Tonguç Mağaza Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Cevap. Siparişleriniz Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo seçenekleri ile gönderilmektedir. Paketiniz, kargo firmasına teslim edildiğinde kargo takip numaranız SMS olarak tarafınıza gönderilecektir Ayrıca sipariş takibinizi aşağıdaki linkten de gerçekleştirebilirsiniz.
Tonguç Akademi ‘nin çalıştığı kargo firması Aras Kargo ‘dur. Kargo firması seçimi yapılamıyor. Siparişleriniz, kargo firmalarından en uygun ücretli olanıyla teslim edilecektir.

Tonguç un ofisi nerede?

Tonguç Akademi

Ticari Unvanı Tonguç Akademi Eğitim ve Teknoloji Hiz. Tic. Ltd. Şti.
Kuruluş Tarihi 2015
Temsilci Talha Bahattin Doğan
İletişim Adres: Yeşilce Mah. Emirşah Sok. No:11 Kağıthane-İstanbul Tel: 0212 324 90 62 E-mail: [email protected] Web: www.tongucakademi.com

Tonguç TATS Üyelik ücretli mi?

TATS tamamen ücretsiz bir uygulamadır. TATS uygulamasını ücretsiz indirip yeni bir üyelik açmanız gerekir. Varolan tongucakademi.com veya tongucmagaza.com hesaplarınız ile TATS’a giriş yapamazsınız.

Tonguc mağaza sipariş nasıl iptal edilir?

DİKKAT: Siparişinizle ilgili iletişiminizde en sağlıklı bilgiyi alabilmeniz adına [email protected] a mail atmanız ve mailde mutlaka sipariş numaranızı bildirmeniz gerekir.

Kafa Defteri nedir?

Kafa Defteri, senin çalışmalarında notlarını tutman için pratik bir defter. Takıldığın konuları, çözemediğin soruları, anlamadığın notları ya da hatırlamak istediklerini Kafa Defter’e not edebilirsin. Özel boyutuyla onu her an yanında taşıyabilirsin. Böylece hatırlamak istediklerin hep yanında olur.

Tonguç un hocası kim?

Ücretsiz eğitim platformu Tonguç Akademi’nin öğretmenleri Talha Doğan ve Mehmet Tuğutlu: “Tonguç isimli karakterimizi kullanarak her dersi çok basit anlatıyoruz. Aramızda da Tonguç anladıysa herkes anlar diye espri yapıyoruz”

You might be interested:  Ceva Lojistik Hangi Kargo?

Tonguç Akademi nereli?

Erken yaşamı ve eğitimi

İsmail Hakkı Tonguç, bugünkü Bulgaristan’ın Silistre iline bağlı Totrakan ilçesinin bugünkü adı Sokol olan Tatar Atmaca köyünde 1893 yılında dünyaya geldi. Babası Kırım göçmenlerinden Hacı Velioğlu İdris, annesi ise Dobrucalı bir Türk olan Vesile Hanım’dır.

Tongüç ne demek?

Tonguç ismi en büyük çocuk ve baykuş anlamlarına geliyor. Tonguç Ne Demek? Zorlu ve bir o kadarda heyecanlı geçen hamilelik sürecinin ardından dünyaya merhaba diyecek çocukları için isim arayışına giren kişiler için Tonguç ismi tavsiye edilmektedir.

TATS doğrulama kodu nasıl alınır?

Gelişme. Doğrulama kodu üyelikte kullanılan mail adresine gönderilmektedir. Sorularınız ve talepleriniz için 0 212 270 86 42 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan veya adresimizden ulaşabilirsiniz.

Tonguç Kargo ücreti ne kadar?

Leave a Reply

Your email address will not be published.