Ptt Kargo Ne Zaman Açılıyor Bayramda?

BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI? Kargolar, Ramazan Bayramı’nın resmi tatil ilan olması sebebiyle 2 – 3 – 4 Mayıs 2022 tarihlerinde olacak dolayısıyla dağıtım yapılmayacak. Dolayısıyla Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, PTT kargo ve diğer kargo şirketleri bayram sürecinde hizmet vermiyor.
Kurban Bayramı 9 Temmuz tarihinde başladı ve 12 Temmuz tarihinde bitti. Kargo şirketleri 13 Temmuz tarihinde hizmet vermeye tekrar başlayacak. PTT NE ZAMAN AÇILACAK? PTT 9 günlük tatil sonrasında hizmet vermeye devam edecek.
PTT KARGO KURBAN BAYRAMI’NDA ÇALIŞACAK MI? PTT Kargo, Arife günü yarım gün yani saat 09:00 ile 12:30 arası hizmet verecek. Bu vakte kadar yetişmeyen kargolar bayramdan sonra teslim edilecek.

2022 bayramda kargolar çalışıyor mu?

2022 Kurban Bayramı’nda birçok kargo firması hizmet vermeyecek. Arefe günü ise 09:00 ile 12:30 arasında dağıtımlar yapılacak. Kargo firmaları dağıtımlarına 13 Temmuz’da başlayacak.

PTT Bayramdan sonra ne zaman açılacak 2022?

Bayram sonrası PTT kargo çalışma saatlerine ilişkin detaylar şöyle; 15 TEMMUZ 2022 PTT KARGO BUGÜN ÇALIŞIYOR MU, DAĞITIM YAPACAK MI? PTT ve PTT Kargo, 9 günlük tatil sonrasında hizmet vermeye başlayacak. Yani PTT, 15 Temmuz Cuma günü postane kapalı olacak ve 18 Temmuz Pazartesi günü çalışmaya başlayacak.

You might be interested:  Ümraniye Aras Kargo Nerede?

PTT kargo bayramda açık mı?

PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir. Bu durum kargo firmasına göre değişilik gösterebilir. Hafta içi her gün 08.30 – 18.00 arası çalışıyor.

PTT kargo resmi tatillerde çalışıyor mu?

Kargolar resmi tatillerde hizmet vememektedir. Bu nedenle kargo şirketleri, 15 Temmuz 2022 Cuma Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde kapalı olacak ve kargo alım ve dağıtım işlemleri de gerçekleştirilmeyecek. Kargo bırakmak veya almak isteyen vatandaşlar, 16 Temmuz 2022 Cumartesi günü işlemlerini gerçekleştirebilecek.

PTT kargo ne zaman açılacak?

PTT şubeleri, 08.30-17.30 saatleri arasında hizmet veriyor. 12.30’da öğle arası veren PTT, 1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30’dan 17.30’a kadar çalışıp, kapanmaktadır.

Bayramın 4 günü kargolar çalışıyor mu?

KARGOLAR BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU? PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir.

PTT bayram tatili kaç gün 2022?

PTT, Kurban Bayramı’nın resmi tatil ilan edilmesi sonrasında 9, 10, 11, 12 Temmuz 2022 tarihlerinde kapalı olacak yani çalışmayacak. 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları kaldığı yerden devam edecek.

Kargo bayramda açık mı?

8 Temmuz 2022 Cuma günü öğleden sonra resmi tatil olması nedeniyle kargo şirketleri de öğlene kadar çalışacak. Yani Aras, MNG, Yurtiçi ve Sürat Kargo Arife günü yarım günlük resmi tatili nedeniyle cuma günü öğleden sonra hizmet vermeyecek. Bayram boyunca da şirketler kapalı olacak.

You might be interested:  Derince Yurtiçi Kargo Nerede?

PTT resmi tatil mi?

