Teslimat Yeniden Planlandı Ne Demek?

Planlanan Teslimat Tarihi, UPS gönderi bilgilerini aldığında belirlenir. Bu tarihi değiştirecek olan bir istisna oluştuğunda, yeniden planlanan bir teslimat tarihi sunulur. Bir gönderi, hedefine ulaştığında, Teslim Edildiği Tarih filtre seçeneği kullanılarak geçerli teslimat tarihi bulunabilir.

Teslimat süreci ne demek?

Kargoya verildiği anlamına geliyor. Daha yola çıkmamış.

Öngörülen teslim tarihi ne demek?

Tahmini teslim tarihi, müşterilere ödeme sırasında gösterilen ‘şu tarihe kadar teslim edilecek’ kısmında belirtilen tarihtir. Bu değer, maksimum sevkiyata hazırlık günü ve maksimum nakliye günü sayısının toplamıdır. Tahmini teslimat tarihi, gün cinsinden ve son sipariş saati dikkate alınarak hesaplanır.

Ileri bir tarihte teslimat için bekletiliyor ne demek?

Aynı gün kargonuz yetişmediği için bir sonraki güne sarkmış. Tekrar dağıtıma çıkacaktır.

Kargo teslimat süresi ne kadar?

Hata

Ürün ve Hizmetler Kapsam Hedeflenen Teslim Süresi*
Minimum
Kapıdan Şubeye 600 – 1200 km arası 2 İş Günü
1200 km üstü 3 İş Günü
Şubeden Kapıya 600 km altı 1 İş Günü

Teslimat için yolda ne demek?

Gönderi durumumda, gönderimin Yolda olduğunun gösterilmesi ne anlama geliyor? Paketiniz, UPS ağında hareket ediyor ve planlanan tarihte teslim edilecek. Paket, teslimata kadar bu durumda kalabilir.

You might be interested:  Bana Bi Kurye Kimin?

Kargo teslim süresi ne kadardır?

Yurtiçi Kargo örnek verilmek istenirse, 600 km altında yollanacak olan tüm kargoların 1 gün içerisinde teslim edilebileceği görülecektir. 600 kilometre ile birlikte 1200 kilometre arasında da hedeflenen gün sayısı 2 olmaktadır. Bu süreler kargo firmalarının kendi hedefledikleri gün sayıları olmaktadır.

UPS hızlı mı?

UPS Express’in 4 Farklı Servis Tipi Vardır.

UPS Express 10:30 servisi İstanbul çıkışlı* gönderilerinizde 15 ilimize ertesi gün sabah 10:30’a kadar hızlı teslimat imkanı sunar. Öğleden önce teslim edilmesini istediğiniz gönderileriniz için idealdir.

Trendyol tahmini kargoya teslimat ne demek?

Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine ‘Hesabım’ bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından da ulaşabilirsiniz. Üründe “24 saatte kargoda” yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir.

Trendyol hızlı teslimat kaç günde gelir?

Genelde 1 ile 3 gün arası oluyor.

UPS tesisinde işleniyor ne demek?

Sipariş İşleme Alındı: UPS’e Gelmek Üzere Yolda: Gönderi, gönderen tarafından işlendi. Gönderi UPS ağı dahilinde olduğunda, beklenen teslim tarihi kullanılabilir olacaktır. Bir UPS Erişim Noktasına teslim edildi™: Bu tarama, gönderinin şu an bir UPS Erişim Noktasında olduğunu belirten elektronik bir kayıttır.

Aynı gün teslimat ne demek?

Gönderinin sipariş edildiği/çıkış yapıldığı gün içerisine alıcısına önceden belirlenmiş teslimat zaman dilimleri içerisinde teslim edilmesini sağlıyoruz. Mümkün olan en hızlı teslimatı sağlarsınız. Müşterileriniz günlerce kurye/kargo beklemez.

Temassız olarak teslimat nedir?

Gönderileriniz size teslim edilmek üzere dağıtıma çıktığında telefonlarınıza SMS ile 6 haneli bir kod gönderilecek. Kargo görevlimiz adresinize geldiğinde sadece sizde olan SMS kodunu söyleyerek kargonuzu teslim alabileceksiniz.

Hızlı teslimat ne demek?

Üründe “24 saatte kargoda” yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Bu ürünler “HIZLI TESLİMAT” ürünleridir. Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.

You might be interested:  Sürat Kargo Öğle Arası Ne Zaman?

PTT kargo temassız teslim ne demek?

Alıcıya SMS ile gönderilen kodun doğrulanmasıyla teslimatın gerçekleştiği uygulama sayesinde, hem alıcılar ile dağıtıcılar arasında kimlik, kağıt, kalem gibi alışveriş engellenerek temas en aza indiriliyor hem de gönderi daha hızlı ve güvenli bir şekilde doğru kişiye teslim ediliyor.’

Leave a Reply

Your email address will not be published.