Shein Kargo Ne Kadar?

Shein Kargo Ücreti Ne Kadar? Shein kargo ücreti 27.99 TL. Ayrıca ürün kargonuzu nakliye sigortası ile sigortalamak isterseniz 5.15 TL ‘lik bir ücret ödemeniz gerekmektedir.
Ortalama 30 USD ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Shein kargo tüm gümrük masraflarını kendisi karşılamakta ve alıcıya yansıtmamaktadır. Hızlı kargo istendiği takdirde ortalama 100 USD üstü ücretsiz kargo ancak 100 USD altında olması halinde yine ortalama 8 USD olarak kargo masrafı alınmaktadır.

Shein Türkiye kargo kaç günde gelir?

Shein teslimat süresi kaç gün? Ürünlerin adrese ulaşma süresi 20-30 gün arasında.

Shein Türkiye güvenilir mi?

Tüm bu veriler ışığında değerlendirdiğimizde Shein.com’un güvenilir bir site olduğunu söylemek mümkün. Tüm dünyaya gönderim yapıyorlar ve sorun çıkarmayan bir ödeme sistemine sahipler. Müşteri hizmetleri çok iyi olmamasına rağmen mevcut maillerinize cevap alıyorsunuz.

Shein kargo nerede?

SHEIN Mobil Uygulamasında veya Web Sitesinde İzleme

Mobil uygulama veya web sitesi üzerinden takip etmek için şu adımları izleyin: Mobil uygulamayı açın veya web sitesine gidin. ‘Hesabım’a gidin ve ürünü sipariş etmek için kullandığınız hesaba giriş yapın. ‘Siparişlerim’ üzerine tıklayın.

Shein bedenleri nasıl?

bedenleri fena değil, neredeyse birebir gibi. ama gerçekten hayalini kurduğunuz ürün değilse siteden alacağınız ürün almaya değmez. evet modeller sitedekinin aynısı, ama kumaşlarının kalitesi de çok kötü. model / fiyat performansı iyi olsa da kalite / fiyat performansı açısından ‘otur, sıfır’.

Shein ne zaman kuruldu?

2008 yılında kurulan ve 80’den fazla ülkeye hizmet veren ABD merkezli kadın moda perakendecisi SHEIN, 6 milyondan fazla müşterisinin kişisel bilgilerinin bilgisayar korsanları tarafından ele geçirildiğini açıkladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.