Papara Hangi Kurye Ile Çalışıyor?

Mail adresine bilgi mesajı gelir oradan görebilirsin. genelde AGT Kurye firmasıyla çalışılmaktadır. kurye takip numarası mail adresine gelir takip sisteminden kuryenin telefon numarasını arayarak kuryeden bilgi alabilirsin.
Papara Çok Kötü Kurye Firması İle Çalışıyor 185 görüntüleme Samet 11 Şubat 2020 18:26 Papara’dan kart ım gelecek çalıştıkları Agt Kurye ® firma sının 7 gündür el inde geziyor. Hangi çağda yaşıyoruz.

Papara hangi kurye getiriyor?

Kuryenin telefon numarasını AGT kurye sitesinden sana verilen takip numarası ile bulabilirsin. Veya AGT destek hattı ile iletişime geçebilirsin.

Papara kart kime teslim edilir?

Papara Black Card ortalama 2 hafta içerisinde adresine kurye ile teslim edilir. Karta başvuru yaptıktan sonra Papara Card sekmesinden kart detay sayfasına girerek kartının kurye aşamasında takibini yapabilirsin.

Papara Kart evde yokken gelirse ne olur?

Evde yok iken gelirse gidip herhangi bi yerden alamazsın evde olmaman durumunda papara müşteri hizmetlerini arayarak kartın tekrardan sana yönlendirilmesi için talimat verebilirsin. Eğer hangi günler evde olup hangi günler evde olmayacağın belli ise kurye takip ekranından randevu tarihi seçebilirsin.

You might be interested:  Etlik Yurtiçi Kargo Nerede?

Papara kart hangi bankaya ait?

Banka değiliz, Papara’yız; sizin için buradayız.

MasterCard, Visa ve Bankalararası Kart Merkezi üyesi olarak Türkiye’de ilk defa bankaya bağımlı olmayan MasterCard logolu bir ön ödemeli kart ürettik ve kullanıma sunduk.

AGT kargo güvenilir mi?

Güvenilir, hızlı teslimat hizmetinde öne çıkan firmalardan biri olmayı başaran AGT Kurye, tüm saha operasyonlarında akıllı mobil cihazlar üzerinde in-house geliştirilen mobil uygulamalarını kullanmaktadır. Bu sayede gerçek zamanlı, veri üretimi ve raporlama gerçekleştirilebilmektedir.

Papara kart kaç günde gelir 2022?

Bulunduğun şehre hazırlayıp göndermeleri ortalama 15 gün deniyor.

AGT kurye köye gelir mi?

HAKKIMIZDA. 1993’den beri bankacılık ve finans sektörüne, son 9 yıldır E-ticaret sektörüne özel nitelikli ve hızlı teslimat hizmetleri sunuyoruz. Tüm Türkiye’de 700 acente ve 2400 kurye ile ülkemizin tüm il, ilçe ve mahallelerinde teslimat ve geri lojistik yapabiliyoruz.

Papara siyah kart ne kadar?

Papara Black Card ücretsizdir. Papara Metal Card’ını 1000 TL, Batman Card’ını 75 TL, TS Papara Card’ını 10 TL ödeyerek satın alabilirsin. Papara Card’lardan satın alma ücreti dışında herhangi bir aylık kart ücreti alınmaz.

Papara Black kart kargo ücreti var mı?

kart ücretsiz, kargo da bedava.

Papara kart güvenilir mi?

Papara kart, ATM’den para çekebilme, yatırabilme, online ödemelerde ve bir çok alanda kullanabilen fiziksel bir karttır. Kredi kartlarının aksine borçlanma durumu olmaz ve eksi bakiyeye düşmez, limiti kendiniz belirlersiniz. Papara güvenilir mi? Evet güvenilirdir.

Papara Black Card başvuru nasıl yapılır?

Papara Black Card, ismine özel hazırlanan bir ön ödemeli karttır. Sahip olduğun Papara hesabını kullanarak Papara uygulaması ya da papara.com üzerinden Papara Black Card için başvuru yapabilirsin.

Papara kartı nasıl iptal edilir?

Kartını iptal etmek istiyorsan; Papara hesabına giriş yap. Papara Card sayfasından ”Kartı İptal Et” seçeneğine tıklayıp onay verdikten sonra kartın iptal edilir.

You might be interested:  N11 Kargo Ücreti Ne Zaman Ücretsiz?

Papara yapmak suç mu?

Değerli kullanıcımız, Papara 5549 sayılı “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi Hakkında Kanun” kapsamında yükümlülükleri bulunan bir elektronik para kuruluşu olup, hiçbir yasadışı bahis kurumuna hizmet vermemektedir.

Papara hangi ATM para Kesmez?

Evet, tüm banka ATM’lerinden 7/24 para yatırabilirsin. Üstelik Akbank ATM’lerinden tamamen ücretsiz!

Papara kullanmak yasak mı?

PAPARA YASAKLANDI MI? Resmî Gazete’de yayımlanan Merkez Bankası yönetmeliğine göre Papara ile kripto para alım satımları hakkında karar alındı. Yönetmeliğin 4. maddesi kripto para borsaları ile bankalar arasındaki para transferlerini yasaklıyor.

Papara Black kartı başkası teslim alabilir mi?

Hayır, sikayetvar.com veya Papara’nın kendi sitesinin SSS’lerinden birisinde bu yazıyor olmalıydı zaten. Kart ücretsiz.

AGT kurye köye gelir mi?

HAKKIMIZDA. 1993’den beri bankacılık ve finans sektörüne, son 9 yıldır E-ticaret sektörüne özel nitelikli ve hızlı teslimat hizmetleri sunuyoruz. Tüm Türkiye’de 700 acente ve 2400 kurye ile ülkemizin tüm il, ilçe ve mahallelerinde teslimat ve geri lojistik yapabiliyoruz.

18 Yaş Altı Papara kart alabilir mi?

Papara Card Kullanmak İçin Yaş Sınırı Var Mı? Papara Card’a sahip olmak ve kullanmak için yaş sınırı 13’tür.

Papara kart kargo ücreti var mı?

kart ücretsiz, kargo da bedava.

Leave a Reply

Your email address will not be published.