sokağa çıkma yasağı var mı?

n11 hangi kargo ile çalışıyor 2022?

n11’in Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat Kargo, UPS ve PTT Kargo firmalarıyla anlaşmaları bulunmaktadır.

n11 de kargo firması nasıl değiştirilir?

Mağaza siparişinizi onaylayana kadar teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünün teslimat adresinde değişiklik yapmak istiyorsanız Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasını açın. Değiştirmek istediğiniz siparişin üst tarafında bulunan adres alanını tıklayıp bilgileri düzenleyebilirsiniz.

n11 kargolama nasıl yapılır?

1. Gelen siparişlerinizi onaylayın.

  1. Gelen siparişlerinizi onaylayın.
  2. Onayladığınız siparişlerin sağ kısmında bulunan “Kargo Şablonu” linkini tıklayıp çıktı alın.
  3. Siparişi, Kargo Şablonu veya kargo şablonundaki Kampanya Numarası ile birlikte ilgili firmaya teslim edin.
You might be interested:  Nazilli Aras Kargo Nerede?

n11 kendi kargosu var mı?

Ücretsiz Kargo siparişlerinizi Özel Kargo Anlaşmalarımız ile 16,53 TL’den başlayan fiyatlarla gönderebilirsiniz. Fiyat tablosu ve detaylar aşağıdaki gibidir: Fiyatlar parça başı değil, kümülatif fiyatlardır.

n11 de kargo bedelini kim öder?

3. Bu hizmet “Alıcı öder” ve “Şartlı Ödeme” durumundaki kargoları kapsamaktadır. Ücretsiz kargo tutarı, mağaza tarafından ödenmeye devam edecektir.

MNG kargo kaç kilo ne kadar?

MNG şehir içine kargo 0-2 kg arasına 14,22 TL olarak belirlenmiştir. MNG kargoda 1-2 kg arası gönderi ücreti: 26,64 – 31,60 TL arasında değişmektedir. MNG kargoda 3-5 kg arası gönderi ücreti: 34,09 – 42,37 TL arasında değişmektedir. MNG kargoda 6-10 kg arası gönderi ücreti: 53,96 – 66,38 ₺ TL arasında değişmektedir.

n11 iade kargo ücretini kim öder?

Cayma hakkı kapsamında ürün iadelerinde, iade kargo ücreti mağazalara aittir. Alıcılar, ürünleri kişisel sebeplerle iade etseler dahi kargo ücreti ödemeden ürünleri iade etme hakları vardır.

n11 ücretsiz kargo nasıl yapılır?

Mağaza Bazlı 75 TL ve üzeri alışveriş yaptığında ücretsiz kargodan yararlanacak, 75 TL’nin altında kalan alışverişi içinse Tek Kargo Ücreti ödemesi yapacaktır.

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

En ucuz kargo hangisi 2022?

Kargo firmaları arasında en ucuz kargo ve taşımacılık hizmeti veren firma PTT’dir. PTT kargo firması, devlete ait olup taşımacılıkta vatandaşlara diğer özel firmalardan daha uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Özel kargo firmalarına gelecek olursak sıralama şu şekilde devam ediyor; Yurtiçi kargo ve MNG kargo.

You might be interested:  Mng Kargo Ne Zaman Açılacak?

Aras Kargo 10 kilo ne kadar?

Kargo Fiyatı Hesaplama

KG/DS
1 22,05 TL 28,90 TL
2-5 26,49 TL 34,90 TL
6-10 44,25 TL 49,90 TL
11-15 54,61 TL 67,90 TL

Aras Kargo anlaşması nasıl yapılır?

Aras Kargo ile Anlaşma Nasıl Yapılır? Aras kargo ile anlaşma yapmak için gönderi ve taşıma şartlarını öğrenmek, anlaşmayı yapmak üzere bölgede bulunan şubeye gidilmelidir. Yetkili kişi ile gerekli koşullar konuşulmalı ve işletme ya da şahıs adına sözleşme yapılmalıdır.

Aras Kargo ücreti ne kadar?

Aras kargo ücretleri her sene değişmektedir. 2022 senesi itibari ile 1 kilo ağırlığındaki bir kargo için 11,70 ücret alınırken 2 kilo ağırlığındaki bir kargo için ise 12,89 TL ödemek gerekir. Kargo ücretlerini kargodan öğrenmek ya da internet üzerinden hesaplamak mümkündür.

Anlaşmalı kargo ne demek?

Kargo anlaşmaları, e-ticarette satış yapan işletmelerin yakından ilgilendiği gönderi maliyetini düşürme amacıyla uygulanan bir prosedürdür. İnternet üzerinden satış ve pazarlama yapan firmalar, kargo anlaşmaları sayesinde minimum ödeme yapma fırsatını yakalar.

PTT kargo kilogram fiyatı ne kadar?

PTT kargoda 1 kg olan gönderinin ücreti ( 1 kg dahil olmak üzere) 16,25 TL’dir. PTT kargoda 2 kg olan gönderinin ücreti ( 2 kg dahil olmak üzere) 18,25 TL’dir. PTT kargoda 3 kg olan gönderinin ücreti ( 3 kg dahil olmak üzere) 20 TL’dir.

n11 com siparişim nerede?

Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki Kargo Takip butonuna basarak veya kargo takip numarasının linkini tıklayarak siparişinizin yerini öğrenebilirsiniz. Kargo Takip butonun üstündeki takip numarası ile kargo şirketinin internet sitesinden de siparişinizi izleyebilirsiniz.

n11 ücretsiz kargo nasıl yapılır?

Mağaza Bazlı 75 TL ve üzeri alışveriş yaptığında ücretsiz kargodan yararlanacak, 75 TL’nin altında kalan alışverişi içinse Tek Kargo Ücreti ödemesi yapacaktır.

You might be interested:  Kargo Uçakları Ne Taşır?

Gitti Gidiyor kargo ücreti ne kadar?

GittiGidiyor Kargo Ücretleri Nedir? GittiGidiyor kargo fiyatları anlaşmalı olduğu kargo firması ve paketin ağırlığa göre 12,08 TL ve 75,88 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Trendyol da kargo ücreti ne kadar?

TEX, UPS, PTT gönderilerinde 13,13 ₺ + KDV. Aras, MNG, Sürat, gönderilerinde 14,83 ₺ + KDV olarak ücretlendirilir. Yurtiçi gönderilerinde 16,95 ₺+ KDV olarak ücretlendirilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.