Ptt Kargo Ne Zaman Açık Bayramda?

PTT Kargo, arefe günü yarım gün yani saat 09.00 ile 12.30 arası hizmet verecek. Bu vakte kadar yetişmeyen kargolar bayramdan sonra teslim edilecek. PTT şubeleri ve kuryeleri Kurban Bayramı ‘nda hizmet veremeyecek.
KARGOLAR BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU? PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir.
PTT KARGO KURBAN BAYRAMI’NDA ÇALIŞACAK MI? PTT Kargo, Arife günü yarım gün yani saat 09:00 ile 12:30 arası hizmet verecek. Bu vakte kadar yetişmeyen kargolar bayramdan sonra teslim edilecek.

2022 bayramda kargolar çalışıyor mu?

2022 Kurban Bayramı’nda birçok kargo firması hizmet vermeyecek. Arefe günü ise 09:00 ile 12:30 arasında dağıtımlar yapılacak. Kargo firmaları dağıtımlarına 13 Temmuz’da başlayacak.

PTT Bayramdan sonra ne zaman açılacak 2022?

Bayram sonrası PTT kargo çalışma saatlerine ilişkin detaylar şöyle; 15 TEMMUZ 2022 PTT KARGO BUGÜN ÇALIŞIYOR MU, DAĞITIM YAPACAK MI? PTT ve PTT Kargo, 9 günlük tatil sonrasında hizmet vermeye başlayacak. Yani PTT, 15 Temmuz Cuma günü postane kapalı olacak ve 18 Temmuz Pazartesi günü çalışmaya başlayacak.

You might be interested:  Ups Kargo Ne Zaman Kapanıyor?

PTT kargo resmi tatillerde çalışıyor mu?

Kargolar resmi tatillerde hizmet vememektedir. Bu nedenle kargo şirketleri, 15 Temmuz 2022 Cuma Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde kapalı olacak ve kargo alım ve dağıtım işlemleri de gerçekleştirilmeyecek. Kargo bırakmak veya almak isteyen vatandaşlar, 16 Temmuz 2022 Cumartesi günü işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Kargo firmaları bayramda açık mı?

Bayramda kargolar açık mı? Resmi bir açıklama yapılmasa da Kurban Bayramı resmi tatili süresince Yurtiçi, Aras, Sürat ve MNG gibi kargo firmalarının çoğu ve PTT kargo çalışmayacak. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.

PTT bayram tatili kaç gün 2022?

PTT, Kurban Bayramı’nın resmi tatil ilan edilmesi sonrasında 9, 10, 11, 12 Temmuz 2022 tarihlerinde kapalı olacak yani çalışmayacak. 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları kaldığı yerden devam edecek.

Bugün PTT kargo çalışıyor mu?

PTT şubeleri, 08.30-17.30 saatleri arasında hizmet veriyor. 12.30’da öğle arası veren PTT, 1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30’dan 17.30’a kadar çalışıp, kapanmaktadır. PTT CUMARTESİ- PAZAR AÇIK MI?

Bayram sonrası PTT açık mı?

FIRIN, PASTANE VE TATLICILAR AÇIK MI OLACAK? Fırın, pastane ve tatlıcılar ise 23-24-25-26 Mayıs günlerinin tamamında hizmet verebilecek. Bu iş yerlerinde sadece ekmek, unlu mamul ve tatlı satışı yapılacak. YAKIN MESAFELERE GİDİLEBİLECEK!

PTT resmi tatil mi?

PTT 9 günlük tatil sonrasında hizmet vermeye devam edecek. PTT 18 Temmuz 2022 Pazartesi çalışmaya başlayacak.

PTT kargo cumartesi açık mi?

Merkez PTT şubeleri dışında tüm PTT’ler cumartesi günü kapalıdır. Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri cumartesi günü 13.30 kadar hizmet vermektedir. Tüm PTT şubeleri pazar günleri kapalıdır.

You might be interested:  20 Kilo Kargo Ne Kadar Tutar Ptt?

Bayramda kargo gelir mi?

Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, bayram süresince kapalı tutulmuştu. Bu yıl da pek çok kargo acentesi bayram tatili boyunca kapalı tutulacak. Ancak detaylı bilgi almak için kargo firmanızla görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

PTT bayram tatili ne zaman?

Öğleden sonra bayram tatiline girecek PTT kargo, bayram süresi boyunca çalışmayacak. Buna göre PTT, 8 Temmuz 2022 Cuma günü saat 12.30’a kadar hizmet verecek. Hafta sonu Cumartesi günü sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir. PTT kargo Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır.

PTT kargo yarın açık mı?

PTT Kargo 08:30-12:30/13:30-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. PTT şubeleri sabah 8.30’dan 12.30’a kadar işlem alıyor. 1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30’dan 17.30’a kadar işlem alıyor ve kapanıyor. Merkez PTT şubeleri dışında tüm PTT’ler cumartesi günü kapalıdır.

PTT kargo bayram tatili kaç gün 2020?

Ancak bazı kargo şirketleri arefe günü 09.00 ile 12.30 saatleri arasında dağıtım yapacaklar. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları 13 Temmuz Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Kargolar, Kurban Bayramı’nın resmi tatil ilan olması sebebiyle 9-10-11-12 Temmuz tarihlerinde dağıtım yapılmayacak.

PTT kargo Cumartesi günü saat kaça kadar açık?

PTT Kargo genel müdürlükleri hafta sonu sadece Cumartesi günü de hizmet vermektedir. Genel itibariyle bu müdürlüklerin çalışma saati 09:00 ile 19:30 arasıdır ve öğle tatili bulunmaz. Ancak kargolarınız dağıtıma çıkmamakla birlikte, şayet şubeye teslimatı yapılmış ise bizzat gidip kendiniz teslim alabilirsiniz.

Kargolar ne zaman çalışacak?

Yurtiçi Kargo çalışma saatleri hafta içi 09.00 – 18.00 arası hizmet veriyor. Yurtiçi Kargo, hafta sonu cumartesi günleri 09.00 – 16.00 arası hizmet verirken, Pazar günleri hizmet vermemektedir. MNG kargo şubeleri hafta içi 08.30 ile 18.00 arası mesai yapılmaktadır.

You might be interested:  Mersin Pozcu Aras Kargo Nerede?

Bayramda kargo gelir mi?

Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, bayram süresince kapalı tutulmuştu. Bu yıl da pek çok kargo acentesi bayram tatili boyunca kapalı tutulacak. Ancak detaylı bilgi almak için kargo firmanızla görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Bayram tatilinde kargo çalışıyor mu?

8 Temmuz 2022 Cuma günü öğleden sonra resmi tatil olması nedeniyle kargo şirketleri de öğlene kadar çalışacak. Yani Aras, MNG, Yurtiçi ve Sürat Kargo Arife günü yarım günlük resmi tatili nedeniyle cuma günü öğleden sonra hizmet vermeyecek. Bayram boyunca da şirketler kapalı olacak.

Bayramın 3 günü kargolar çalışıyor mu?

Resmi tatil takvimine göre üç gün olan Ramazan Bayramı tatili süresince PTT ve kargo firmaları kapalı olacak.

Kargolar bayram tatiline ne zaman giriyor 2022?

Kurban Bayramı sebebiyle kargo firmalarının bir çoğu bayram tatili süresinde çalışmayacak. Ancak genellikle bu gibi resmi tatillerde kargo şirketleri, arefe günü olan 8 Temmuz Cuma günü 09.00 ile 12.30 saatleri arasında dağıtım yapıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.