PTT 9 günlük tatil sonrasında hizmet vermeye devam edecek. PTT 18 Temmuz 2022 Pazartesi çalışmaya başlayacak.

PTT bayram tatili ne zaman?

Öğleden sonra bayram tatiline girecek PTT kargo, bayram süresi boyunca çalışmayacak. Buna göre PTT, 8 Temmuz 2022 Cuma günü saat 12.30’a kadar hizmet verecek. Hafta sonu Cumartesi günü sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir. PTT kargo Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır.

PTT kargo yarın açık mı?

PTT Kargo 08:30-12:30/13:30-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. PTT şubeleri sabah 8.30’dan 12.30’a kadar işlem alıyor. 1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30’dan 17.30’a kadar işlem alıyor ve kapanıyor. Merkez PTT şubeleri dışında tüm PTT’ler cumartesi günü kapalıdır.

Kargo ne zaman açılacak?

Yurtiçi Kargo çalışma saatleri hafta içi 09.00 – 18.00 arası hizmet veriyor. Yurtiçi Kargo, hafta sonu cumartesi günleri 09.00 – 16.00 arası hizmet verirken, Pazar günleri hizmet vermemektedir. MNG kargo şubeleri hafta içi 08.30 ile 18.00 arası mesai yapılmaktadır.

Ramazan Bayramında kargolar çalışıyor mu?

Kargolar, Ramazan Bayramı’nın resmi tatil ilan edilmesi nedeniyle 2 – 3 – 4 Mayıs 2022 tarihlerinde tatil olacak dolayısıyla dağıtım yapılmayacak. Ramazan Bayramı sebebiyle kargo firmalarının bir çoğu bayram tatili süresinde çalışmayacak.

Kargo şirketleri bayram tatili kaç gün?

Kargo şirketleri bayramın arefe gününde normal işleyişine devam ederken, bayram günleri kapalı olacak. Kargo şirketleri bayramlarda arefe günleri çalışıyor; ancak bayram tatilinin yaşandığı 4 gün boyunca kapalı olur.

19 Mayıs PTT kargo çalışıyor mu?

19 Mayıs Perşembe günü Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yurt genelinde tüm kamu kurum ve kuruluşlar kapalı olacak. Kargoların 19 Mayıs Perşembe günü kapalı olması bekleniyor. Resmi tatillerde PTT çalışmıyor.

You might be interested:  Trendyol Iade Hangi Kargo?

Bayramda kargo dağıtımı var mı?

Bayramda kargolar açık mı? Resmi bir açıklama yapılmasa da Kurban Bayramı resmi tatili süresince Yurtiçi, Aras, Sürat ve MNG gibi kargo firmalarının çoğu ve PTT kargo çalışmayacak. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.

Bayramda kargo gelir mi?

Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, bayram süresince kapalı tutulmuştu. Bu yıl da pek çok kargo acentesi bayram tatili boyunca kapalı tutulacak. Ancak detaylı bilgi almak için kargo firmanızla görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Kargolar Ramazan Bayramda çalışıyor mu?

RAMAZAN BAYRAMINDA KARGOLAR AÇIK MI? Kargolar, Ramazan Bayramı’nın resmi tatil ilan edilmesi nedeniyle 2 – 3 – 4 Mayıs 2022 tarihlerinde tatil olacak dolayısıyla dağıtım yapılmayacak. Ramazan Bayramı sebebiyle kargo firmalarının bir çoğu bayram tatili süresinde çalışmayacak.

Bayram tatilinde kargo çalışıyor mu?

8 Temmuz 2022 Cuma günü öğleden sonra resmi tatil olması nedeniyle kargo şirketleri de öğlene kadar çalışacak. Yani Aras, MNG, Yurtiçi ve Sürat Kargo Arife günü yarım günlük resmi tatili nedeniyle cuma günü öğleden sonra hizmet vermeyecek. Bayram boyunca da şirketler kapalı olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.