Trendyol Go Kurye Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Trendyol Go Kuryesi Nasıl Olunur? Trendyol Go İş Ortakları, sistemde aktif iken kullandıkları gelişmiş uygulama ile kabul ettikleri ve işletmeyi tercih ettikleri Trendyol Go sözleşmeli market, restoran ve mağazalardan trafik ve güvenlik kurallarına uygun olarak ilgili noktadan sipariş alır ve teslim eder.

Trendyol GO Motor veriyor mu?

İnsanlar Trendyol uygulamasını indirerek, market alışverişlerini rahatlıkla gerçekleştirebiliyorlar. Yapılan alışverişlerin teslimlerini Trendyol Go kuryeleri gerçekleştiriyor. Trendyol Go bünyesinde bir çok motorlu kurye var. Sizin de motosikletiniz ve ehliyetiniz varsa, başvuru yapmayı düşünebilirsiniz!

Trendyol Go paket başı ücret ne kadar?

Yakın zamanda saatlik ödeme yerine paket başı ücretlendirmeye geçilecekmiş. Bu sistemde Paket Ücreti olarak 5,9 TL verilecekmiş, km başı’ da 1,18 TL kazanç sağlanacak ancak şuanda bu sistem yok, yukarıda belirttiğim gibi saatlik ödeme uygulanıyor.

Trendyol kuryeleri hangi uygulamayı kullanıyor?

Hızlı Market, Trendyol mobil uygulaması içinde yaşıyor. Market seçimi, ürün listeleme, sepet, adres seçme ve ödeme işlemleri burada yapılıyor. Ödeme yapıldıktan sonra oluşan sipariş Trendyol GO servislerine düşüyor ve bu aşamadan sonra teslimat macerası başlıyor.

You might be interested:  Aras Kargo Ne Demek Sosyal Medya?

Trendyol Go ödemeleri ne zaman?

Trendyol tarafından aksi bildirilmediği sürece her hafta çarşamba günü 10.00’de o hafta için ödenecek tutar hesaplamanız tamamlanır, perşembe günü hesabınıza iletilir.

Trendyol Go vergi ne kadar?

Ticari gelirler vergiye tabidir. Trendyol Market, kuryelere hem saat, hem de teslim başına para ödüyor. Bunun için %18 kdv dahil fatura kesmeniz gerekiyor. Ayrıca her ay, üç aylık, yıllık beyannamaleri vermek için bir Mali Müşavir muhasebeci ile çalışmalısınız.

Trendyol Go kazançlı mı?

Trendyol Go araçlı kuryeleri, 40 pakete kadar paket başı 200 TL kazanırlar. 40 paketten sonra taşınan paket sayısına göre 124 TL kazanırlar. Günlük 70 paket taşıyan biri, aylık 5 bin 424 TL kazanç elde eder. Günlük 125 paket taşıyan biri, aylık 10 bin 826 TL kazanç elde eder.

Trendyol go da nasıl çalışılır?

Trendyol Go’da faaliyet göster, sen de kazanmaya başla!

  1. Trendyol Go ile iş ortaklığı için aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna basarak ilk adımı at!
  2. Kendi motosikletin ile gerçekten kendi işinin patronu ol!
  3. Trendyol Go ile iş ortaklığı için aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna basarak ilk adımı at!

Trendyol Go hangi araçları kullanır?

Araçlı kuryeler ticari veya hafif ticari araçlarla çalışabilir. Kamyon, minibüs vb. aracınız varsa firmalardan kargo toplamak için araçlı kurye olabilirsiniz. Hafif ticari aracınız varsa araçlı kurye olarak sipariş teslimatında çalışırsınız.

Trendyol Go araçlı kurye ne kadar kazanır?

Trendyol araçlı kurye maaşları aylık 8.000 ile 15.000 TL arası değişiklik göstermektedir. Gerçekleştirdiğiniz teslimat başına ücretlendirme yapılır. Bu yüzden siz ne kadar çok dağıtım yapabilirseniz; o kadar çok kazanç elde edersiniz.

Trendyol Go slot seçimi saat kaçta?

Trendyol Go Kurye çalışma saatleri 09:00 ile gece 01:00 arasında çalışma zamanını belirleyebiliyorsunuz. Çalışma saati seçme işlemi Trendyol Go SLOT SEÇME olarak ifade edilmektedir.

You might be interested:  Gemlik Yurtiçi Kargo Nerede?

Trendyol Go başvuru yaptım ne zaman gelir?

Trendyol Go başvuru sorgulama işlemleri Trendyol Go iletişim kanalları üzerinden gerçekleştirilebilir. Başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra değerlendirme süresinin ardından kısa bir zaman içinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Trendyol Go kaç yaş sınırı?

Bence minimum 18 yaş gereklidir.

Kuryeler paket başı ne kadar alıyor?

Bu bağlamda bir motorlu kurye aylık ortalama 4 bin 250 TL ile 17 bin TL arasında para kazanıyor.

Trendyol kuryeler saat kaça kadar çalışır?

Trendyol Express hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00 ile 21:00 saatleri arasında dağıtım yapmakta.

Kurye faturası nasıl kesilir?

Ticari fatura kesmeniz gerekmektedir. Tüm faturalarınız fatura tutarına bakılmaksızın Tevkifatlı düzenlemeniz gerekmektedir. Tevkifat Oranı KDV’nin %20’sidir. Fatura açıklamasına ‘taşımacılık hizmeti’ ya da ‘kurye hizmeti’ yazmanız gerekmektedir.

Trendyol Go hangi araçları kullanır?

Araçlı kuryeler ticari veya hafif ticari araçlarla çalışabilir. Kamyon, minibüs vb. aracınız varsa firmalardan kargo toplamak için araçlı kurye olabilirsiniz. Hafif ticari aracınız varsa araçlı kurye olarak sipariş teslimatında çalışırsınız.

Trendyol go işi yapılır mı?

Trendyol Go iş ortaklığında vardiya veya belirli bir süre faaliyet gösterme gibi zorunluluklar bulunmamaktadır. Trendyol Go iş ortakları, faaliyet gösterilecek günleri ve saatleri uygulama üzerinden kendisi seçer, istedikleri gün ve saatlerde faaliyet gösterebilir.

Kurye işinde para var mı?

Kuryelik ücretleri, asgari maaş ile başlar. Yapılan işin boyutuna ve çalışılan gün sayısına göre ücretler değişebilir. Günümüzde kuryelik ücretleri genellikle 2 bin lira ila 4 bin lira arasında değişir. Part-time çalışan kuryeler de vardır.

Kendi motoruyla kurye nasıl olunur?

Motosikletli kurye olmak için öncelikli olarak A1 ya da A2 ehliyeti gerekir.

  1. Kuryelik yapacak kişinin, 125 cc’lik motosikletlerin kabul edildiği kurye şirketleri için A1 ehliyete sahip olması gerekir.
  2. 125 cc ve daha üzeri motosikletlerin kabul edilmesi halinde kuryelik yapacak kişi A2 ehliyete sahip olmalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.