Pierre Cardin Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Sitemizden alacağınız ürünlerin kargo hizmeti, MNG Kargo tarafından sağlanmaktadır.
Pierre Cardin Hangi Kargo İle Çalışıyor? Pierre Cardin anlaşmalı kargo firması ile satın alınan ürünlerini müşterilerine en kısa sürede iletmektedir. Sitelerinden yapılan alışverişler için belli bir tutar üzerinde olan tüm siparişlere Pierre Cardin ücretsiz kargo kampanyalarını kullanabilirsiniz.

Pierre Cardin iade hangi kargo?

İnternet mağazanızdan aldığım ürün ya da ürünleri iade edebilir miyim? İnternet mağazamızdan aldığınız ürün/ürünleri internet mağazamıza, Yurtiçi ve DHL Kargo yoluyla ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

My Pierre Cardin orjinal mi?

Mypierrecardin.com Replika Ürün Gönderdiler!

Orijinal fiyatına replika ürün satıyorlar. Ürün özelliklerinde replika olduğunu belirtmeleri gerekirdi. Ürünü ödeme yaptıktan 2 hafta sonra defalarca mesaj yazıp ya ürünümü ya da paramı gönderin dedikten sonra gönderdiler o da zaten replika çıktı.

Pierre Cardin kapıda ödeme var mı?

Pierre cardin ödemesi kapıda nakit, kapıda kredi kartı ve sipariş verirken siteden kredi kartı ile yapılmaktadır.

Pierre Cardin hangi ülkeye ait?

Pierre Cardin (2 Temmuz 1922 – 29 Aralık 2020), İtalyan asıllı Fransız modacı.

You might be interested:  Ptt Motorlu Kurye Nasıl Olunur?

Network internetten alınan ürün mağazadan değişir mi?

Mağazalarımızdan siparişinize eş değer ürünler ile değişim yapabilirsiniz. Değişim yapamadığınız durumlarda size tüm mağazalarda geçerli olan (online mağazalar hariç) iadeniz tutarında ‘iade çeki’ verilmektedir.

Internetten alınan ürün mağazadan iade edilir mi?

Cayma hakkı, tüketicilere satın aldıkları üründen 14 gün içerisindeki hiçbir koşula bağlı kalmadan iade edebilme imkânı sunar. Tüketicinin cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren, satıcı 10 gün içerisinde aldığı toplam bedeli tüketiciye iade etmek durumundadır.

Cardin ne demek?

elazig bolgesinde genelde cok bulunan eriskin kediden buyuk bis kokulu bir sican imis.ve fakat elazig bolgesinde verilmis isim olmasindan supheleniyorum zira cardin memleketimizin her yerinde yetisir.

Pierre Cardin nasıl bir marka?

Pierre Cardin; dünyaca ünlü köklü bir giyim markasıdır. İlk olarak 1950’li yıllarda Mösyö Pierre Cardin tarafından Fransa’da temelleri atılan marka, dünyaya pek çok ilki getirmesi ve farklı tasarımlarıyla kısa sürede büyük bir ün edinmiştir.

Pierre Cardin ayakkabı kim üretiyor?

U.S. Polo Assn. ile 44 ülkede, Pierre Cardin ile 10 ülkede, Cacharel ile 8 ülkede operasyonu bulunan Aydınlı Grup, toplamda 55 ülkede lisans hakkına sahiptir.

Pierre Cardin kaç taksit yapıyor?

Pıerre Cardın’de 6 taksit

Hemen faydalanabilirsiniz.

Pierre Cardin Türkiye Distribütörü Kim?

Fransız markası Pierre Cardin’in erkek giyim alanında Türkiye temsilciliğini yürüten Aydınlı Group, bu markanın 21 sektörde de ana lisansörü oldu.

Pierre Cardin Çin malı mı?

FRANSA’nın Asya’ya açılan ilk markalarından biri olan Pierre Cardin, 1949 yılında kuruldu. 1957’de Japonya’da ilk mağazasını açan şirket Çin’deki ilk mağazasını ise 1978 yılında açtı. 450 çalışanı bulunan Pierre Cardin’in dünya çapında 600 lisansörü bulunuyor.

Pierre Cardin ne üretiyor?

1980’lerden sonra Amerika’dan Çin’e, İngiltere’den Sovyetler Birliği’ne kadar dünyanın birçok yerinde butikleri açılan Pierre Cardin, sadece giyimle sınırlı kalmayıp, mücevher, parfüm, mobilya, aksesuar gibi alanlarda da tasarım markası olarak bilinirliğini arttırmıştır.

You might be interested:  N11 Şartlı Kargo Ne Demek?

Pierre Cardin ürün iptali nasıl olur?

Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir.

Etiketi çıkarılmış ürün iade edilir mi?

Satın alınan ürünün; ürünün etiketi çıkarılmamış ve kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içerisinde iade edilebilir.İade edilen ürünlerin iç ve dış etiketlerinin zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürüne ait aksesuar(lar) varsa (kemer, toka gibi) ürünle beraber iade edilmesi zorunludur.

Tudors internetten alınan ürün mağazadan değişir mi?

Satın aldığınız ürünleri 30 gün içinde istediğiniz Tudors mağazasından iade ederek Tudors mağazalarında ve tudors.com’da kullanabileceğiniz para çek alabilirsiniz.

U.s Polo değişim süresi ne kadar?

Kargonuzun elinize ulaştığı tarihten itibaren, 14 gün içerisinde ücret iadesi, 30 gün içerisinde ise ürün değişimi hakkınızı kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.