Pts Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

ptt kargonun yurtdışı taşımacılığını yapan kargo şirketi. fiyat ve sürat bakımından mükemmele yakındır.

PTS kargo hangi kargo ile çalışıyor?

Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Türkiye içindeyse Yurtiçi Kargo, MNG Kargo ve PTS Express ile Türkiye dışındaysa Yurtdışı-Posta Servisi, APS ya da özel kurye firması PTS Worldwide Express ile yapılır.

Pts kime ait?

Onur Ulseven – CEO – PTS Worldwide Express | LinkedIn.

Pts kodu nedir?

PTS, paydaşlar arasında büyük miktarda ürün transferi söz konusu olduğunda, satışı yapılan ürünlerin bilgilerinin karşı paydaşa hiyerarşik bir yapıda gönderildiği sistemdir.

My Pts nedir?

MyPTS ile uluslararası gönderlerinizi kolayca hazırlayabilir, adresten gönderi alım rezervasyonu oluşturabilir, gönderi fiyatı hesaplayabilir, çoklu sorgu yapabilir, işinizi 220+ den fazla ülkeye taşıyabilirsiniz. Ücretsiz üye olup birçok işlemleri online olarak yapabilirsiniz.

Express kargo ne zaman gelir?

Artık neredeyse aynı gün teslimat hızına ulaşan express kargoda, kargonun gönderileceği ülke önem arz etse de ortalama olarak 1-3 iş günü içinde dünyanın hemen her noktasına gönderim yapılabiliyor. Express kargo ile yurtdışı kargo paketi alıcısına sağlam ve zamanında ulaşıyor.

Pts iş modeli nedir?

E-ihracattaki uzmanlığı ile e-ticaret gönderilerinizi tüm dünyadaki müşterilerinize ulaştıran PTS, sektörünün öncü kuruluşudur. PTS ile e-ihracat gönderileri için mikro ihracat kapsamında hızlı gümrükleme ve KDV iadesi imkanı sunulur. API, myPTS ve PTS Connect gibi entegrasyonlar sayesinde anlık veri akışı sağlanır.

You might be interested:  Standart Teslimat Ne Demek?

Pts nerelerde var?

Emniyet Genel Müdürlüğü, Ankara, Afyonkarahisar, Aksaray, Çorum, Eskişehir ve Konya’da 26 ‘Ortalama Hız İhlal Tespit Sistemi’nin kurulduğunu, bugünden itibaren hız ihlallerine yönelik denetimlerde sistemin kullanılmaya başlandığını bildirdi.

Hamdi Türker Kimdir?

Başka bir kargo şirketinde tecrübe kazandıktan sonra PTS Worldwide Express’i kuran Hamdi Türker, Türk firmalarının karakteristik özelliklerine göre esnek hizmetler geliştirdi. Türker, ‘Butik taşımacılık’ adını verdiği hızlı taşımacılık çözümleriyle, yabancıların hakim olduğu sektörde ilk 5’e girme başarısını gösterdi.

Pts ne zaman kuruldu?

29 Nisan 1997 tarihinde kurulan PTS Worldwide Express, uluslararası kurye taşımacılığı alanında hizmet gamını gittikçe artırmaktadır.

Pts nasıl çalışır?

Pts sistemi araç plakalarının plaka okuma kamerasından gelen görüntülerinin bilgisayar tarafından anlaşılabilen verilere dönüştürülmesi ni sağlar. Plaka tanıma sistemi kameradan plaka okuma işlemini gerçek zamanlı olarak yapmaktadır. Gerçek zamanlı plaka tanıma saniyede bir kameradan 25 görüntüyü alarak işleyebilir.

Pts Connect nedir?

PTS Connect – PTS Worldwide Express. PTS Connect ile online mağazalarınızı tek bir yerden yöneterek işinizi hafifletin. Mağazalarınızı entegre edip, gönderi evraklarınızı hazırlayın ve kolayca takip edin. 1 Üye Olun PTS Connect’e üye olarak size özel online panelinizi kullanmaya başlayın.

Jandarma mobil Pts nedir?

Plaka Tanıma Sistemi kameralardan elde edilen araç görüntüsünün üzerinde plaka bölgesi tespit edilerek ve ayrıştırılarak, plaka üzerinde bulunan karakterlerin optik karakter tanıma (Görüntü İşleme) yöntemleri ile okunması işlemidir.

PTT APS ile kaç günde gider?

APS Kargo ile paketler 1 günde adrese teslim edilebilir. APS kargo en uzak noktaya ise 3 gün içinde ulaşır.

PTT kargo var mı?

Adıma Kargo Var Mı? Size en yakın olan PTT Kargo şubesine giderek ve ya 444 1 788 numarasını arayarak adınıza kargo olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  Kargo Şirketi Nasıl Açılır?

PTT kargo ne zaman teslim edilir?

PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor. Kargoların kurumlara veriliş süresi de, teslimatı etkileyen durumlardan biridir.

PTT kargo neler yasak?

Yasaklı Ürünler:

 • Aerosol.
 • Traş Kremi/ Losyonu.
 • Hava Yastığı
 • Alkollü İçecekler.
 • Cephane.
 • Hayvan (Canlı veya Ölü)
 • Petrol (Sıvı veya Gaz halde)
 • Aromaterapi Yağı
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.