Teknosa Ürünleri Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Teknosa hangi kargo şirketiyle ile çalışıyor? Teknosa’nın çalıştığı kargo şirketleri UPS, Aras ve Horoz Lojistik ‘tir. Eğer satın aldığınız ürün beyaz eşya kategorisinden bir ürünse kargonuzu size teslim edecek kargo Horoz Lojistiktir.
Standart Teslimat seçeneği ile verilen siparişlerde beyaz eşya, spor aleti Horoz Lojistik, 65” ve üzeri televizyon ürünleriniz Horoz Lojistik ve Aras Kargo ile, diğer ürünleriniz ise Aras Kargo, UPS Kargo, Kolay Gelsin ile sevk edilmekte ve kargo takip numaranız SMS ile gönderilmektedir.
Teknosa ürünleri hangi kargo ile çalışıyor? Beyaz eşya ürün grubu Horoz Lojistik ile taşınmaktadır. Horoz lojistik tarafından ürününüz alınması için ürünün orijinal ambalajında, yerinden sökülmüş ve taşımaya hazır duruma getirilmesi gerekmektedir. ürünü Horoz Lojistiğe hazırlama sorumluluğu müşterimize aittir.

Teknosa internetten sipariş kaç günde gelir?

Sipariş tarihinden 1 gün sonra saat 22:00’a kadar adresinize teslim edilmektedir.

Teknosa siparişim nerede?

Alışverişinizi misafir olarak yaptıysanız, alışverişinizi e-posta adresinizi ve sipariş numaranızı aşağıdaki alana girerek kontrol edebilirsiniz. Alışverişinizi kayıtlı olduğunuz Teknosa hesabıyla yaptıysanız siparişlerinize giderek görüntüleyebilirsiniz.

You might be interested:  Flo Hangi Kargo Şirketi Ile Çalışıyor?

Teknosa iade hangi kargo?

UPS Kargo ile göndereceğiniz ürünler için anlaşma kodumuz olan EY6521 ileterek 0850 255 00 66 numaralı telefondan kurye çağırabilir veya https://go.ups.com.tr/kuryecagir üzerinden kurye talep edebilirsiniz. İade ürünün geleceği adres Teknosa Lojistik Merkezi Depo İade Grubu Barış Mah. 1804 sok.

Teknosa mağazadan teslim kaç gün?

‘Mağazadan Al’ seçeneği ile eklemeniz halinde seçimini yaptığınız mağazanın çalışma saatlerine bağlı 96 saat içerisinde teslim alabilirsiniz. Teknosa haricindeki satıcılardan vermiş olduğunuz siparişlerde sadece ‘Sepete Ekle’ seçeneği ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

1 günde kargo gelir mi?

Türkiye genelinde *geçerli olan illerde şehir içi acil kargo gönderileriniz için geçerli olan bu hizmetimiz de gönderilerinizi aynı gün alıcısına ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken kargonuzu en geç saat 11.00’a kadar şubemize teslim etmiş olmanızdır.

Standart kargo hangi kargo ile çalışıyor?

Standart teslimat gönderileri için hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz? Standart teslimatta gönderimler MNG kargo aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Bulunduğum il için teslimat olup olmadığını nereden öğrenebilirim? Satın aldığım ürünü nasıl teslim alabilirim?

UPS kargo hızlı mı?

UPS Express’in 4 Farklı Servis Tipi Vardır.

UPS Express 10:30 servisi İstanbul çıkışlı* gönderilerinizde 15 ilimize ertesi gün sabah 10:30’a kadar hızlı teslimat imkanı sunar. Öğleden önce teslim edilmesini istediğiniz gönderileriniz için idealdir.

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Teknosa ürün takip nasıl yapılır?

Teknosa müşteri hizmetlerini arayıp 3 ve tekrar 3 ü tuşlarsan yetkili servis takip sorgulama menüsüne gelirsin orada zaten telefonuna kayıtlı hesaptan aldıysan otomatik söylüyor değilse de zaten sen söylüyorsun.

You might be interested:  Hepsi Burada Hangi Kargo Şirketi Ile Çalışıyor?

Teknosa Garanti Takip Nasıl Yapılır?

Servisteki ürünüm hakkında nasıl bilgi alabilirim? Servise bireysel olarak gönderilen ürünlerin servis süreci teknosa.com tarafından takip edilememektedir. Markanın yetkili servisi ile iletişime geçerek servis süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

Teknosa internetten alınan ürün mağazadan değişir mi?

Değişim Uygulaması

Teknosa mağazalarından ve Teknosa.com’dan satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 1 ay içerisinde (30 gün) değiştirebilirsiniz.

Teknosa mağazadan teslimat nedir?

Siparişiniz mağaza tarafından hazırlanmaya başladığında tarafınıza gönderilecek sms sonrası tercih ettiğiniz mağazaya giderek ürününüzü teslim alabilirsiniz. Ürünü teslim aldığınızda tarafınıza gönderilecek olan bilgilendirme sms’i ile süreç tamamlanmış olur.

Mağazaya teslimat ne demek?

Mağazadan teslimat ile seçtiğiniz siparişlerde, ürününüzü sipariş numaranız sayesinde mağazadan teslim alabilirsiniz. Böylece her alışverişinizde adres bilgilerinizi tekrar tekrar girmek zorunda da kalmazsınız.

Mini sepet hangi kargo ile çalışıyor?

Ürünlerimiz MNG, PTT, Sendeo ve UPS Kargo ile taşınmakta olup; siparişlerinizin durumunu takip ekranlarımızdan görebilirsiniz.

Telefon siparişi kaç günde gelir?

Satın aldığım ürün elime ne zaman ulaşır? Satın aldığını ürün, siparişinizi onaylanmasını takiben 2-4 gün içinde tarafınıza teslim edilecektir. Eğer ön sipariş kapsamında bir ürün satın aldıysanız, siparişiniz söz konusu cihazın tüm Türkiye’de satışa çıktığı günü takiben ortalama 1-4 iş günü içinde teslim edilir.

Teknosa ürün takip nasıl yapılır?

Teknosa müşteri hizmetlerini arayıp 3 ve tekrar 3 ü tuşlarsan yetkili servis takip sorgulama menüsüne gelirsin orada zaten telefonuna kayıtlı hesaptan aldıysan otomatik söylüyor değilse de zaten sen söylüyorsun.

Teknosa mağazadan teslim al nedir?

Siparişiniz mağaza tarafından hazırlanmaya başladığında tarafınıza gönderilecek sms sonrası tercih ettiğiniz mağazaya giderek ürününüzü teslim alabilirsiniz. Ürünü teslim aldığınızda tarafınıza gönderilecek olan bilgilendirme sms’i ile süreç tamamlanmış olur.

You might be interested:  Kargo Teslimatı Nasıl Yapılır?

Mağaza teslim ne demek?

Satın aldığınız ürünün gelmesini beklemek yerine gelip mağazalarımızdan teslim almak isterseniz sizi aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız. Bu sayede ürünü o anda deneyebilir ve belki onu tamamlayan diğer parçalarla birbirinden şık kombinler yapma fırsatı da bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.