Telpa Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra, Mng ya da Yurtiçi kargoyla bildirdiğiniz adrese ücretsiz olarak ulaştırılacaktır. Cihazınızı teslim alırken kargo ambalajını kontrol ediniz.

Telpa nın sahibi kim?

Geçtiğimiz yıl yaklaşık 12 milyon cep telefonunun satıldığı Türkiye’de tek başına 3.5 milyon telefon satan Telpa’nın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman, yüksek lisans eğitimi sırasında bekar evinde Ericsson çağrı cihazı satarak kariyerine başladı.

General Mobile hangi garanti?

Artık telefonunuzun standart garantisini GM Garanti Plus ile 1 yıl daha uzatabilir, en yeni teknolojileri sizlere sunan General Mobile akıllı telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

Telpa ne demek?

türkiye nin en fazla telefon satan telefon pazarlama şirketi. aile şirketidir.

Telpa kaç yılında kuruldu?

1994 yılında Telpa Sebahattin Yaman tarafından kuruldu.

General Mobile dünyada kaçıncı sırada?

General Mobile, AOSMark’ın akıllı telefon üreticilerinin güncelleme desteklerine göre puanlayarak oluşturduğu listede tüm dünyadaki markalar arasında 5. sırada yer aldı.

General Mobile 21 kaç TL?

Renk seçenekleri: Açık Mavi2.460 TL. Koyu Mavi2.447 TL.

GM 21 kaç saatte şarj oluyor?

General Mobile Gm21 Plus Sıfır Telefon 3 Saat Şarj %100.

You might be interested:  N11 Kargo Iade Nasıl Yapılır?

Gm21 iyi mi?

Şarj süresi iyi kamera iyi işlemcisi iyi Çok oyun oynamayan için ideal. Ben oynamadığım için fazlasıyla yetiyor. parmak izi hızlı ve işlevsel Hiç şifre konmasa ekran kaydıma ile açılacak olsa bile parmak izine göre daha fazla zaman alıyor ekran kapalıyken pratik bir şekilde parmak izi ile kolayca açılıyor.

Telefonum garantili mi?

Bu kontrol işlemi size, cihazınızın modelini, IMEI numarasını, garanti kapsamı süresini ve geçerli bölgeyi gösterecektir. Cihazınızın IMEI numarasını > > > ‘ye ve telefon kutusunun altına bakarak veya cihazınızın tuş takımında *#06# tuşlayarak bulabilirsiniz.

General Mobile nasıl kuruldu?

General Mobile’ın Kuruluşu ve Kısaca Tarihçesi

Sebahattin Yaman tarafından kurulan bu şirket halka açık bir şirkettir. Tablet ve tüketici elektroniği şirketi olarak bilinmektedir. 2005 yılına kadar mobil yazılımlar arasında geliştirmeler yapmıştır. 2005 yılının sonundan itibaren de cep telefonu üretmeye başlamıştır.

GM 8 ekran değişimi garantiye girer mi?

Ekranının kırılması, ön cam çatlaması, iç ekran kırılması, telefonun darbe alması sonucu ekranın hasar görmesi ve sıvı teması telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.

General Mobile hangi ülkeye aittir?

General Mobile, İstanbul merkezli bir cep telefonu, tablet ve tüketici elektroniği şirketi. 2005 yılına kadar; mobil cihazlar için yazılım geliştiren marka, 2005 yılının son çeyreğinden itibaren cep telefonu üretimine, 2006 yılının son çeyreğinde distribütörlükler vermeye başlamıştır.

General Mobile hangisi daha iyi?

Bir tarafta General Mobile’ın en sevileni GM 9 Pro bir yanda da 2021 GM ailesinin en güçlüsü GM21 Pro. General Mobile’ın belki de en çok satan ve zamanında çok satılıp General Mobile isminin daha fazla duyulmasına yardımcı olan GM 9 Pro sunduğu özellikler bakımından da doyurucu özelliklere sahipti.

You might be interested:  Yakacık Sürat Kargo Nerede?

General Mobile yüzde kaç yerli?

General Mobile’dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin yüzde 100 yerli cep telefonu markası General Mobile, 33 ülkede gerçekleştirdiği büyüme ve yatırımların yanı sıra Türkiye’ye de değer katmaya devam ediyor.

General Mobile telefon garantiye nasıl verilir?

Telpa.com sayfamızda bulunan klon taahhütnamesini doldurarak, cihaz faturanız ve kimliğinizin arkalı-önlü görüntüsünü 0553 507 18 18 Whatsapp numaramıza göndererek ulaştırabilirsiniz.

Telefonum garantili mi?

Bu kontrol işlemi size, cihazınızın modelini, IMEI numarasını, garanti kapsamı süresini ve geçerli bölgeyi gösterecektir. Cihazınızın IMEI numarasını > > > ‘ye ve telefon kutusunun altına bakarak veya cihazınızın tuş takımında *#06# tuşlayarak bulabilirsiniz.

General Mobile GM 8 ekran değişimi ne kadar?

General Mobile GM8 ekran değişimi fiyatı 600 TL’dir. Ekran onarımı alanında uzman ve tecrübeli General Mobile teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis koşullarının sağlandığı ortamda, özel üretim teknisyen ekipmanlar kullanılarak ortalama 30 dakika içerisinde yapılmaktadır.

GM Hep Yeni Paketi ne kadar?

Kullanıcılar ‘GMHepGüvende’ paketinden, akıllı telefonlarını satın aldıkları sırada ya da garanti süresi devam eden, çalışır durumdaki telefonları için yararlanabiliyorlar. Paket; GM 9 Go, GM 8 Go ve GM 6 ds için 120 TL; GM 8 için 150 TL, GM 9 Pro için 220 TL’ye satın alınabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.