Pazarium Hangi Kargo Ile Calisiyor?

Kargolarınız hazırlandıktan sonra anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo ile en geç 5 iş günü içerisinden teslimatı gerçekleşmektedir. Sipariş içeriğindeki ürünlerin tedarik aşamasında olması, hava durumu şartlarından dolayı kargonun aksaması gibi durumlarda bu süreç farklılık gösterebilir.

Pazarium PTT kargo ile çalışıyor mu?

PTT Kargo ile anlaşmamız mevcuttur.

Pazarium hangi şehirde?

Pazarium: Elbise, Tunik, Abiye, Şal, Ayakkabı ve Kozmetik. Web sitemizde beğenmiş olduğunuz ürünleri, 2002 yılından bu yana İstanbul / Esenler’de faaliyet gösteren mağazamızda deneyerekte satın alabilirsiniz.

Pazarium geri iade var mı?

Pazarium tarafından yapılan yanlış ürün, beden, renk ve benzeri gönderimler için müşteri hizmetleri (0212 568 1 000) ile iletişime geçerek teslim aldığınız ürünün iadesini 14 iş günü içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Belirlenen sürenin aşılması durumunda iade kabul edilmez.

Pazarium nasil sipariş verilir?

Pazarium – WhatsApp Üzerinden de kolayca sipariş verebilir, aynı gün kargonuzu hazırlatabilirsiniz. pazarium.com.tr | Facebook.

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  Mng Kargo Ne Zaman Açılıyor?

Pazarium üyelik iptali nasıl yapılır?

[email protected] üyelik iptal işleminizi [email protected] adresine e-mail göndererek veya pazarium.com.tr’de ‘Hesabım’ sekmesi altında yer alan ‘Üyelik İptali’ seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu giyim hangi semtte?

Anadolu Giyim, giyim mağazası, Barbaros Cad., No:1, Esenler, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

PTT kargo iade işlemleri nasıl yapılır?

www.pttavm.com ana sayfasından üye girişi yapınız. Sağ üst köşe de üye ad ve soyadının bulunduğu sekmeyi açarak Sipariş Geçmişi’ne tıklayınız. Açılan sayfada sol sütunda yer alan Sipariş iade butonuna tıklayınız.

Kıyafet iadesi nasıl yapılır?

İade Süresi (Cayma Hakkı) Kaç Gündür? Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Internetten değişim nasıl yapılır?

Bu bildirim internet sitesindeki cayma hakkı formu ile yapılabileceği gibi yazılı olmak koşuluyla mail, mektup vb. yollarla da yapılabilir. Cayma hakkının kullanılacağı bildirildikten sonra 10 gün içerisinde ürünü satıcıya iade etmeniz gerekir. İade için gönderim masrafı satıcıya aittir.

Minaaise iade nasıl yapılır?

Sipariş kargoya teslim edilmediği takdirde iptali mevcuttur. Bunun için [email protected] adresine mail atılması gerekmektedir.

Pazar günü PTT kargo teslimatı yapılır mı?

PTT şubeleri sabah 8.30’dan 12.30’a kadar açıktır. 1 saatlik öğle yemeği arasının ardından saat 13.30’dan 17.30’a kadar açık kalır ve 17.30 kapanmaktadır. Türkiye’nin her yerinde bu çalışma saati sabittir. Pazar günleri PTT kapalıdır.

PTT kargo arabaları hafta sonu çalışıyor mu?

PTT Kargo hafta içi ve cumartesi günleri çalışmaktadır. Pazar günü ve resmi tatillerde hizmet vermemektedir.

Pazar günü kargo dağıtımı var mı?

Hafta sonu cumartesi günleri 08.30’dan 13.00’a kadar hizmet vermeye devam eden kargo, Pazar günleri hizmet vermemektedir.

You might be interested:  Aras Kargo Marmara Transfer Nerede?

Pazar günü postacı çalışır mı?

Merkez PTT şubeleri dışında tüm PTT’ler cumartesi günü kapalıdır. Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri cumartesi günü 13.30 kadar hizmet vermektedir. Tüm PTT şubeleri pazar günleri kapalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.