Trendyol’Da Kargo Seçimi Nasıl Yapılır?

Trendyol da kargo seçimi nasıl yapılır? Sipariş bazlı kargofirmanızı değiştirmek isterseniz; Satıcı Paneli üzerinden Sipariş > Gönderime Hazır alanında Diğer İşlemler > Başka KargoFirması ile Gönder seçeneğini tıklayarak değişiklik yapabilirsiniz. Trendyoldan teslimat noktası nasıl seçilir?
Trendyol ekibi talebinizi değerlendikten sonra tarafınıza geri dönüş yapacaktır. Sipariş bazlı kargo firmanızı değiştirmek isterseniz; Satıcı Paneli üzerinden Sipariş > Gönderime Hazır alanında Diğer İşlemler > Başka Kargo Firması ile Gönder seçeneğini tıklayarak değişiklik yapabilirsiniz.

Trendyol kargo sistemi nasıl?

Trendyol’un 50 TL Altı Siparişlerde Kargo Uygulaması Nedir?

 • 0-19,99 TL arası siparişlerinizde 2,99 TL,
 • 20-29,99 TL arası siparişlerinizde 4,48 TL,
 • 30-49,99 TL arası siparişlerinizde 8,26 TL,
 • 50 TL ve üzeri siparişler, desi bazlı mevcut anlaşma fiyatları üzerinden faturalandırma yapılmaktadır.
 • Trendyol satıcı hangi kargo ile çalışıyor?

  Anlaşmalı Firmalar

  Trendyol kargo firması olarak Yurtiçi, MNG, Aras, PTT, UPS, Sürat Kargo, CEVA, Horoz Lojistik ve Borusan Lojistik ile çalışmaktadır.

  You might be interested:  Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü Ne Demek?

  Trendyolun kendi kargosu var mı?

  Trendyol’da kendi anlaşmalı kargo fiyatlarınızı kullanarak Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat, PTT, Horoz Lojistik, UPS Kargo ve Borusan Lojistik ile çalışabilirsiniz. Çalışma talebinizi Satıcı Destek Çağrı Merkezi ya da Canlı Destek üzerinden bizimle iletişime geçerek iletebilirsiniz.

  Trendyol da kargo ücreti ne kadar?

  TEX, UPS, PTT gönderilerinde 13,13 ₺ + KDV. Aras, MNG, Sürat, gönderilerinde 14,83 ₺ + KDV olarak ücretlendirilir. Yurtiçi gönderilerinde 16,95 ₺+ KDV olarak ücretlendirilir.

  Trendyol 50 TL altı kargo ücreti ne kadar?

  50 TL altı siparişlerinizde sipariş başına Trendyol’a 4,48 TL (KDV Dahil) olarak fatura edilebilecektir. 50 TL ve üzeri siparişlerde herhangi bir değişiklik yoktur. Kargo şirketinizle mevcut anlaşmanız üzerinden devam edebilirsiniz.

  Trendyol kargo parası kaç tl 2022?

  – Fiyatlar 20 Ocak 2022 tarihi itibariyle geçerli desi bazlı KDV dahil kargo fiyatlarıdır. – Trendyol anlaşmalı kargo kullanan satıcılar için sipariş başına KDV dahil fiyatlar; 0-19,99 TL arası siparişlerinizde 2,99 TL, 20-29,99 TL arası siparişlerinizde 4,48 TL, 30-49,99 TL arası siparişlerinizde 8,26 TL’dir.

  Trendyol kargo ücreti kime ait?

  Trendyol platformunda satılan ürünlerin kargo ücreti iki şekilde uygulanmaktadır. Toplam da 60 TL altındaki siparişlerde Trendyol satıcıları desteklemek adına kargo ücretlerinin bir kısmını kendisi karşılamaktadır. Ama toplam sipariş tutarı 75 TL üzerinde ise kargo ücreti satıcıya aittir.

  Kargo ücreti ne kadar?

  Ortalama Kargo Ücretleri – Örnekler

  Ürünler Sürat Kargo Aras Kargo Diğer İller
  Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. 25 desiyi aşmayan. 89,70 TL 90,28 TL
  Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. + Harici ürünler. 30 desiyi aşmayan. 104,33 TL 105,36 TL
  Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. + Harici ürünler. 35 desiyi aşmayan. 112 TL 119,84 TL
  You might be interested:  Sefaköy Yurtiçi Kargo Nerede?

