Telpa Hangi Kargo Ile Anlaşmalı?

Cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra, Mng ya da Yurtiçi kargoyla bildirdiğiniz adrese ücretsiz olarak ulaştırılacaktır. Cihazınızı teslim alırken kargo ambalajını kontrol ediniz.

Telpa nın sahibi kim?

Geçtiğimiz yıl yaklaşık 12 milyon cep telefonunun satıldığı Türkiye’de tek başına 3.5 milyon telefon satan Telpa’nın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman, yüksek lisans eğitimi sırasında bekar evinde Ericsson çağrı cihazı satarak kariyerine başladı.

General Mobile hangi garanti?

Artık telefonunuzun standart garantisini GM Garanti Plus ile 1 yıl daha uzatabilir, en yeni teknolojileri sizlere sunan General Mobile akıllı telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

Telpa ne demek?

türkiye nin en fazla telefon satan telefon pazarlama şirketi. aile şirketidir.

General Mobile dünyada kaçıncı sırada?

General Mobile, AOSMark’ın akıllı telefon üreticilerinin güncelleme desteklerine göre puanlayarak oluşturduğu listede tüm dünyadaki markalar arasında 5. sırada yer aldı.

Telpa kaç yılında kuruldu?

1994 yılında Telpa Sebahattin Yaman tarafından kuruldu.

General Mobile 21 kaç TL?

Renk seçenekleri: Açık Mavi2.460 TL. Koyu Mavi2.447 TL.

GM 21 kaç saatte şarj oluyor?

General Mobile Gm21 Plus Sıfır Telefon 3 Saat Şarj %100.

You might be interested:  Hangi Kargo Daha Uygun?

Gm21 iyi mi?

Şarj süresi iyi kamera iyi işlemcisi iyi Çok oyun oynamayan için ideal. Ben oynamadığım için fazlasıyla yetiyor. parmak izi hızlı ve işlevsel Hiç şifre konmasa ekran kaydıma ile açılacak olsa bile parmak izine göre daha fazla zaman alıyor ekran kapalıyken pratik bir şekilde parmak izi ile kolayca açılıyor.

Telefonum garantili mi?

Bu kontrol işlemi size, cihazınızın modelini, IMEI numarasını, garanti kapsamı süresini ve geçerli bölgeyi gösterecektir. Cihazınızın IMEI numarasını > > > ‘ye ve telefon kutusunun altına bakarak veya cihazınızın tuş takımında *#06# tuşlayarak bulabilirsiniz.

General Mobile nasıl kuruldu?

General Mobile’ın Kuruluşu ve Kısaca Tarihçesi

Sebahattin Yaman tarafından kurulan bu şirket halka açık bir şirkettir. Tablet ve tüketici elektroniği şirketi olarak bilinmektedir. 2005 yılına kadar mobil yazılımlar arasında geliştirmeler yapmıştır. 2005 yılının sonundan itibaren de cep telefonu üretmeye başlamıştır.

Telpa battı mı?

Türkiye’nin en büyük cep telefonu ithalatçılarından Telpa konkordato ilan etti.

Dünyanın en sağlam cep telefonu hangisi?

Dünyanın en sağlam akıllı telefonu: Doogee S95 Pro.

Dünyanın en iyi cep telefonu hangisi?

Samsung’un bu yılın flaş amiral gemisi Galaxy S21 Ultra, önemli bir ödüle imzasını atmayı da başardı. Global Mobil Ödülleri’nde En İyi Akıllı Telefon kategorisinde ödül kazanan Galaxy S21 Ultra, Samsung’un şimdiye kadar yaptığı en iyi Android telefon olarak kabul ediliyor.

General Mobile telefon garantiye nasıl verilir?

Telpa.com sayfamızda bulunan klon taahhütnamesini doldurarak, cihaz faturanız ve kimliğinizin arkalı-önlü görüntüsünü 0553 507 18 18 Whatsapp numaramıza göndererek ulaştırabilirsiniz.

Telefonum garantili mi?

Bu kontrol işlemi size, cihazınızın modelini, IMEI numarasını, garanti kapsamı süresini ve geçerli bölgeyi gösterecektir. Cihazınızın IMEI numarasını > > > ‘ye ve telefon kutusunun altına bakarak veya cihazınızın tuş takımında *#06# tuşlayarak bulabilirsiniz.

You might be interested:  Batman Yurtiçi Kargo Nerede?

General Mobile GM 8 ekran değişimi ne kadar?

General Mobile GM8 ekran değişimi fiyatı 600 TL’dir. Ekran onarımı alanında uzman ve tecrübeli General Mobile teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanlar kullanılarak ortalama 30 dakika içerisinde yapılmaktadır.

GM Hep Yeni Paketi ne kadar?

Kullanıcılar ‘GMHepGüvende’ paketinden, akıllı telefonlarını satın aldıkları sırada ya da garanti süresi devam eden, çalışır durumdaki telefonları için yararlanabiliyorlar. Paket; GM 9 Go, GM 8 Go ve GM 6 ds için 120 TL; GM 8 için 150 TL, GM 9 Pro için 220 TL’ye satın alınabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.