Turkcell Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

turkcell.com.tr/pasaj dan satın aldığınız kontratlı ürünlerin teslimatı Kuryenet firması aracılığıyla, kontratsız ürünlerin teslimatı Yurtiçi Kargo firması aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Kontratlı ve kontratsız ürünlerin 24 saatteki hızlı teslimatları Kolay Gelsin firması aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.
Turkcell Yurtiçi kargo ile çalışıyor. Ayrıca Turkcell Pasaj 24 saat gönderilerini Kolay Gelsin Kurye ile gönderiyor. Turkcell kargo çözüm ortağı olarak yurtiçi kargo ile çalışıyor.

Turkcell kargo ne zaman gelir?

Randevunuza ve kuryenin uğrama sıralamasına göre ürününüz adresinize 2-5 iş günü içerisinde teslim edilir. Kontratlı alışverişlerinizin teslimatı sırasında nüfus cüzdanı ya da TC Kimlik numaranızın olduğu pasaport, ehliyet vb. yanınızda hazır bulundurmanız gerekmektedir.

Turkcell hat Kargom Nerede?

Sim kart teslimatımı nasıl takip edebilirim? Turkcell uygulaması İşlemler menüsünden Başvuru İşlemlerim kısmında bulunan “ Yeni SIM kartımı aktifle” sekmesinden takibini yapabilirsiniz.

Kuryeye teslim edilen kart ne zaman gelir?

Hata

Ürün ve Hizmetler Kapsam Teslimat Hizmet Günleri (gün x saat)
Şubeden Şubeye 1200 km üstü Pazartesi – Cuma // 09:00 – 18:00 Cumartesi // 09:00 – 17:00
Kapıdan Şubeye 600 km altı Pazartesi – Cuma // 09:00 – 18:00 Cumartesi // 09:00 – 17:00
600 – 1200 km arası
You might be interested:  Mng Gönderdiğim Kargo Nerede?

Kargo teslim olmazsa ne olur?

Alıcının şubeden veya adresinden gönderiyi teslim almadan önce kargo bedelini ödemesi gerekmektedir. Alıcısı tarafından teslim alınmayan veya alıcısına ulaşılamayan kargolar için göndericiden kargonun bekletilmesi veya kendisine iadesi ile ilgili yazılı olarak talimat istenir.

Tele Kurye ne zaman gelir?

Teslimat Süreleri

İl Ulaşım Suresi/Gun
İSTANBUL 1-3 İş Gunu
İZMİR 1-3 İş Gunu
KAHRAMANMARAŞ 2-4 İş Gunu
KARABUK 2-4 İş Gunu

Turkcell pasaj güvenli mi?

Satışa sunulan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir. Taklit edilmiş, yasal olmayan yollarla üretilmiş, imal edilmiş sahte ürünlerin Turkcell Pasaj’da satışı yasaktır. Turkcell Pasaj platformunda ürün satışı yapan satıcılar büyük bir özen ile seçilmektedir.

Turkcell yeni hat hangi kargo ile geliyor?

turkcell.com.tr/pasaj dan satın aldığınız kontratlı ürünlerin teslimatı Kuryenet firması aracılığıyla, kontratsız ürünlerin teslimatı Yurtiçi Kargo firması aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Turkcell numara taşıma kaç gün sürer?

Numara taşıma işlemi yasal olarak en fazla 4 gün içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde iletişiminiz kesintisiz olarak devam eder.

Turkcell tam Nerede Servisi?

Türkcell hattınız ile KESFET yazıp 7017’ye SMS olarak gönderdiğinizde bulunduğunuz konum bilgisini ve bulunduğunuz konuma yakın ilgi noktalarını alırsınız. Mesaj içinde ayrıca daha fazla ilgi noktasına ve haritaya ulaşabileceğiniz ücretsiz bir link gönderilmektedir.

Kurye neti nereye şikayet edebilirim?

Kuryenet müşteri hizmetlerine 444 93 93 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Kurye Net Kargom Nerede?

Trendyol sipariş sayfasından kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz. Kuryenet kargo takip numarası alındıktan hemen sonra “Kuryenet Kargo Takip” sayfasına giriş yapılır. Kargo takip sayfasına girildikten sonra 12 haneli kargo takip numarası girilerek gönderi talep işlemi tamamlanır.

Teslim edilmeyen kredi kartı nereden alınır?

Banka müşteri hizmetlerini ara, kartı bulunduğun şehirdeki sana en yakın şubeden almak istediğini ilet. Bankanın müşteri hizmetlerini ara kartını şu adrese veya şu şubeye teslim edilmesini istiyorum de yardımcı olurlar.

You might be interested:  Surat Kargo Hangi Gunler Gelir?

Kargo gece yola çıkar mı?

Kargolar gündüz şubelerde toplanır gece Tır ve Ucaklar ile gideceği yere gönderilir. Evet.Kargolar gece nakliye islemine devam eder.

Kargo hangi şubede?

Ptt kargom hangi şubede, kargom hangi Ptt şubesinde? diye soruyorsanız, telefon numarası ile sorgulamak en doğru yol olacaktır. Telefon ile kargo takip öğrenmek için sadece 444 1 788 numaralı hattı aramanız ve müşteri hizmetlerine bağlanmanız yeterli olacaktır.

En hızlı kargo şirketi hangisi?

DHL. En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

Turkcell yeni hat hangi kargo ile geliyor?

turkcell.com.tr/pasaj dan satın aldığınız kontratlı ürünlerin teslimatı Kuryenet firması aracılığıyla, kontratsız ürünlerin teslimatı Yurtiçi Kargo firması aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Internetten sipariş ettiğim ürün ne zaman gelir?

Mal satışlarında bu süre her halükarda otuz günü geçemez. Yani internet sitesinde tüketiciye satın almış olduğu ürünün en geç yedi gün içerisinde kendisine teslim edileceği taahhüt edilmişse bu süre içinde kendisine teslimat yapılmak zorundadır.

Turkcell hattım nerede sorgulama?

Hat Özetim

Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüde ‘İşlem Merkezi’ kategorisinin üzerine gelin. Açılan menüde ‘Ayarlarım’ altında yer alan ‘Ana iletişim Hattı’ seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada tanımladığınız ya da kullandığınız tüm hatlarınızı görebilirsiniz.

Turkcell pasaj kapıda ödeme var mı?

Turkcell Pasaj

Şuan sadece kredi kartı ile ödeme yapılabiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.