Supplementler Kargo Ne Zaman Gelir?

Hafta içi saat 18:00’den, Cumartesi günleri ise saat 14:00’ten önce verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo kaynaklı bir gecikme söz konusu olmadığı takdirde İstanbul içi siparişleriniz 1 iş günü içerisinde, İstanbul dışı siparişleriniz ise 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Supplement sitesi güvenilir mi?

Supplementler.com’da müşterilerimize 3D secure ve SSL sertifikaları ile %100 güvenli alışveriş yapabilme imkânı sunmaktayız.

Supplementler com ürünleri orjinal mi?

Supplementler.com ürünleri orijinal mi? Supplementler.com, tüm ürünlerinde yüzde yüz orijinallik garantisi vermektedir.

Supplement nerede saklanır?

Bunun için mümkün olduğunca serin ortamlar tercih edilmeli ve ortam sıcaklığı maksimum 18-20 °C civarında olmalıdır. Protein tozlarının buzdolaplarında saklanması ise sıcaklık açısından uygun olmasına rağmen, buzdolaplarındaki nem oranından dolayı tercih edilmemelidir.

Supplementler kaça kadar açık?

Bize ulaşmak için [email protected] e-posta adresini kullanabilir veya 444 1 FIT (444 1 348) numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Müşteri İlişkileri ekibimiz haftaiçi her gün saat 08:00 – 22:00, Cumartesi ve Pazar günleri ise 09:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Supplementler sahibi kim?

Supplementler bir Dikey Vitamin Kozmetik ve Gıda Takviyeleri Paz. Tic. A.Ş. iştirakidir.

You might be interested:  Acıbadem Sürat Kargo Nerede?

Supplementler hangi ülkenin?

Supplementler.com, Türkiye’deki spor ve fitness camiasının ihtiyaçlarını ve eksiklerini gidermeyi ilke edinen Dikey A.Ş. çatısı altındadır. Sadece takviye gıda ticaretiyle sınırlı kalmamış, sporculara yönelik yayın ve aktivite alanlarında da markalarla sektöre hizmet eder.

En iyi Supplement hangisi?

#1: Kreatin! #3: Omega-3 Balık Yağı! #4 Probiyotik Supplementler! OPSİYONEL #6: Protein Tozu!

En iyi protein tozu hangisi?

1) Optimum Gold 100% Whey Gold Std – Chocolate 5.15lb/2270gr Multi-lingual. Optimum Gold protein tozu, Amerika Birleşik Devletleri’nin en popüler markaları arasında yer alır. Yani dünyanın en iyi protein tozu arasındadır diyebiliriz.

Supplement nedir zararları nelerdir?

Yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen bilgiler ışığında, protein tozu zararları şu şekilde sıralanabilir:

 • Kalp Hastalıkları: Protein tozu, vücutta protein miktarının birden artmasına neden olabildiğinden, kalbin yorulmasına, kalp büyümesine yol açar.
 • Kemik Erimesi: Protein, kanın asidik oranını yükseltir.
 • Supplement ölçeği kaç gram?

  Peki protein tozu nasıl kullanılır, kaç ölçek alınmalıdır? Öncelikle şunu söylemeliyiz ki; günümüzde piyasada satılan protein tozlarının içindeki ölçekler ortalama 25-30 gram protein tozu almaktadır.

  Protein tozu sıcakta bozulur mu?

  Bozulmadı o. Sıcakta beklemişse bozulmuştur ama buzdolabında birşey olmaz. Proteinlerin yapısı sıcakla bozulur.

  Pillbox ne işe yarar?

  Hardline nutrition pillbox gıda ürünlerinin temasına uygun bir şekilde üretilmiş olan bir hap/tablet ya da kapsül saklama kutusudur. Hardline nutrition pillbox ile çok rahat bir şekilde amino asit ya da multivitamin ürünlerinizi saklayabilir ve dilediğiniz yere rahatça götürebilirsiniz.

  Supplement saç döker mi?

  Dolayısıyla protein tozunun saç dökülmesi ile hiçbir ilgisi yoktur. Nasıl ki peynir, süt, tavuk gibi protein kaynaklı besinlerin tüketilmesi saç dökülmesine yol açmıyorsa, protein tozları da böyle bir duruma sebebiyet vermez.

  You might be interested:  Yurtdışına Ptt Kargo Nasıl Gönderilir?

  Supplement ne zaman alınmalı?

  Örneğin her gün saat 10 da ve antrenman günleri antrenmandan hemen sonra. Günlük kullanımda 5 gr kullanılmalıdır. Antrenmanlardan sonra ise kişinin antrenman programına bağlı olarak değişir. Ancak antrenmandan hemen sonra alınmalıdır.

  Protein tozu kilo aldırır mı?

  Protein, kilo alımının sebeplerinden biri değildir. Dolayısıyla protein tozu kullanımının, kilo alma ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Alınan proteinin sindirilmesi için vücut daha fazla enerji sarf etmektedir. Bu durum, yağ yakımının hızlanmasını sağlar.

  Hangi marka Supplement?

  En Çok Tercih Edilen 5 Supplement Markası

  1. VPX. Aradığın. HepsiBurada. Fiyatını Gör. N11. Fiyatını Gör Trendyol.
  2. 2. Weider. Aradığın. HepsiBurada. Fiyatını Gör. N11.
  3. 3. Grenade. Aradığın. HepsiBurada. Fiyatını Gör. N11.
  4. Optimum Nutrition. Aradığın. HepsiBurada. Fiyatını Gör. N11.
  5. Hardline. Aradığın. HepsiBurada. Fiyatını Gör. N11.

  Supplement nedir zararları nelerdir?

  Yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen bilgiler ışığında, protein tozu zararları şu şekilde sıralanabilir:

 • Kalp Hastalıkları: Protein tozu, vücutta protein miktarının birden artmasına neden olabildiğinden, kalbin yorulmasına, kalp büyümesine yol açar.
 • Kemik Erimesi: Protein, kanın asidik oranını yükseltir.
 • Supplement puan ne işe yarar?

  Kullanıcıların alışveriş yaptıkça ve ürün/sepet hediyelerine alternatif olarak ödül puan seçmeleri durumunda puan kazandığı ve kazandığı puanlar karşılığında farklı oranlarda indirime hak kazandığı bir bağlılık programıdır.

  Supplementler nelerdir?

  Supplement; aynı zamanda gıda takviyesi olarak da adlandırılan, kişinin uyguladığı diyete yönelik tamamlayıcı bir bileşen adı altında tasarlanmış hap, kapsül, tablet veya sıvı formunda ağız yoluyla tüketimi sağlanan ürünlerdir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.