Telefon Ihbarlı Kargo Ne Demek?

Gönderinizi nasıl teslim ederseniz edin, alıcının gönderisini teslim alması için telefonla bilgilendirilmesini ve bu şekilde kendisine en yakın Yurtiçi Kargo şubesine veya acentesine gelmesini isteyebilirsiniz. Gönderi ilgili şubeye ulaşır ulaşmaz, alıcıyı arayıp bilgilendiririz.
Ihbarli kargo ne demek? Telefon ile Bildiriyoruz. Gönderinizin alıcınız tarafından şubeden alınmasını tercih ediyorsanız, Telefon İhbarlı Teslim hizmetimizden faydalanarak, gönderiniz şubeye ulaştığında, alıcıya haber verilmesini ve zaman kaybetmeden alıcının gönderinizi şubeden teslim almasını sağlayabilirsiniz.

Sürat Kargo telefon ihbarlı ne demek?

Telefon İhbarlı, Randevulu Teslimat

Bu hizmet sayesinde alıcınız paketi teslim alacağı saat aralığını belirleyebilir. Sürat Kargo, sizin adınıza alıcınızı telefon ile arayarak teslimat saatini aşağıda yer alan zaman aralığından seçilmesi ile belirlenen aralıkta alıcı adresine teslimat yapılmasını gerçekleştirecektir.

4449999 kime ait?

Çağrı Merkezi (444 99 99) | Yurtiçi Kargo.

Yurtiçi Kargo fiyatı ne kadar?

2022 senesi yurtiçi kargo ücreti şehir içi olmak üzere ve 0-1 kg ağırlığında olmak üzere 9.90 TL belirlenmiştir. 1-2 kg aralığındaki kargolar ise 14.41 TL olarak ücretlendirilmektedir. Yine 2 ile 3 kg ağırlığı arasındaki kargolar da 15.55 TL olarak ücretlendirilmiştir.

You might be interested:  Ptt Kargo Ile Kargo Nasıl Gönderilir?

PTT ihbarlı kargo ne demek?

Kabul esnasında alıcının cep telefonu bilgilerinin alınması şartıyla adreste teslimi sağlanamayan ihbarlı gönderiler veya PTT iş yerinde kabul sırasında Kargomat varışlı olarak gönderilen gönderilerin 7/24 hizmet veren alıcısının adresine en yakın Kargomatlara bırakılması ile müşterilerimizin bu cihazlardan

Kargo geldiğinde arar mı?

Eğer siz evde yokken kargo görevlisi gelir de sizi bulamazsa kapınıza kargonuzun geldiğini ve sizi bulamadığını belirtir bir not bırakır. Bazı firmalar bu durumu sms ile de bildirebiliyor. Kargonuz size teslim edilemediyse dağıtıma çıktığı şubeye geri getirilir. Aynı gün içerisinde tekrar evinize bir servis yapılmaz.

999 Ne numarası?

cep telefonlarında – 112. Polis – 999; Ambulans – 997; Yangın – 998; Trafik polisi – 993.

444 0 444 neden arıyor?

Özellikle internet sitelerinde 444 0 444 numarası araştırılabiliyor. Yapı Kedi Bankası müşterilerine her konuda destek sağlamak için 4440444 numarasını aktif olarak kullanıyor. Müşteriler 444 0 444 numarasını gördüklerinde, Yapı Kredi Bankası olduğunu anlayabiliyor.

En ucuz kargo hangisi 2022?

Kargo firmaları arasında en ucuz kargo ve taşımacılık hizmeti veren firma PTT’dir. PTT kargo firması, devlete ait olup taşımacılıkta vatandaşlara diğer özel firmalardan daha uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Özel kargo firmalarına gelecek olursak sıralama şu şekilde devam ediyor; Yurtiçi kargo ve MNG kargo.

En hızlı kargo hangisi 2022?

Dünyanın en büyük ve en hızlı kargo şirketlerinden biri DHL olmaktadır. Firma yaklaşık olarak 200 ülkeye ürün teslimatı yapmaktadır. DHL kargonun en büyük ve en önemli özelliklerinden biri de kilometrelerce uzaktaki bir ürünün teslimatını 1-2 iş günü içerisinde yapmasıdır.

En hızlı kargo şirketi hangisi?

DHL. En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

You might be interested:  Aras Kargo Bağlar Şubesi Nerede?

Eve gelen kargo alınmazsa ne olur?

Size gönderilen kargoyu teslim almazsanız kargo alıcısına iade olur. Buradan size hiçbir borç çıkmaz, kargo ücreti böyle durumlarda göndericiden tahsil edilir ve gönderi göndericiye teslim edilir.

Kargo teslim edilmezse ne olur?

Alıcının şubeden veya adresinden gönderiyi teslim almadan önce kargo bedelini ödemesi gerekmektedir. Alıcısı tarafından teslim alınmayan veya alıcısına ulaşılamayan kargolar için göndericiden kargonun bekletilmesi veya kendisine iadesi ile ilgili yazılı olarak talimat istenir.

Kargo ihbar notu nedir?

Gönderinizin doğrudan alıcının adresine teslim edilmesini istemişseniz, kargo görevlimiz kimlik ibrazı karşılığında gönderiyi alıcıya teslim eder. Eğer görevlimiz, alıcının adresinde kimseyi bulamazsa, ‘Kargo İhbar Notu’ bırakır ve gönderiyi şubeye geri getirir.

Kargo ihbar notu nedir?

Gönderinizin doğrudan alıcının adresine teslim edilmesini istemişseniz, kargo görevlimiz kimlik ibrazı karşılığında gönderiyi alıcıya teslim eder. Eğer görevlimiz, alıcının adresinde kimseyi bulamazsa, ‘Kargo İhbar Notu’ bırakır ve gönderiyi şubeye geri getirir.

Ihbar inişi yok Sürat Kargo ne demek?

kargonun bulunamaması anlamına gelmektedir. (bkz: sürat kargo) ile başıma gelmiştir. sürat kargonun kargomu kaybetmesiyle öğrendiğim ibare.

Kargo at ihbarı ne demek?

İlgili gün içerisinde Adres Teslim ( A.T. ) olarak şubeye ulaşan, çeşitli nedenlerle teslim edilememesinden dolayı birimde kalan kargodur.

Sürat Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

Kargo Dağıtımı Saat Kaça Kadar Yapılıyor? Sürat Kargo, kargo dağıtımını hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında yaparken cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 arasında dağıtımı yapmaktalar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.