Rusya Kargo Nasıl Gönderilir?

Rusya Kargo Gönderimi anlaşmalı olduğumuz DHL, FedEx ve UPS firmaları ile gönderilmektedir. farklı bir kargo firması ile gönderim yapmıyoruz. Yurtdışı gönderilerinizin ülke içi nakliyesi MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişiniz sonrası Müşteri Temsilcimiz sizinle iletişime geçerek gecikme yaşanmadan kargo süreci konusunda bilgilendirecektir.

Rusyaya kargo nasıl gönderilir?

QuickShipper, express kargo hizmeti ile Türkiye’den Rusya’ya gönderilerinizi ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim etmektedir. Türkiye’den Rusya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 11,98 Euro’dan başlamaktadır.

Rusyaya kargo ne kadar?

Rusya kargo 5- 10 – 20 kg fiyatları kg bazında aşağıdaki gibidir: 0.5 kg: 98.67 Euro. 10 kg: 165 Euro. 20 kg: 232.1 Euro.

Rusya kargo var mı?

– Rusya logistic: Rusya kargo hizmetleri, Rusya’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den Rusya’ya yapılan yük, gönderi, ithalat ve ihracat ürünleri ile kargo gönderilerini kapsamaktadır. Rusya’ya kara yolu, hava yolu ve deniz yolu taşımacılığı ile kargo teslimatlarını gerçekleştirmektedir.

Türkiyeden Rusyaya kargo kaç günde gider?

Türkiye’den Rusya’ya ve Rusya’dan Türkiye’ye çok hızlı kargo yapmakta olan firmamız, Depolama – Gümrükleme, Paketleme ve Kurye hizmetlerimiz ile; Kara Kargo (Tır) ile 5-10 gün arası teslimat, Uçak kargo ile 4-6 gün arası teslimat, Deniz kargo (Gemi) ile 5-10 gün arası teslimat yapmaktadır.

You might be interested:  Bershka Hangi Kargo Takip?

PTT Yurtdışı kargo ücreti ne kadar?

0.5 kg PTT yurt dışı kargo için 162.50 TL. 10 kg’lık bir yurtdışı kargo için 561 TL. 20 kg’lık bir PTT yurtdışı kargo içinse 1051 TL.

Yurt dışına hangi kargo ile çalışıyor?

Yurtdışı e ticaret kargo seçenekleri için kargo şirketlerinin geliştirdiği özel çözümler de bulunmaktadır. Türkiye’de bilinen pek çok kargo firması yurtdışı kargo konusunda da hizmet vermektedir.

Bunlar arasında;

 • PTT kargo.
 • FEDEX.
 • UPS.
 • Aras kargo.
 • MNG kargo.
 • Yurtiçi kargo.
 • Rusya’da Trendyol var mı?

  Trendyol da Türkiye’de hemen hemen bütün markalarımızın çalıştığı büyük bir e-ticaret platformu. Bu iş birliği sayesinde Trendyol ile birlikte markalarımız Rusya’dan Orta Doğu’ya, Avrupa’dan Kuzey Afrika’ya yaklaşık 2 milyar nüfuslu pazarda Alibaba rüzgarını arkalarına alacak.

  PTT kargo hangi ülkelere gidiyor?

  PTT uluslararası kargo PTT’nin, tüm dünya ülkelerine isteğe bağlı olarak gönderi yaptığı bir hizmettir. Göreceli olarak daha uygun fiyatlara sahip olan PTT uluslararası kargo hizmeti ile posta kolisi, Acil Posta Gönderisi(APG), Turpex gönderileri yurtdışına ulaştırılır.

  Yurtdışına en ucuz kargo nasıl gönderilir?

  Yurtdışı kargo göndermenin en ucuz yolu ise www.fast-express.com internet sitemiz üzerinden online kargo girişi yaparak en hızlı yurtdışı kargo teslimatı olarak Express yurtdışı kargo seçenegi ile Avrupa ya bir günde veya dünya üzerinde bulunan 200 ü aşkın ülkeye 3 ile 7 işgünü arasında teslimatın sağlanmasıdır.

  PTT kargo ile Yurtdışına neler gönderilebilir?

  TURPEX hizmeti kapsamında müşterilerimiz evrak, doküman, hediyelik eşya, uluslararası bedelli-bedelsiz ve geçici ihracat eşyalarını, fuar ve sergilerde tanıtılmak üzere ürün ve yayınları, hızlı ve güvenilir bir şekilde TURPEX gönderisi olarak postaya vererek yurt dışına gönderebileceklerdir.

  PTT kargo ile yurtdışına kaç günde gider?

  Ülkemiz kabul yurtdışı varışlı gönderiler postaya verildiği merkezin yurtdışı alıp verme merkezimize olan uzaklığına ve tercih edilecek yollama şekline (yüzey veya uçak) göre en geç üç(3) gün içerisinde varış ülkelerine sevk edilmekte ve teslim süresi varış posta idaresinin teslim standartına göre deşiklik arz etmekte

  You might be interested:  Mng Kargo Plevne Şubesi Nerede?

  Yurt dışı kargo gönderimi nasıl yapılır?

  Ülkemizde PTT Kargo, MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo yurtdışına kargo hizmeti veren firmalardan bazılarıdır. Bunun yanı sıra UPS, FEDEX, DHL ve TNT gibi global kargo firmalarının da pek çok şehirde temsilcisi veya şubesi bulunduğundan bu firmalarla da yurt dışına kargo göndermek mümkündür.

  PTT kargo Rusya kaç günde gider?

  Ben express mail service (APS) ile ptt’den saratov-rusya’ya paket yollamıştım, ptt’deki görevli en hızlı yöntem bu dedi. 5-8 gün arasında gider dedi, lakin paket 12 günde vardı.

  En hızlı kargo nasıl gönderilir?

  Türkiye genelinde *geçerli olan illerde şehir içi acil kargo gönderileriniz için geçerli olan bu hizmetimiz de gönderilerinizi aynı gün alıcısına ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken kargonuzu en geç saat 11.00’a kadar şubemize teslim etmiş olmanızdır.

  Çine kargo ne kadar tutar?

  Türkiye’den Çin’e express kargo, Çin hızlı kargo ücretleri 30kg ve ötesi için kilo başı 5 -8 usd civarıdadır. Taşıma süresi 3-5 gündür. Proforma ile çıkış yapılmaktadır.

  PTT kargo hangi ülkelere gidiyor?

  PTT uluslararası kargo PTT’nin, tüm dünya ülkelerine isteğe bağlı olarak gönderi yaptığı bir hizmettir. Göreceli olarak daha uygun fiyatlara sahip olan PTT uluslararası kargo hizmeti ile posta kolisi, Acil Posta Gönderisi(APG), Turpex gönderileri yurtdışına ulaştırılır.

  Turpex ne demek?

  Turpex. TURPEX hizmeti kapsamında müşterilerimiz evrak, doküman, hediyelik eşya, uluslararası bedelli-bedelsiz ve geçici ihracat eşyalarını, fuar ve sergilerde tanıtılmak üzere ürün ve yayınları, hızlı ve güvenilir bir şekilde TURPEX gönderisi olarak postaya vererek yurt dışına gönderebileceklerdir.

  Almanyaya PTT kargo ne kadar?

  PTT yurt dışı kargo Almanya servisinde TURPEX alanından yapılan araştırmaya göre, PTT kargo yurtdışı fiyatları aşağıdaki gibi; 0.5 kg: 91.50 TL. 10 kg: 333 TL. 20 kg: 643 TL.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.