Teknosa Hangi Kargo Ile Anlaşmalı?

Standart Teslimat seçeneği ile verilen siparişlerde beyaz eşya, spor aleti Horoz Lojistik, 65” ve üzeri televizyon ürünleriniz Horoz Lojistik ve Aras Kargo ile, diğer ürünleriniz ise Aras Kargo, UPS Kargo, Kolay Gelsin ile sevk edilmekte ve kargo takip numaranız SMS ile gönderilmektedir.

Teknosa iade hangi kargo?

UPS Kargo ile göndereceğiniz ürünler için anlaşma kodumuz olan EY6521 ileterek 0850 255 00 66 numaralı telefondan kurye çağırabilir veya https://go.ups.com.tr/kuryecagir üzerinden kurye talep edebilirsiniz. İade ürünün geleceği adres Teknosa Lojistik Merkezi Depo İade Grubu Barış Mah. 1804 sok.

Teknosa aynı gün teslimat nasıl yapılır?

“AYNI GÜN TESLİMAT – Bugün! Sizde” teslimat saatleri 16:00-22:00 saatlerinde gerçekleşmektedir. Kurye ürünü teslim ettiğinde Teknosa paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Adreste olmadığınız durumlarda, kurye sizinle iletişime geçerek uygun olduğunuz ilk gün paketinizi teslim edecektir.

Teknosa mağazadan al seçeneği nedir?

Seçtiğiniz ürünü ‘Sepete Ekle’ seçeneği ile eklemeniz halinde siparişiniz adresinize teslim edilmektedir. ‘Mağazadan Al’ seçeneği ile eklemeniz halinde seçimini yaptığınız mağazanın çalışma saatlerine bağlı 96 saat içerisinde teslim alabilirsiniz.

You might be interested:  Kumluca Sürat Kargo Nerede?

Teknosa online sipariş iptali nasıl yapılır?

Siparişiniz ve teslimat ile ilgili sorularınız için 0850 222 55 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Teknosa internetten alınan ürün mağazadan değişir mi?

Değişim Uygulaması

Teknosa mağazalarından ve Teknosa.com’dan satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 1 ay içerisinde (30 gün) değiştirebilirsiniz.

Teknosa ürün takip nasıl yapılır?

Teknosa müşteri hizmetlerini arayıp 3 ve tekrar 3 ü tuşlarsan yetkili servis takip sorgulama menüsüne gelirsin orada zaten telefonuna kayıtlı hesaptan aldıysan otomatik söylüyor değilse de zaten sen söylüyorsun.

Standart kargo hangi kargo ile çalışıyor?

Standart teslimat gönderileri için hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz? Standart teslimatta gönderimler MNG kargo aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Bulunduğum il için teslimat olup olmadığını nereden öğrenebilirim? Satın aldığım ürünü nasıl teslim alabilirim?

UPS kargo hızlı mı?

UPS Express’in 4 Farklı Servis Tipi Vardır.

UPS Express 10:30 servisi İstanbul çıkışlı* gönderilerinizde 15 ilimize ertesi gün sabah 10:30’a kadar hızlı teslimat imkanı sunar. Öğleden önce teslim edilmesini istediğiniz gönderileriniz için idealdir.

Hızlı kargo var mı?

En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

Telefon siparişi kaç günde gelir?

Satın aldığım ürün elime ne zaman ulaşır? Satın aldığını ürün, siparişinizi onaylanmasını takiben 2-4 gün içinde tarafınıza teslim edilecektir. Eğer ön sipariş kapsamında bir ürün satın aldıysanız, siparişiniz söz konusu cihazın tüm Türkiye’de satışa çıktığı günü takiben ortalama 1-4 iş günü içinde teslim edilir.

Teknosa elden taksit yapıyor mu?

MediaMarkt’ta ve Teknosa’da ancak alışveriş kredisi ve kredi kartı ile taksit yapabilirsiniz. Farklı bir şekilde olmaz.

You might be interested:  Papatya Aras Kargo Nerede?

Telefon kaç gün içinde iade edilir?

İade Süresi (Cayma Hakkı) Kaç Gündür? Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Elektronik cihazlar kaç gün içinde iade edilir?

TÜKETİCİ, cayma hakkının kullanıldığına ilişkin bildirimin yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde malı iade etmek zorundadır, aksi takdirde SATICI’nın cayma hakkının kullanımından doğan bir sorumluluğu doğmayacaktır.

Yeni alınan telefon nasıl iade edilir?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un hükümleri geregince ürünün ayıplı oldugunun servis raporu (DOA) ile onaylanması durumunda iade/degisim talep edilebilir. onarım yapılır. Ürünün onarılamaması/ekonomik olmayan onarım durumunda iade/degisim kararı yetkili servis raporu uyarınca verilebilir.

Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Cayma hakkına ilişkin ihbarın ulaşmasını takip eden en geç 14 (on dört) gün içinde mal/hizmet bedeli ve teslimat masrafları Alıcıya iade edilir ve 10 (on) günlük süre içinde mal/hizmeti alıcı iade etmekle mükelleftir. Fatura aslı gönderilmezse Alıcıya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.

Aldığım ürünü iade etmek istiyorum ne yapmalıyım?

Cayma Bildirimi Nasıl Yapılacaktır? 6502 sayılı Kanun hükümleri gereğince, “Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin 14 veya 7 gün içerisinde satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir.” Ayrıca, satıcılar cayma hakkı konusunda tüketicinin bilgilendirildiğini ispat etmekle yükümlüdür.

Media Markt hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Mediamarkt.com.tr’den verdiğiniz siparişleriniz 30 desiye kadarsa Aras kargo tarafından 30 desi üzeriyse Horoz Lojistik tarafından teslim edilmektedir.

Telefonu nasıl iade edebilirim?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un hükümleri geregince ürünün ayıplı oldugunun servis raporu (DOA) ile onaylanması durumunda iade/degisim talep edilebilir. onarım yapılır. Ürünün onarılamaması/ekonomik olmayan onarım durumunda iade/degisim kararı yetkili servis raporu uyarınca verilebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.