Türkiyeden Almanyaya Kargo Ne Kadar Sürer?

Türkiye’den Almanya’ya kargo teslimat süreleri; Taşıma süreleri iş günü olarak hesaplanır ve başlangıç ​​konumuna ve paket varış alanına bağlıdır. Almanya’ya kargo/paket teslimatı, seçtiğiniz kurye hizmetine bağlı olarak genellikle 1-4 iş günü arasında sürebilir.
Türkiye’den Almanya’ya Hızlı ve En Ucuz Kargo Gönderimi Fiyatları Genellikle Türkiye’den Avrupa ülkelerine, çıkış yapıldığı andan itibaren ortalama 1 yada 2 iş gününde teslim edilir. Türkiye’den Amerika Birleşik Devletleri’ne, çıkış yapıldığı andan itibaren ortalama 2 yada 3 iş gününde teslim edilir.

Türkiyeden Almanyaya PTT kargo kaç günde gider?

Almanya’dan Türkiye’ye Express Kargo Fiyatları 2022. DHL hızlı kargo ile paket gönderme işlemi yaptığınızda gönderinizin kargo süresi en geç 2 gün içerisinde size teslim edilmektedir.

Türkiyeden Avrupaya kargo kaç günde gider?

Ancak genel olarak teslim aldığımız yurtdışı kargo paketlerinizi; Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine 1 ila 2 iş günü içerisinde, Amerika’ya 2 ya da 3 gün içerisinde, diğer ülkelere ise ortalama 1 ila 5 gün içerisinde teslim etmekteyiz.

You might be interested:  Manifestolandı Ne Demek Sürat Kargo?

Türkiye’den Almanya’ya DHL kargo kaç günde gelir?

DHL kargoyu Almanya’dan 3 ila 9 gün iş günü içerisinde gönderim yaparken, DHL Express kargoyu Almanya’dan 2 ila 3 iş günü içerisinde getirmektedir.

PTT kargo ile Yurtdışına Gönderi kaç gün sürer?

Ülkemiz kabul yurtdışı varışlı gönderiler postaya verildiği merkezin yurtdışı alıp verme merkezimize olan uzaklığına ve tercih edilecek yollama şekline (yüzey veya uçak) göre en geç üç(3) gün içerisinde varış ülkelerine sevk edilmekte ve teslim süresi varış posta idaresinin teslim standartına göre deşiklik arz etmekte

Türkiyeden Almanyaya hangi kargo?

PTT uluslararası kargo PTT’nin, tüm dünya ülkelerine isteğe bağlı olarak gönderi yaptığı bir hizmettir. Göreceli olarak daha uygun fiyatlara sahip olan PTT uluslararası kargo hizmeti ile posta kolisi, Acil Posta Gönderisi(APG), Turpex gönderileri yurtdışına ulaştırılır.

Almanyaya PTT kargo ne kadar?

PTT yurt dışı kargo Almanya servisinde TURPEX alanından yapılan araştırmaya göre, PTT kargo yurtdışı fiyatları aşağıdaki gibi; 0.5 kg: 91.50 TL. 10 kg: 333 TL. 20 kg: 643 TL.

Yurt dışı en hızlı kargo hangisi?

Fast Express Kargo şirketimiz; tüm yurtdışı gönderilerinizi en güvenli ve en kısa sürede ve uygun fiyatlandırma seçenekleri ile Yurtdışı kargo en iyisi sorusunun cevabıdır.

Almanya’dan hızlı kargo kaç günde gelir?

Kargo şirketlerinin kargo gönderim süreleri şunlardır: DHL, kargoyu Almanya’dan 3 ila 9 iş günü içerisinde gönderim yaparken; DHL Express, kargoyu Almanya’dan 2 ila 3 iş günü içerisinde getirmektedir.

Yurt dışına kargo kaç günde ulaşır?

Siz kargonuzu sabırsızlıkla beklerken biz size süreyi söyleyelim. Yurt dışı gönderilerinde uygulanan prosedür farklı olduğu için yurtdışından aldığınız ürünler yaklaşık 15 gün içinde ülkeye giriş yapmaktadır. Fakat gümrük vb. işlemler sebebi ile bu süreç 1.5 aya kadar da uzayabilmektedir.

You might be interested:  Hepsiburada Iade Hangi Kargo?

DHL fiyatları ne kadar?

DHL Amerika fiyatları; 0.5 kg: 25.30 Euro, 10 kg: 157.30 ve. 20 kg: 226.60 Euro.

Almanya kargo nasıl gönderilir?

Almanya kargolarınızı iletmek için uçak kargoyu tercih ederseniz ürünlerinizi numune, hediye, zarf şeklinde kolaylıkla Almanya’ya gönderebilirsiniz. Almanya’ya en hızlı kargo gönderimini ise Almanya hava yolu express kargo taşıması ile sağlayabilirsiniz.

DHL hızlı mı?

hızlı hava taşımacılığı yapan, dünyanın en iyi firması. 7. büyük hava filosuna sahip şirket. yurtdışından dhl ile gönderilen paketleri yurtiçinde ptt ile dağıtan firmadır. dhl ve dhl global’den ( dhl global genellikle ticari amaçlı gelen gümrük takibi vs yapılması gereken gönderilerle uğraşır) farklı bir firmadır.

PTT Yurtdışı kargo neler yasak?

Uyuşturucu, esrar, kokain ya da yapımında kullanılan malzemeler. Bozulma özelliği olan radyoaktif ve biyolojik maddeler. Havai fişek, yanma ve patlama özelliği olan benzeri ürünler. Her türlü ateşli silah ve tüm donanımları

Almanya’da PTT şubesi var mı?

Almanya’da PTT yoktur ancak anlaşmalı bir kargo markası bulunmaktadır. Bu sayede PTT ile göndereceğiniz herhangi bir şey Almanya’da bu kargo firmasına teslim edilecek ve ardından gereken adrese iletilecektir.

En hızlı kargo şirketi hangisi?

DHL. En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

PTT kargo kaç günde teslim ediyor?

PTT Kaç Günde Teslimat Yapıyor? PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

Almanya Türkiye kargo ücreti ne kadar?

1 kg kadar 62,50 Euro (maks. boyut 120 x 60 x 60 cm) 2 kg kadar 72,40 Euro (maks. boyut 120 x 60 x 60 cm) 5 kg kadar 112,10 Euro (maks. boyut 120 x 60 x 60 cm) 10 kg kadar 165,40 Euro (maks. boyut 120 x 60 x 60 cm)

You might be interested:  Ingilizcede Kamyon'' Ne Demek?

PTT Almanyada hangi şirketle çalışıyor?

DHL ile calisiyor buradan takip edebilirsiniz.

DHL yurtdışı kargo kaç günde gider?

DHL Express kargo, yurtdışına gönderilmek istenen kargonun en hızlı gitme yollarından biridir. DHL Express kargo hizmeti ile 1-3 iş günü içinde dünyanın hemen her noktasına gönderim yapılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.