Superonline Modem Iade Hangi Kargo?

Superonline Modem İade Yurtiçi Kargo.
superonlineı arayacaksın, modemi iade etmek istiyorum diyeceksin, onlar sana bir kod verecek, o kod ile birlikte aras kargo şubesine ücretsiz bir şekilde teslim edeceksin. onlar gönderiyor kargoyla. ayrıca kargo takip kodunu kaybetmemeye çalış. elimize ulaşmadı vs derlerse o kodu gözlerine sokarsın. rahmi pinkfloydoglu (15.03.18 09:48:02)

Turkcell Superonline modem nereye iade edilir?

Modem iptal talebinin yapıldığı Fiber Çözüm Merkezleri ve DSL Çözüm Merkezleri​’ne 15 gün içerisinde teslim edilmelidir. 15 gün içerisinde modemin teslim edilmemesi durumunda cihaz bedeli faturaya yansıtılacaktır.

Superonline modem iade edilmezse ne olur?

Superonline hediye modem vermez, aboneliğiniz bitince iade etmeniz gerekir. Etmezseniz faturanıza 150 lira eklerler.

Superbox hangi kargo ile iade edilir?

Turkcell Superonline Superbox İade Sorunu

53547**telefon numaralı hat ile kullandığım Superbox modemi, İstanbul/Fatih/TİM Turkcell bayii yönlendirmesi ile tarafınıza Yurtiçi Kargo aracılığı ile (Gebze pelit mah. No:1) adresine iade ettim. Ayrıca mail ile tarafınıza tüm iade evraklarını ilettim.

Superbox modem iade edilir mi?

ADSL Modem, Fiber Modem, Turkcell TV+, Superbox cihazı iade alınır.

You might be interested:  Kamyon Devirdim Ne Demek?

Modem iade nasıl yapılır?

Aboneliğinizin sonlanması durumunda modeminizi iade etmenlisiniz. Modeminizi, iptal talebinizi ilettikten sonra size gelecek mesaj doğrultusunda en yakın bayimize teslim edebilirsiniz. Size yakın bayi bulunmuyor ise, iptal sonrası gelecek mesajdaki kargo kodu ile modeminizi ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.

Superonline cihaz bedeli ne kadar?

Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Modemin abonelik sonunda teslim edilmemesi halinde tüm vergiler dahil 300 TL modem bedeli Turkcell Superonline tarafından tek seferde faturalandırılacaktır.

Superonline modem ücreti ne kadar?

Abonelik süresi boyunca modem ücretsizdir. Modem Turkcell Superonline’ın mülkiyetindedir. Abonelik iptalinde modem taahhütnameye uygun şartlarda iade edilmezse müşteriye tüm vergiler (%18 KDV) dahil 200 TL modem bedeli faturalanır.

Modem Cihaz Bedeli Ne Kadar?

Teslim edilmemesi durumunda cihaz bedeli tarife üzerinden (Docsis Modem için 1.250 TL, HD Kutu için 350 TL, Conax Modül için 350 TL, İnteraktif Kutu için 1.000 TL, Huawei ONT Modem için 1.500 TL, ZTE ONT Modem için 700 TL, Smart Kart 100 TL, VDSL Modem için 550 TL) faturaya yansıtılacaktır.

Superonline cayma bedeli kaç gün?

​Kampanya kapsamındaki cihazın teslim edilmesinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cayma bedeli ödemeksizin cihazınızı iade edebilirsiniz.

Turkcell hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Teslimat. Anlaşmalı kargo şirketleriniz hangileridir? turkcell.com.tr/pasaj dan satın aldığınız kontratlı ürünlerin teslimatı Kuryenet firması aracılığıyla, kontratsız ürünlerin teslimatı Yurtiçi Kargo firması aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Superonline iptal nerede?

İptal işlemi için 0850 222 1 222 Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal talebi iletilmelidir. Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından talep alınarak, müşterilerimiz en yakınında bulunan Kurumsal Çözüm Merkezleri’mize gerekli evraklarını iletmesi için yönlendirilirler.

You might be interested:  Desi Ne Demek Kargo?

Turkcell Superonline modem veriyor mu?

Turkcell Superonline Fiber İnternet ve Turkcell Superonline ADSL hizmetleri için farklı marka ve modellerde cihazlar verilmektedir.

Superonline altyapısı kime ait?

Turkcell Superonline ADSL

Türkiye’deki en yaygın internet teknolojisi olan ADSL sistemiyle çalışan bu hizmette Türk Telekom’un bakır kablolardan oluşan altyapısı kullanılmaktadır.

Süperbox bayiden alınıyor mu?

turkcell bayisine gidip başvuru yapmaya gerek olmayan servis. internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. ben, direk superbox cihazını kapıp gelirim diye bayiye gittim fakat onlar da başvuru kaydı oluşturdular. aynı gün gelip kurulumu yapıyorlar.

Turkcell Superonline taahhüt bitince ne olur?

​Ürünler arası geçiş yapıldığında yeni 24 ay taahhüt atayacaktır. Ancak Turkcell ile ortak olan taahhüt süresi dolduğunda yalnızca Superonline için yeni yapılan 24 ay devam eder.

Superonline modem ücreti ne kadar?

Abonelik süresi boyunca modem ücretsizdir. Modem Turkcell Superonline’ın mülkiyetindedir. Abonelik iptalinde modem taahhütnameye uygun şartlarda iade edilmezse müşteriye tüm vergiler (%18 KDV) dahil 200 TL modem bedeli faturalanır.

Turkcell Superonline nasıl iptal edilir?

İptal işlemi için 0850 222 1 222 Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal talebi iletilmelidir.

Turkcell Superonline modem veriyor mu?

Turkcell Superonline Fiber İnternet ve Turkcell Superonline ADSL hizmetleri için farklı marka ve modellerde cihazlar verilmektedir.

Modem fiyatları ne kadar?

Modem Sıkça Sorulan Sorular

  • %7 indirimle TP-Link TD-W9970 V3 300 Mbps VDSL2 Modem 399 TL’ye,
  • %25 indirimle Mercusys MW300D 300 Mbps ADSL2+ Modem 175 TL’ye,
  • %17 indirimle Huawei HG552E 300 Mbps 4 Port Kablosuz Adsl 2/2+ Modem 329 TL’ye,
  • %25 indirimle ZTE ZXHN H108N 300 Mbps ADSL Modem 148 TL’ye,
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.