Sosyopix Kargo Ücreti Ne Kadar?

Kargo ücreti ne kadar? Sosyopix.com’dan yaptığın tüm alışverişlerde, Türkiye’nin her yerine adrese teslim kargo 17,90 TL’dir.
Sosyopix Kargo Ücreti Ne Kadar? Sosyopix online mağazasında tüm alışverişlerde kargo ücreti 6.90 TL’dir. Siparişinize ait kargo bedelini sepetinizden ve ödeme sayfanızdan kontrol edebilirsiniz. Güncel kargo ücretini öğrenmek için; almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyip, sepete girdiğinizde sayfanın sağ tarafında kargo ücretini görebilirsiniz.

Sosyopix ne kadar üzeri kargo bedava?

Vereceğin 150 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo ücretsiz!

Sosyopix kime ait?

Sosyopix kurucu ortaklarından Emre Abat, profesyonel kariyerine yazılım mühendisi olarak Mackolik’te başladı. Sonrasında birkaç yazılım odaklı girişimi oldu, ardından da 2015’te Sezgi Abat ile birlikte Sosyopix’i kurdu.

Sosyopix de iade var mı?

Yapılan bildirim üzerine yapılan değerlendirmede kullanıcı şikayeti haklı görülürse, Sosyopix İnternet Hizmetleri kullanıcıya, verilen siparişin tekrar basımından ibaret olan yeni bir ürün sunar veya ürün basımı için yapılmış tüm maliyeti keserek bedel iade eder.

Sosyopix hediye Çarkı nerede?

Hediye Çarkının sunduğu fırsatlardan yararlanmak çok kolay! Sosyopix.com adresine girerek karşına çıkan çark sayfasında ilgili yerlere ad-soyad bilgilerini ve mail adresini girerek çarkı çevirmen yeterli oluyor. Çarkı çevirerek kazandığın kuponu alışverişlerinde kullanabilirsin.

You might be interested:  Kargo Dağıtıma Çıktıktan Sonra Ne Zaman Gelir?

Sosyopix indirim kodu nasıl alınır?

Sosyopix indirim kodu nasıl alınır?

  1. Kuponburada.com sitesinde “Sosyopix indirim kodu” sayfasına gidin.
  2. Sosyopix indirim kodları arasından seçim yapın.
  3. “İndirim Kodunu Aç” seçeneğine basarak Sosyopix indirim kodunu alabilirsiniz.

Sosyopix ne demektir?

Sosyopix; 2014 yılında yola çıkmış Türkiye’nin ilk ve en büyük kişiselleştirilmiş hediye platformudur. Sosyopix’i, severek sakladığın ve bir sürü anlamlar yüklediğin o güzel fotoğrafları istediğin zaman yanında hissetmen için kurduk. Şimdi ise sadece Türkiye değil, tüm dünyaya mutluluk dağıtıyoruz.

Resimli Magnet kargo ne zaman gelir?

siparişleriniz kargolandıktan 3-4 iş günü sonra seçmiş olduğunuz kargo şirketi tarafından adresinize teslim edilir. İade: Kargo sürecinden ya da bizden kaynaklanacak her türlü problemde 15 iş günü süresi içerisinde iade hakkınız mevcuttur.

Sosyopix hesabı nasıl kapatılır?

Sözleşmenin Feshi

Üye üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda Sosyopix üyelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilecektir. Bu kapsamda üyelik ilişkisi de sonlanacak olup, üye, üyelik sıfatını ve www.sosyopix.com üzerinde bu üyelik sıfatına bağlı tüm hak ve yetkileri yitirecektir.

Muhiku kapıda ödeme var mı?

Kapıda ya da Havale/EFT ile ödeme seçeneklerimiz bulunmamaktadır.

2 GB gündüz kuşağı ne demek?

Gündüz Kuşağı internet paketi hakları, paket kullanım süresi içerisinde, her gün sadece sabah 07:00-akşam 19:00 saatleri arasında kullanılabilir. Günün kalan saatlerinde internet kullanımı yapıldığı durumda kullanım önceliği olan diğer ücretli/ücretsiz internet haklarından düşüm gerçekleştirilir.

Hediye Çarkı kaç günde bir?

Yeni dönemde her hafta müşterilerimize iki kez çark çevirip kendilerine sunulan iki farklı kişiselleştirilmiş hediyeden birini seçebilecekleri yeni bir deneyim yaşatıyoruz.

Vodafone 200 TL hediye çeki nasıl kullanılır?

200 TL değerinde hediye tutarı alışveriş tamamlandıktan sonra toplam sepet tutarından düşecektir. Her Şey Yanımda platformunda yapılan tüm alışverişlerde kargo bedavadır. 200 TL değerinde hediye çeki, Vodafone Her Şey Yanımda platformu altında yer alan tüm kategorilerde geçerlidir.

You might be interested:  Getir Kurye Takibi Nasıl Yapılır?

Resimli Magnet Kargo ücreti ne kadar?

Kargo Adı Fiyat Üzeri Bedava
PTT Kargo-Kapıda Nakit Ödeme 29.90 TL 599.00 TL
Yurt İçi Kargo-Kapıda Nakit Ödeme 39.90 TL 599.00 TL

Happiness istanbul hangi kargo ile çalışıyor?

Happiness Istanbul, anlaşmalı olarak ‘By Express Kargo ve Lojistik’ ile çalışmaktadır.

Sosyopix uygulamasi nedir?

Sosyopix; 2014 yılında yola çıkmış Türkiye’nin ilk ve en büyük kişiselleştirilmiş hediye platformudur. Sosyopix’i, severek sakladığın ve bir sürü anlamlar yüklediğin o güzel fotoğrafları istediğin zaman yanında hissetmen için kurduk. Şimdi ise sadece Türkiye değil, tüm dünyaya mutluluk dağıtıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.