Rusyaya Kargo Nasıl Gönderilir?

Rusya ‘ya evrak, dosya, doküman, numune, paket, ithalat ürünleri gibi bir çok ürünü hızlı ve kolay bir şekilde Easy Kargo ile gönderebilirsiniz. Tüm Yurtdışı Kargo hizmetlerimiz Kapıdan Kapıya Taşıma esasına göredir. Çoğu Uçak Kargo servisi gibi havaalanında teslimat yapılmaz. Doğrudan belirtilen adrese teslimat yapılır.

Türkiye’den Rusya’ya kargo var mı?

QuickShipper, express kargo hizmeti ile Türkiye’den Rusya’ya gönderilerinizi ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim etmektedir. Türkiye’den Rusya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 11,98 Euro’dan başlamaktadır.

Rusya’ya kargo ne kadar?

Rusya kargo 5- 10 – 20 kg fiyatları kg bazında aşağıdaki gibidir: 0.5 kg: 98.67 Euro. 10 kg: 165 Euro. 20 kg: 232.1 Euro.

Türkiyeden Rusyaya kargo kaç günde gider?

Türkiye’den Rusya’ya ve Rusya’dan Türkiye’ye çok hızlı kargo yapmakta olan firmamız, Depolama – Gümrükleme, Paketleme ve Kurye hizmetlerimiz ile; Kara Kargo (Tır) ile 5-10 gün arası teslimat, Uçak kargo ile 4-6 gün arası teslimat, Deniz kargo (Gemi) ile 5-10 gün arası teslimat yapmaktadır.

You might be interested:  D&R Hangi Kargo Şirketiyle Çalışıyor?

PTT Yurtdışı kargo ücreti ne kadar?

0.5 kg PTT yurt dışı kargo için 162.50 TL. 10 kg’lık bir yurtdışı kargo için 561 TL. 20 kg’lık bir PTT yurtdışı kargo içinse 1051 TL.

Yurtdışına en ucuz kargo nasıl gönderilir?

Yurtdışı kargo göndermenin en ucuz yolu ise www.fast-express.com internet sitemiz üzerinden online kargo girişi yaparak en hızlı yurtdışı kargo teslimatı olarak Express yurtdışı kargo seçenegi ile Avrupa ya bir günde veya dünya üzerinde bulunan 200 ü aşkın ülkeye 3 ile 7 işgünü arasında teslimatın sağlanmasıdır.

Rusya’da Trendyol var mı?

Trendyol da Türkiye’de hemen hemen bütün markalarımızın çalıştığı büyük bir e-ticaret platformu. Bu iş birliği sayesinde Trendyol ile birlikte markalarımız Rusya’dan Orta Doğu’ya, Avrupa’dan Kuzey Afrika’ya yaklaşık 2 milyar nüfuslu pazarda Alibaba rüzgarını arkalarına alacak.

Yurt dışına hangi kargo ile çalışıyor?

Türkiye’den yurtdışına ürün gönderen pek çok bilinen kargo firması bulunmaktadır. Yurtdışı e ticaret kargo seçenekleri için kargo şirketlerinin geliştirdiği özel çözümler de bulunmaktadır.

Bunlar arasında;

 • PTT kargo.
 • FEDEX.
 • UPS.
 • Aras kargo.
 • MNG kargo.
 • Yurtiçi kargo.
 • PTT kargo ile Yurtdışına neler gönderilebilir?

  TURPEX hizmeti kapsamında müşterilerimiz evrak, doküman, hediyelik eşya, uluslararası bedelli-bedelsiz ve geçici ihracat eşyalarını, fuar ve sergilerde tanıtılmak üzere ürün ve yayınları, hızlı ve güvenilir bir şekilde TURPEX gönderisi olarak postaya vererek yurt dışına gönderebileceklerdir.

  PTT kargo ile yurtdışına kaç günde gider?

  Ülkemiz kabul yurtdışı varışlı gönderiler postaya verildiği merkezin yurtdışı alıp verme merkezimize olan uzaklığına ve tercih edilecek yollama şekline (yüzey veya uçak) göre en geç üç(3) gün içerisinde varış ülkelerine sevk edilmekte ve teslim süresi varış posta idaresinin teslim standartına göre deşiklik arz etmekte

  You might be interested:  Armine Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

  PTT kargo Rusya kaç günde gider?

  Ben express mail service (APS) ile ptt’den saratov-rusya’ya paket yollamıştım, ptt’deki görevli en hızlı yöntem bu dedi. 5-8 gün arasında gider dedi, lakin paket 12 günde vardı.

  Çine kargo ne kadar tutar?

  Türkiye’den Çin’e express kargo, Çin hızlı kargo ücretleri 30kg ve ötesi için kilo başı 5 -8 usd civarıdadır. Taşıma süresi 3-5 gündür. Proforma ile çıkış yapılmaktadır.

  Amerikadan Türkiye’ye kargo kaç TL?

  Amerika PTT Yurt Dışı Kargo Fiyatları 2021

  5 kg: 371 TL. 10 kg: 741 TL. 20 kg: 1481 TL.

  PTT kargo neler yasak?

  Yasaklı Ürünler:

 • Aerosol.
 • Traş Kremi/ Losyonu.
 • Hava Yastığı
 • Alkollü İçecekler.
 • Cephane.
 • Hayvan (Canlı veya Ölü)
 • Petrol (Sıvı veya Gaz halde)
 • Aromaterapi Yağı
 • En ucuz kargo hangisi 2022?

  Kargo firmaları arasında en ucuz kargo ve taşımacılık hizmeti veren firma PTT’dir. PTT kargo firması, devlete ait olup taşımacılıkta vatandaşlara diğer özel firmalardan daha uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Özel kargo firmalarına gelecek olursak sıralama şu şekilde devam ediyor; Yurtiçi kargo ve MNG kargo.

  10 kg kargo ne kadar tutar?

  Kargo Fiyatı Hesaplama

  KG/DS
  1 22,05 TL 28,90 TL
  2-5 26,49 TL 34,90 TL
  6-10 44,25 TL 49,90 TL
  11-15 54,61 TL 67,90 TL

  Avrupadan kargo kaç günde gelir?

  Ancak genel olarak teslim aldığımız yurtdışı kargo paketlerinizi; Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine 1 ila 2 iş günü içerisinde, Amerika’ya 2 ya da 3 gün içerisinde, diğer ülkelere ise ortalama 1 ila 5 gün içerisinde teslim etmekteyiz.

  Yurtdisindan Türkiye’ye kargo kaç günde gelir?

  Ancak kargonuzun ne zaman gideceği ve kaç günde gideceği gibi sorular aklınıza gelebilmektedir. Firma olarak Avrupa kargo hizmetinde süremiz 1 iş günüdür, Diğer dünya ülkelerine ise 2 veya 3 gün sürelerde kargonuzu gönderebilmekteyiz.

  You might be interested:  Teknosa Ürünleri Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

  PTT kargo kaç gün içinde teslim eder?

  PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

  Yurt dışından gelen kargom nerede?

  YURTDIŞI KARGO TAKİP

  KargomKolay ile 219+ ülkeden herhangi birine gönderdiğiniz kargonuzu takip etmek çok kolay. Bunun için öncelikle “Yurtdışı kargo takip” sayfamıza girmeniz gerekiyor. Sayfanın üst kısmında bulunan takip numaranızı giriniz alanına kargonuzun üzerindeki takip numaranızı girmeniz yeterli olacaktır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.