  Trendyol kargo bedava olması için ne yapmalıyım?

  Trendyol elite üye programındaysan tüm 60 TL ve üzeri alışverişlerde kargon bedava!

  Trendyol hangi kargo olduğunu nasıl anlarız?

  Trendyol Siparişim Nerede. Trendyol siparişleriniz Trendyol Express ile gönderiliyorsa sipariş numaranızı yukarıda ki “Sipariş Numarası” kutucuğuna girdikten sonra “Kargo Sorgula” butonuna tıklayınız.

  Trendyol kargo evde bulamazsa ne olur?

  Adresime gelinmiş ancak bana ulaşılamadığına dair bir mesaj geldi. Gönderimi nasıl teslim alabilirim? Adresinize ertesi iş günü (Cumartesi günü dahil) tekrar uğrama yapılacaktır.

  Trendyol da iade ücretsiz mi?

  Müşterilerin yaptıkları iadelerin kargo ücretini satıcılarımız karşılamaktadır. Yeniden gönderim yapılan ve teslim edilmeden geri dönen iadelerin kargo ücretlerini ise Trendyol karşılamaktadır.

  Trendyol da kapıda ödeme seçeneği var mı?

  Trendyol alışveriş sisteminde kredi kartı banka kartı ya da havale yöntemi bulunmakta olup kapıda ödeme yoktur. Ödeme yöntemleri son derece güvenli ve korumalı teknolojilerle yönetilmektedir. Müşteriler günün her saatinde online alışveriş yaparak kendi arzu ettikleri ödeme seçeneğini kullanabilmektedir.

  15 desi kaç TL?

  Kargo Fiyatı Hesaplama

  KG/DS
  2-5 26,49 TL 34,90 TL
  6-10 44,25 TL 49,90 TL
  11-15 54,61 TL 67,90 TL
  16-20 66,45 TL 82,90 TL

  Kargo ücretleri ne kadar 2022?

  2022 senesi yurtiçi kargo ücreti şehir içi olmak üzere ve 0-1 kg ağırlığında olmak üzere 9.90 TL belirlenmiştir. 1-2 kg aralığındaki kargolar ise 14.41 TL olarak ücretlendirilmektedir. Yine 2 ile 3 kg ağırlığı arasındaki kargolar da 15.55 TL olarak ücretlendirilmiştir.

  Trendyol kargo çalışanları ne kadar maaş alıyor?

  Siparişin yoğun olduğu zamanlarda saatlik ücret 35 TL’ye kadar yükselmektedir. Trendyol Go Kurye maaşları aylık 9000 – 12.000 TL civarındadır. Ayrıca haftada 70 saat çalışabilen kuryeler 15.000 TL’ye yakın bir kazanç elde edebiliyor.

  You might be interested:  Ptt Kargo Ile Nasıl Anlaşılır?

  Trendyol ne kadar komisyon alıyor?

  “Giyim” Kategorisi Mevcut Komisyon Oranı: 20% “Giyim” Kategorisi %40 İndirimli Komisyon Oranı: 12% “Giyim” Kategorisi %30 İndirimli Komisyon Oranı: 14% “Giyim” Kategorisi %10 İndirimli Komisyon Oranı: 18%

  Trendyol ile nasıl anlaşma yapılır?

  Trendyol İşbirliği Başvuru şartları:

  Etkileşimin yüksek olması Aktif olarak bir ajans ile çalışıyor olması gerekiyor. Ajans ile çalışmayanların fatura kesmek üzere vergi numarasına sahip olması gerekmektedir. Platforma kayıt olacak olan sosyal medya hesaplarında aktif olarak ürün satışı yapılıyor olması gerekiyor.

  Trendyol satıcı kargo bedava nasıl yapılır?

  Trendyol platformunda satılan ürünlerin kargo ücreti iki şekilde uygulanmaktadır. Toplam da 60 TL altındaki siparişlerde Trendyol satıcıları desteklemek adına kargo ücretlerinin bir kısmını kendisi karşılamaktadır. Ama toplam sipariş tutarı 75 TL üzerinde ise kargo ücreti satıcıya aittir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.