Sendeo Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Sürat Kargo Takip Sendeo bir Koç Holding şirketi.
Sendeo hangi illerde çalışıyor? İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Samsun, Kocaeli, Tekirdağ, Manisa, Eskişehir, Bilecik, Yalova, Mersin, Sakarya ve Balıkesir olmak üzere toplam 16 ilde Sendeo kargo dağıtımı yapmaktadır. Çok yakında 81 ilimizin tamamında hizmet verecektir Sendeo şubesi var mı?

Sendeo Kargo kim?

Sendeo Kimdir? Sendeo, teslimat sektörüne dinamik, cesur ve inovatif bir bakış açısıyla yenilikler getirmek için yola çıkan bir firmadır. Bu yolculuğunda Koç Holding’in “kaliteli hizmet” anlayışı ve teknolojinin gücü sayesinde sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Sende o kargo nedir?

KARGOMsende e – ticaret faaliyetleri yürüten şirketlere hizmet veren yeni nesil bir dağıtım firması. Turkuvaz Dağıtım Pazarlama Anonim Şirketi’nin 81 ilde gerçekleştirdiği dağıtım faaliyetlerinden güç alarak yola çıkan KARGOMsende, 5 bölge müdürlüğüne ve 145 dağıtım merkezine sahip.

Bir günde kargo sahibi kim?

Bir Günde Kargo, sektörde yöneticilik yapan dört profesyonel Yaşar Kımıl, Evrim Şen, Levent Kaya ve Aydın Kara tarafından 2018 yılında kuruldu.

MNG Kargo ne zaman gelir?

Normal şartlar dahilinde (olağan üstü haller, olumsuz hava ve ulaşım şartları, mücbir sebepler, vb. haricinde) 600 km’ye kadar mesafesi olan gönderiler il merkezlerine 1 (bir) iş günü; 600-1000 km arası mesafesi olan gönderiler 2 (iki) iş günü; 1000 km’den daha fazla mesafesi olan gönderiler ise 3 (üç) iş günü

You might be interested:  Giresun Ups Kargo Nerede?

Sendeo sahibi kimdir?

Koç Topluluğu’nun, dağıtım ve teslimat sektöründe faaliyet gösteren ve son noktaya dağıtım yapan yeni markası Sendeo’yu tanıtıldı.

PTT kargo kaç gün içinde teslim eder?

PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

KARGOMsende nasıl çalışıyor?

 • Tahmini Varış Zamanı Bildirimi. Dağıtıma çıkan gönderinizi teslim alacağınız saat dilimini (max.
 • İstediğiniz KİŞİYE ve ADRESE, İstediğiniz ZAMAN Teslimat Kolaylığı KONTROLbende mottomuzun arkasında yer alan çeşitli ek hizmetleri seçebilme özgürlüğü sağlıyoruz.
 • Kapıdan Kolay İade.
 • Canlı Takip.
 • Bir Günde Kargo cumartesi çalışıyor mu?

  Bir Günde Kargo Cumartesi Kapanış Saati, Bir Günde Kargo Cumartesi Kaçta Kapanıyor? Bir Günde Kargo Cumartesi Kaça Kadar Açık? Bir Günde Kargo şubeleri Cumartesi günü saat 17:30’da kapanıyor.

  GKN kargo lojistik kimin?

  GKN Kargo sahibi Gökhan Akyürek, firmanın resmi internet sitesindeki mesajında şunları sölüyor: GKN firmasının sahibi olduğu tahmin edilen Gökhan Akyürek firmanın aynı zamanda müdürü olarak görülmektedir.

  A101 Bir Günde Kargo firması ne demek?

  Akşam ya da günün belirlenmiş olan herhangi bir zaman diliminde ürünlerini toplu olarak müşteri depolarından teslim alan Bir Günde Kargo, ertesi gün akşama kadar tüm kargoları alıcılarına teslim etmeyi taahhüt eder.

  En hızlı kargo şirketi hangisi?

  DHL. En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

  PTT kargo neler yasak?

  Yasaklı Ürünler:

 • Aerosol.
 • Traş Kremi/ Losyonu.
 • Hava Yastığı
 • Alkollü İçecekler.
 • Cephane.
 • Hayvan (Canlı veya Ölü)
 • Petrol (Sıvı veya Gaz halde)
 • Aromaterapi Yağı
 • You might be interested:  Getir Esnaf Kurye Nasıl Olunur?

  MNG kargo nereye gider?

  Normal şartlar dahilinde (olağan üstü haller, olumsuz hava ve ulaşım şartları, mücbir sebepler, vb. haricinde) 600 km’ye kadar mesafesi olan gönderiler il merkezlerine 1 (bir) iş günü; 600-1000 km arası mesafesi olan gönderiler 2 (iki) iş günü; 1000 km’den daha fazla mesafesi olan gönderiler ise 3 (üç) iş günü

  Kolay gelsin kime ait?

  2018 yılında Ekol Lojistik tarafından hayata geçirilen Kolay Gelsin, çok yeni bir kargo şirketi değil.

  Sürat Kargo kime ait?

  Geçmişte Sürat Kargo Kaynak Holding’e ait olsa da Gülen Hareketi bünyesinde olan Kaynak Holding kayyum altına alınmıştır ve TMSF’ye devredilmiştir. içerisinde yönetim ve işleyişinde gerçekleştirdiği değişimler ile daha müşteri odaklı ve yenilikçi bir yaklaşım sergilemeye başlayan Sürat Kargo, bugün sektörün en önemli

  MNG Kargo kime ait?

  2000 yılından bu yana Türkiye’ye 5 milyar dolardan fazla yatırım getirmeyi başaran Turkven’in danışmanlığını yaptığı kurumsal yatırımcılar ve başta Haydar Sancak ile Suat Sancak olmak üzere, Sancak Ailesi 2017 yılında MNG Kargo’yu satın almıştır.

  Ay kargo kime ait?

  Koç Grubu’nun Aygaz merkezli olarak 2017’de başlattığı bir Aykargo projesi söz konusu. Aygaz’ın yaklaşık 2 bin 400’e yakın tüpgaz bayisinin Türkiye’nin en büyük dağıtım ve teslimat merkezine dönüşebileceği düşüncesiyle yola çıkmış bir proje.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.