N11 Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ürünün yanındaki Kargo Takip butonuna basarak veya kargo takip numarasının linkini tıklayarak siparişinizin yerini öğrenebilirsiniz. Kargo Takip butonun üstündeki takip numarası ile kargo şirketinin internet sitesinden de siparişinizi izleyebilirsiniz.
N11 Sipariş Takip Nasıl Yapılır? N11 sitesinden yapmış olduğunuz alışveriş sonrası size n11 kargo takip yapabilmeniz için size n11 kargo numarası size email yada sms ile telefonunuza gelecektir.N11 sitesine girdikten sonra hesabım kısmına tıklayıp mevcut siparişler kısmından n11 sipariş takibi yapabilirsiniz. n11 sipariş takip

n11 sipariş ne durumda?

Sipariş durumlarını nereden görebilirim? Mağaza Yönetim Paneline üye girişi yaptıktan sonra Sipariş Yönetimi başlığı altındaki Sipariş Listesi sekmesini tıklayın. Açılan sayfada, siparişlerinizin durumlarını görebilirsiniz. Sipariş Durumu alanında istediğiniz kriteri seçip arama yapabilir ve Excel’e aktarabilirsiniz.

N 11 de sipariş kaç günde gelir?

Kargo firmaları ile yapılan gönderimlerde, ortalama teslim süresi 2 iş günüdür. Ancak posta yoluyla yapılan gönderimlerde bu süre 7 ila 10 gün sürebilir. Mağazanın ürünü kargoya verdikten sonra sisteme girdiği gönderi bilgileri, e-posta adresinize ve faturadaki cep telefonu numarasına gönderilir.

You might be interested:  Ptt Kargo Takip Torbaya Eklendi Ne Demek?

Kargo takibi nasıl yapılır?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kargo şirketlerinin kargoyu yollamanız ardından size verilen kağıtta kargo takip numarası yer almaktadır. Kargo takip numarasını bir yere kaydederek internet üzerinden hangi kargo şirketiyle gönderim yaptıysanız sitesine girerek takibini gerçekleştirebilirsiniz.

n11 üye olmadan sipariş takibi nasıl yapılır?

Misafir kullanıcıyım, siparişimin durumunu nasıl takip edeceğim? Satın alma işleminden sonra sipariş takibi için gerekli bilgiler, e-posta adresinize gönderilir. Bu e-postada yer alan Sipariş Detayı linki üzerinden siparişinizle ilgili detaylı bilgiye ulaşıp işlem yapabilirsiniz.

Kargomun ne zaman geleceğini nasıl öğrenebilirim?

Kargomun nerede olduğunu nasıl takip edebilirim?

  1. Web sitemizin “Gönderi Takibi”) modülü üzerinden.
  2. Çağrı Merkezimizi (444 99 99 ) arayarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.
  3. Mobil Servislerimiz ‘den faydalanarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

n11 hangi kargo ile çalışıyor 2022?

n11’in Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat Kargo, UPS ve PTT Kargo firmalarıyla anlaşmaları bulunmaktadır.

n11 kargoyu almazsam ne olur?

Siparişiniz, belirtilen süre içinde kargoya verilmediyse Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından iptal edebilirsiniz. İptal işlemi sonrası ürün bedeli, kredi kartınız veya banka kartınız üzerinden size kesintisiz olarak iade edilecektir.

n11 güvenilir bir site mi?

n11, kullandığı yazılımlar ve 100’den fazla fraud (sahtecilik) kontrol filtresi ile maksimum seviyede güvenliği garanti ediyor. Bu filtreler ile, alışverişlerde oluşabilecek sahteciliğe karşı hem kullanıcılarını hem de kendisini koruma altına alıyor.

Kargo takip kodu nasıl alınır?

Kargo takip numaranız, kargoyu gönderen şubeye teslim ettiğinizde size verilen etikette bulabilirsiniz. Eğer bu etiketi bulamıyorsanız şubeyi arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz. Sizden isminizi soy isminizi ve kargoyu nereye gönderdiğiniz bilgisini isteyeceklerdir.

Kargo takip kodu ne işe yarar?

Satışı yapılan ürünün kargoya verilip verilmediğini, eğer verildiyse o anda nerede olduğunu, tahmini teslim zamanını müşterinin online olarak takip edebilmesini sağlar.

You might be interested:  Rani Mobilya Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Kargo takip sistemi nasıl çalışır?

Kargo Takip Sistemi Nedir?

  1. İnternet üzerinden ürün alındığında hem satıcının hem de alıcının ürün kargoya verildikten sonraki takip sürecini anlatan bir kavramdır.
  2. Kargonun gerçek zamanlı olarak izlenmesini sağlar.
  3. Alıcı ve satıcı arasında teslimat açısından koordineyi oluşturur.

n11 de kargo ücreti ne kadar?

Ayrı ayrı gönderimlerde her iki ürün toplam 10 TL + KDV, eğer birlikte gönderilirse 5,5 TL + KDV olacaktır. 3. Bu hizmet “Alıcı öder” ve “Şartlı Ödeme” durumundaki kargoları kapsamaktadır. Ücretsiz kargo tutarı, mağaza tarafından ödenmeye devam edecektir.

Kargoya verildi ne anlama geliyor?

Kargoya verildi. Ürünlerinizin kargo firmasına teslim edildiğini bildiren aşamadır.

n11 teslimat noktası var mı?

‘ ifadelerini kullandı. Verilen bilgiye göre, n11.com’dan alışveriş yapan müşteriler, sepet aşamasında ‘Teslimat Noktası–Ücretsiz Kargo’ seçeneğini seçebiliyor. Buradan ‘Teslimat Noktası Seç’ butonuna basarak giriş yapan müşteriler, seçili olan konumlarına göre alabilecekleri teslimat noktalarını görebiliyor.

Sipariş durumu onaylandı ne demek?

Hesabım sayfanızdaki ‘Sipariş İşlemlerim’ sekmesinde bulunan siparişlerinizin Durum kısmında gözüken ‘Onaylandı’ statüsü, ürünün kargo hazırlanma sürecinde olduğunu gösterir. Satın aldığınız ürünün ödemesi gerçekleştikten sonra mağaza belirttiği tedarik süresi içinde ürünü kargolar ve sisteme kargo bilgilerini girer.

Ürünün kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Bir ürünü satın almadan önce ürün sayfasındaki “Kargo Bilgileri” bölümünden ürünün hangi şehirden, ne zaman, hangi kargo şirketi ile gönderileceğini öğrenebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra satıcı ürün sayfasında yazan süre içerisinde ürünü adresine gönderir ve kargo bilgilerini sisteme girer.

N11 güvenilir bir site mi?

n11, kullandığı yazılımlar ve 100’den fazla fraud (sahtecilik) kontrol filtresi ile maksimum seviyede güvenliği garanti ediyor. Bu filtreler ile, alışverişlerde oluşabilecek sahteciliğe karşı hem kullanıcılarını hem de kendisini koruma altına alıyor.

You might be interested:  Mng Kargo Karaman Şubesi Nerede?

Sipariş durumu yeni sipariş ne demek?

N11 ve Akakçe yeni bir sipariş geldiğinde önce satıcının siparişi onaylamasını istiyor. Bu yüzden sol tarafta bulunan Siparişler menüsünden Yeni Siparişler kısmına tıklanır. Karşımıza gelen yeni siparişler sayfasında N11 veya Akakçe’den gelen siparişler listelenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.