Trendyol Express Kargo Ne Kadar Kazandırıyor?

Trendyol Express Kazanç konusu da sürekli sorulan soruların başında gelmektedir. Şirket sayesinde ayda 9000 TL + KDV kazanmanız mümkündür. Bu net maaş olmakla birlikte belirli bir sayının üzerine çıktığınızda ise kargo başına 4 TL + KDV olacak şekilde ek ödeme alabiliyorsunuz.
Ne kadar çok kargo teslimatı yaparsanız aynı oranda kazancınız da artış gösteriyor. Express olarak adlandırılan bu uygulama ile şu an binlerce çalışan aylık 10.000 TL civarında kazanç sağlamaktadır. Trendyol Araçlı Kurye Maaşları Ne Kadar?

Trendyol ne kadar maaş veriyor?

2022 yılı Trendyol kurye maaşları, ortalama olarak 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişir. Trendyol kuryeleri, saat başına ve teslim ettikleri paket sayısına göre ücret alırlar. Trendyol kuryeleri için belirli bir çalışma saati ya da günü yoktur. Çalıştıkları saat tutarında ücret alırlar.

Trendyol Express toplayıcı nedir?

trendyol.com üzerinden satılan ürünlerin satıcılardan toplandığı iş modelidir.

Trendyol Express kaç saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 21:00 saatleri arasında dağıtım yapmakta.

Trendyol Express kargo nasıl olunur?

Trendyol Araçlı Kurye Nasıl Olunur?

  1. 6 yaşından küçük hafif ticari araç sahibi olmak.
  2. 22 – 48 yaş aralığında bulunmak.
  3. SRC Belgesi sahibi olmak.
  4. B Sınıfı ehliyete sahip olmak.
  5. Nakliye, lojistik vb. alanlarda şirketinizin olması zorunludur.
  6. Sabıka kaydı olmamak.
  7. Full Time çalışmaya uyum sağlamak.
  8. Psikoteknik belgesi almak.
You might be interested:  Ptt Kargomattan Kargo Nasıl Alınır?

Kendi aracıyla kargo dağıtımı ne kadar kazanır?

Araçları ile parça başı dağıtım yapacak kişilere asgari ücretin 3 katına yakın bir gelir imkanı sunacaklarını belirten Yurtiçi Kargo Genel Müdürü Fatih Önyol, “Bin 500 ila 2 bin kişiye istihdam sağlayacağız” dedi.

Trendyol Go paket başı ücret ne kadar?

Yakın zamanda saatlik ödeme yerine paket başı ücretlendirmeye geçilecekmiş. Bu sistemde Paket Ücreti olarak 5,9 TL verilecekmiş, km başı’ da 1,18 TL kazanç sağlanacak ancak şuanda bu sistem yok, yukarıda belirttiğim gibi saatlik ödeme uygulanıyor.

Trendyol Express evde bulamazsa ne olur?

Adresime gelinmiş ancak bana ulaşılamadığına dair bir mesaj geldi. Gönderimi nasıl teslim alabilirim? Adresinize ertesi iş günü (Cumartesi günü dahil) tekrar uğrama yapılacaktır.

Trendyol Express Cumartesi Pazar çalışıyor mu?

Trendyol Express Pazar günleri kapalıdır.

Trendyol Express hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Siparişlerinizi Trendyol Express teslimat noktaları, YK Plus teslimat noktaları, Yurtiçi Kargo şubeleri, Aykargo şubeleri, PTT şubeleri, MNG şubeleri, Sürat Kargo şubeleri ve Aras Kargo şubelerinden teslim alabilirsiniz.

Trendyol kaç günde ödeme yapıyor?

Trendyol tarafından aksi bildirilmediği sürece her hafta çarşamba günü 12.00’de o hafta için ödenecek tutar hesaplamanız tamamlanır, perşembe günü bankaya iletilir. Hesaplama yapılırken geçtiğimiz cumartesi gününden gelecek cuma gece yarısına kadar olan sürede vadesi dolan siparişler bu tutara dahil edilir.

Trendyol para ne zaman yatar?

Trendyol tarafından aksi bildirilmediği sürece her hafta çarşamba günü 10.00’de o hafta için ödenecek tutar hesaplamanız tamamlanır, perşembe günü hesabınıza iletilir.

Trendyol da satış yapmak ne kadar?

Trendyol’da Mağaza Açma Bedeli Ne Kadardır? Trendyol’da satıcı olmak isteyen kişiler herhangi bir ücret ödemeden Trendyol Mağazalarını açabilmektedir. Trendyol’da ücretsiz mağaza açmak için kişilerin mağaza açma başvurusu yapması ve ardından istenen belgeleri Trendyol’a iletmesi gerekir.

You might be interested:  Ups Kargo Ne Zaman Gelir?

Trendyol satışta ne kadar komisyon alıyor?

“Giyim” Kategorisi Mevcut Komisyon Oranı: 20% “Giyim” Kategorisi %40 İndirimli Komisyon Oranı: 12% “Giyim” Kategorisi %30 İndirimli Komisyon Oranı: 14% “Giyim” Kategorisi %10 İndirimli Komisyon Oranı: 18%

Leave a Reply

Your email address will not be published.