Trendyol Satıcı Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Trendyol Hangi Kargo ile Çalışıyor? Her satıcı farklı kargo ile çalışıyor. Farklı satıcılardan, sipariş verdiğin zaman ayrı ayrı kargolardan geliyor. Trendyol’un çalıştığı kargo firmaları ise şunlar; Trendyol Express (Kendi sattıkları ürünlerde bu kargo ile çalışıyorlar.)
Trendyol’da kendi anlaşmalı kargo fiyatlarınızı kullanarak Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat, PTT, Horoz Lojistik, UPS Kargo ve Borusan Lojistik ile çalışabilirsiniz.

Trendyol da kargo seçimi var mı?

Evinizde kargoyu teslim alacak kimse olmayabilir. Evinizde kargo beklemek zorunda kalmazsınız. İstediğiniz saatte kargonuzu kendiniz teslim alabilirsiniz.

Trendyol satıcıdan ne kadar kargo alıyor?

TEX, UPS, PTT gönderilerinde 13,13 ₺ + KDV. Aras, MNG, Sürat, gönderilerinde 14,83 ₺ + KDV olarak ücretlendirilir. Yurtiçi gönderilerinde 16,95 ₺+ KDV olarak ücretlendirilir.

Trendyol kargo ne?

30-74,99 TL arası siparişlerde HepsiJet 12,99 TL + KDV, diğer kargo firmaları 14,99 TL + KDV. 75 TL ve üzerindeki siparişlerde kargo ücreti Trendyol Anlaşmalı Kargo Fiyat Listesi (KDV Hariç) üzerindenden desi/kg üzerinden ücretlendirilir.

You might be interested:  Yurtiçi Kargo Dağıtıma Çıkarıldı Ne Zaman Gelir?

Trendyol Express kargo Yapılır mı?

Trendyol Express’in bizzat kendisi kargo şirketidir. Bu yüzden herhangi bir kargo şirketi ile çalışmamaktadır.

Trendyol hangi kargo ile çalışıyor 2022?

Trendyol kargo firması olarak Yurtiçi, MNG, Aras, PTT, UPS, Sürat Kargo, CEVA, Horoz Lojistik ve Borusan Lojistik ile çalışmaktadır.

Trendyol da kargo seçimi nasıl yapılır?

Çalıştığınız kargo firmasını değiştirmek isterseniz Kargo İşlemlerim > Çalıştığım Firmalar alanında ‘Değiştir’ butonuna tıklayarak değişiklik yapabilirsiniz. Bu butonu görmüyorsanız Satıcı Destek Çağrı Merkezi ya da Canlı Destek üzerinden bizimle iletişime geçerek değişiklik talebinizi iletebilirsiniz.

Trendyol 50 TL altı kargo ücreti ne kadar?

50 TL altı siparişlerinizde sipariş başına Trendyol’a 4,48 TL (KDV Dahil) olarak fatura edilebilecektir. 50 TL ve üzeri siparişlerde herhangi bir değişiklik yoktur. Kargo şirketinizle mevcut anlaşmanız üzerinden devam edebilirsiniz.

Trendyol kargo parası kaç tl 2022?

– Fiyatlar 20 Ocak 2022 tarihi itibariyle geçerli desi bazlı KDV dahil kargo fiyatlarıdır. – Trendyol anlaşmalı kargo kullanan satıcılar için sipariş başına KDV dahil fiyatlar; 0-19,99 TL arası siparişlerinizde 2,99 TL, 20-29,99 TL arası siparişlerinizde 4,48 TL, 30-49,99 TL arası siparişlerinizde 8,26 TL’dir.

Trendyol komisyona kargo dahil mi?

Trendyol tarafından ürün satış fiyatı üzerinden Komisyon ve Hizmet Bedeli adı altında alınan ana giderler kesilmektedir. Sonrasında ise kargo ücretini platform tarafından kesilerek kalan tutar hesabınıza yatırılır.

Trendyol hangi kargo nerede yazar?

Trendyol’un resmi internet sayfasında bulunan “Hesabım” bölümünün alt sekmesinde yer alan “Kargom Nerede” linki ile kargo takip işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Trendyol satıcı fatura nasıl kesilir?

Trendyol Üzerinde Fatura Nasıl Kesilir? Trendyol satıcı panelinde Sipariş>Gönderime Hazır>Fatura Oluştur adımlarını takip ederek e-Arşiv fatura oluşturabilirsiniz. – “Fatura Oluştur” butonuna tıkladıktan sonra e-Arşiv faturanızı resmileştirebilirsiniz.

You might be interested:  Yurt Içi Kargo Nerede?

Trendyol Express farkı nedir?

Geleneksel Kargo Modelinde, teslim alınan kargo birden fazla aktarma merkezine gönderilebilir, dağıtım şubesine ulaşması ve müşteriye teslimi uzayabilir. Trendyol Express Modelinde ise teslim alınan kargo tek transfer ile lojistik şubesine gönderilir ve hızlıca dağıtıma çıkarılır.

Trendyol Express kaç para alıyor?

Express olarak adlandırılan bu uygulama ile şu an binlerce çalışan aylık 10.000 TL civarında kazanç sağlamaktadır.

Trendyol Express evde bulamazsa arıyor mu?

Teslimat günü adreste bulunmamanız durumunda ileri bir tarihte teslim edilmesi talebiniz olması halinde 0850 759 15 15 çağrı merkezimizin sesli yanıt sistemi üzerinden Randevu talebinizi müşteri temsilcisine bağlanmadan yapabilir ya da [email protected] adresine mail atarak talebinizi iletebilirsiniz.

Trendyol kargo sistemi nasıl?

Trendyol’un 50 TL Altı Siparişlerde Kargo Uygulaması Nedir?

 • 0-19,99 TL arası siparişlerinizde 2,99 TL,
 • 20-29,99 TL arası siparişlerinizde 4,48 TL,
 • 30-49,99 TL arası siparişlerinizde 8,26 TL,
 • 50 TL ve üzeri siparişler, desi bazlı mevcut anlaşma fiyatları üzerinden faturalandırma yapılmaktadır.
 • Trendyol kargo bedava olması için ne yapmalıyım?

  Trendyol elite üye programındaysan tüm 60 TL ve üzeri alışverişlerde kargon bedava!

  Trendyol da kapıda ödeme seçeneği var mı?

  Trendyol alışveriş sisteminde kredi kartı banka kartı ya da havale yöntemi bulunmakta olup kapıda ödeme yoktur. Ödeme yöntemleri son derece güvenli ve korumalı teknolojilerle yönetilmektedir. Müşteriler günün her saatinde online alışveriş yaparak kendi arzu ettikleri ödeme seçeneğini kullanabilmektedir.

  Trendyol kargo ücreti ne kadar 2021?

  Yeni kargo ücretleriyle ilgili bilmeniz gerekenler öncelikle; Not : Yurtiçi kargo ile 100 desi ve üzeri parça taşımalarında desi fiyatı üzerine kargo başına 250TL+KDV eklenmektedir. Aras kargo ile 100 desi ve üzeri parça taşımalarında desi fiyatı üzerine kargo başına 115TL+KDV eklenmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.