Sürat Kargo Ile Anlaşma Nasıl Yapılır?

Anlaşma için öncelikle kargo gönderim hacminizi ve paket özelliklerinizi belirlemeniz gerekmektedir. Sürat Kargo’dan iletişime geçeceğiniz satış görevlisi ile bu bilgileri paylaştıktan sonra anlaşma süreci için uygun bir gün ve saat belirlersiniz.
Sürat Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır sorusunun cevabı Sürat ile görüşülerek olacaktır tabii ki. Sürat Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır dediğimizde Sürat kargo olsun farklı kargo firmaları olsun anlaşmaları e-ticaret yazılım firmaları üzerinden yapılınca çok büyük bir avantaj sağladığı düşüncesi tamamen yanlış.

Kargo şirketi ile anlaşma nasıl yapılır?

Gönderiler için anlaşma yapılacak olan şirket belirlendikten sonra işletmeye yakın olan kargo şubesine gidilerek anlaşma için görüşülmektedir. Gönderiler için bir ihtimal dahilinde belirlenen adet ve paket büyüklüklerinin bilgisi verilmektedir. Adet ve paket boyutlarına göre bir bütçe belirlenmektedir.

Kargo anlasmasi nasıl yapılır 2022?

En bilinen ve tercih edilen anlaşma yöntemi bankalarla sanal pos anlaşması yaparak kargo firmalarına şirket kimliğiyle başvurmaktır. Bu sistemde istediğiniz her şeyi kargo firmasıyla görüşme şansınız vardır.

Sürat Kargo Kapıda ödeme anlaşması nasıl yapılır?

Sürat Kargo şubelerine başvurarak sözleşme ile bilgi alabilirsiniz. Buradan “Sözleşme Talep Başvuru Formunu” belgesini eksiksiz doldurup Sürat Tahsilatlı avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bir diğer yol da Sürat Kargo’nun mail adresi olan sa[email protected] üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşmaktır.

Sürat Kargo ücreti ne kadar?

Sürat Kargo 1 kg gönderi ücreti: 35,76-52,27 TL arasında değişmektedir. Sürat Kargo 2 kg gönderi ücreti: 42,11-60,70 TL arasında değişmektedir. Sürat Kargo 3 kg gönderi ücreti: 46,25-70,97 TL arasında değişmektedir. Sürat Kargo 4 kg gönderi ücreti: 52,38-81,24 TL arasında değişmektedir.

You might be interested:  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Nasıl Bağlanılır?

Kargo anlaşması ne kadar?

Bu detaylara göre bir hesaplama yapıldıktan sonra bütçe çıkarılacak ve uygun bulunması halinde şube müdürüyle 6 aylık ya da 1 yıllık anlaşma imzalanabilecektir. Kargo şirketleri ile görüşme sırasında pazarlık yapılabileceği akıldan çıkarılmamalı ve buna uygun hareket edilmelidir.

PTT ile kargo anlaşması nasıl yapılır?

Ptt E-Ticaret Firmaları Kargo Anlaşması yapmak için fiyat araştırması yapın ve belirli zaman aralıklarına yönelik indirimler var ise sizin ile çalışacak e-ticaret tüketicisine bunu açık bir şekilde sitenizden belirterek kargo anlaşması yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo ile nasıl anlaşma yapılır?

Yurtiçi Kargo ile Anlaşma Yapmak

Herkes (Kurumsal, Bireysel) sana en yakın yurtiçi şubesine giderek işletmeniz için gerekli olan gönderi koşullarını konuşabilir ve anlaşma yapabilirsin.

En hızlı kargo şirketi hangisi?

En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

Kargo ücreti neye göre hesaplanır?

Kargo ücretleri nasıl hesaplanıyor?

Leave a Reply

Your email address will not be published.