Turkcell Dijital Mağaza Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Kontratsız (Kredi kartı ile) alınan tüm ürünler Yurtiçi Kargo firması tarafından teslim edilir.

Turkcell yeni hat hangi kargo ile geliyor?

turkcell.com.tr/pasaj dan satın aldığınız kontratlı ürünlerin teslimatı Kuryenet firması aracılığıyla, kontratsız ürünlerin teslimatı Yurtiçi Kargo firması aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Turkcell sim kart Kargom Nerede?

Sim kart teslimatımı nasıl takip edebilirim? Turkcell uygulaması İşlemler menüsünden Başvuru İşlemlerim kısmında bulunan “ Yeni SIM kartımı aktifle” sekmesinden takibini yapabilirsiniz.

Turkcell Kuryem nerede?

Kurye takibi için; Kontratlı Ürünler: Ürününüzün kurye detay bilgilerine Turkcell Uygulaması Sipariş sayfasından “Kurye’ye verildi” statüsünde “Kurye Takibi”ni tıklayarak ulaşabilirsiniz. 1 Haziran itibarıyla verilen kontratlı siparişler Kuryenet firması ile teslim edilmektedir.

Turkcell telefon siparişim nerede?

Siparişlerimin durumunu nasıl takip edebilirim? www.turkcell.com.tr üzerinden hesabınıza giriş yapın. Siparişlerim menüsü ‘Sipariş Detayları’ bölümünden siparişinizle ilgili ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Turkcell hat kurye kaç günde gelir?

Kontratlı alışverişlerinizde kurye firması, siparişinizin teslimat günü için sizi gelmeden önce arayacaktır. Randevunuza ve kuryenin uğrama sıralamasına göre ürününüz adresinize 2-5 iş günü içerisinde teslim edilir.

You might be interested:  Kuryenet Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Turkcell pasaj kargo kaç günde gelir?

Depoda bekliyor diyorsa kargoya verilmemiştir. Kargoya verildikten sonra ortalama 2 günde geliyor. Tabi nerede oturduğunuza göre değişir.

Kuryeye teslim edilen kart ne zaman gelir?

Hata

Ürün ve Hizmetler Kapsam Teslimat Hizmet Günleri (gün x saat)
Şubeden Şubeye 1200 km üstü Pazartesi – Cuma // 09:00 – 18:00 Cumartesi // 09:00 – 17:00
Kapıdan Şubeye 600 km altı Pazartesi – Cuma // 09:00 – 18:00 Cumartesi // 09:00 – 17:00
600 – 1200 km arası

Turkcell sim kartı ne zaman gelir?

Mağazadan Teslimat: Başvuru esnasında teslimat tipini mağazadan teslimat seçtiyseniz, size ileteceğimiz bilgilendirmeden sonra 5 gün içinde istediğiniz mağazadan kimlik ve sipariş numaranız ile birlikte sim kartınızı teslim alabilirsiniz. 5 gün içinde SIM kartınızı teslim almadığınız durumda talebiniz iptal edilecektir

Sim kart kaç günde gelir?

Numara taşıma işlemi kaç gün sürer? Numara taşıma işlemi yasal olarak en fazla 4 gün içerisinde tamamlanabilmektedir.

Pasaj Kargom Nerede?

Turkcell Pasaj

Ürününüzün kargo detay bilgilerine Turkcell Uygulaması Sipariş sayfasından “Kargo’ya verildi” statüsünde “Kargo Takibi”ni tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi Kargo firması siparişi yola çıkardıktan sonra tarafınıza gönderdiği SMS içerisinde sipariş takip linki paylaşmaktadır.

Kurye Net Kargom Nerede?

Kuryenet Müşteri Hizmetleri İletişim: 444 93 93

Şube ile iletişime geçmenizin ardından takip numarası alabilmek için, kargo sahibi ve alıcı hakkında birtakım bilgilere doğru cevap vermeniz gerekir. Aksi taktirde sizlere ait bir kargo bulunamaz veya kargonun size ait olduğu doğrulanamaz.

Turkcell pasaj güvenli mi?

Satışa sunulan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir. Taklit edilmiş, yasal olmayan yollarla üretilmiş, imal edilmiş sahte ürünlerin Turkcell Pasaj’da satışı yasaktır. Turkcell Pasaj platformunda ürün satışı yapan satıcılar büyük bir özen ile seçilmektedir.

You might be interested:  Kargo Siparişi Nasıl Iptal Edilir?

Internetten sipariş ettiğim ürün ne zaman gelir?

Mal satışlarında bu süre her halükarda otuz günü geçemez. Yani internet sitesinde tüketiciye satın almış olduğu ürünün en geç yedi gün içerisinde kendisine teslim edileceği taahhüt edilmişse bu süre içinde kendisine teslimat yapılmak zorundadır.

Turkcell pasaj kapıda ödeme var mı?

Turkcell Pasaj

Şuan sadece kredi kartı ile ödeme yapılabiliyor.

Sipariş numarası ne demektir?

Bu numara, müşterilerin siparişlerini kontrol edebilmek için kolaylık sağlar. Bilgiler girildikten ve sözleşme onaylandıktan sonra ekrana sipariş numaranız çıkmıyorsa sipariş tamamlanamamış demektir.

Kuryeye teslim edilen kart ne zaman gelir?

Hata

Ürün ve Hizmetler Kapsam Teslimat Hizmet Günleri (gün x saat)
Şubeden Şubeye 1200 km üstü Pazartesi – Cuma // 09:00 – 18:00 Cumartesi // 09:00 – 17:00
Kapıdan Şubeye 600 km altı Pazartesi – Cuma // 09:00 – 18:00 Cumartesi // 09:00 – 17:00
600 – 1200 km arası

Turkcell hattım nerede sorgulama?

Hat Özetim

Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüde ‘İşlem Merkezi’ kategorisinin üzerine gelin. Açılan menüde ‘Ayarlarım’ altında yer alan ‘Ana iletişim Hattı’ seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada tanımladığınız ya da kullandığınız tüm hatlarınızı görebilirsiniz.

Turkcell numara taşıma ne durumda?

Hattınızı faturasız olarak taşımak istediğinizde;

Numara taşıma sorgulaması nasıl yapılır? Mağazada işleminiz tamamlandıktan sonra numara taşıma işleminizin durumunu https://www.turkiye.gov.tr/btk-numara-tasima linkinden sorgulayabilirsiniz.

Turkcell yeni hat ne kadar?

Turkcell’den faturalı yeni hat alırken ücret ödeniyor mu? Turkcell’den faturalı yeni hat satın alırken herhangi bir ücret ödenmemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.