Turknet Modem Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo dışında, diğer kargo firmalarından alıcı ödemeli gönderileri kabul edemiyoruz.

TurkNet modem nasıl iade edilir?

Merhabalar modem bozuk olduğu için TürkNet müşteri hizmetlerini aradım 3 gün önce. Onlarda bana şöyle bir e-mail attılar. Değerli müşterimiz; satın almış olduğunuz modeminizin iadesi için tüm MNG Kargo şubelerinden 309177497 nolu kodu kullanarak ücretsiz bir şekilde gönderim yapabilirsiniz.

TurkNet modem veriyor mu?

TurkNet’ten modem aldım, kurulum ekipleri mi getirecek? Hayır. Modemi size kargoyla göndereceğiz. Zaten ekiplerimiz sizi aradıklarında modeminizin olup olmadığını soracaklar.

TurkNet ne zaman gelir?

Sorunun cevabı minimum 1 hafta sürer.

TurkNet internet nasıl bağlanır?

Sizi hızlı ve güvenli bir şekilde TurkNet abonesi yapıyoruz. Buradan veya 0850 2887744 anında aboneliğinizi başlatın. Ardından gerekli belgeleri biz hazırlayıp, kuruluma gelen ekibimizle size iletelim.

TurkNet modem ne kadar?

Bu yüzden en iyi internet deneyimi için tüm TurkNet’lilere son teknolojiye sahip Zyxel modem sunuyoruz! Zyxel VMG3625-T50B modemi kısa bir süreliğine, kredi/banka kartına peşin 820 TL’ye satın alabilirsiniz. TurkNet’liyseniz aşağıdaki “Hemen Modem Satın Alın” butonu ile kolayca siparişinizi verebilirsiniz.

You might be interested:  Aras Kargo Ispar Şubesi Nerede?

TurkNet cayma bedeli ne kadar?

Mevcut operatörünüzün size çıkaracağı taahhüt cayma bedelinin, TurkNet GigaFiber altyapısındaysanız 1000 TL’ye kadarını, diğer altyapılardaysanız da 240 TL’ye kadarını biz karşılıyoruz.

TurkNet modem ücreti alıyor mu?

Aboneliğiniz süresince size sunulan modemi ek bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Yani merak etmeyin faturanızda kiralama vb. gibi sebeplerle ek bir modem ücreti yansımayacak 🙂 Abonelik sonlandıktan sonra ise kullanıcılarımız, bu modemi iade etmekle yükümlüdür.

TurkNet hangi alt yapıyı kullanıyor?

Biz de TurkNet olarak adresi yerleşik operatörün (Türk Telekom) fiber altyapısında bulunan müşterilerimize, Özgür İletişim Fiber ile 100 Mbps’e kadar download 4 mbps’e kadar da upload sunuyoruz.

TurkNet hafta sonu çalışıyor mu?

İş kolu bakımından sokağa çıkma yasağından da muaf olduklarından dolayı Cumartesi günü de çalışıyorlar.

TurkNet Türk Telekom mu?

Decapat. Türk Net zaten Türk Telekom’un altyapısını kullanıyor. Yani aslında sizin alt yapınızın desteklediği maksimum hızı veriyor.

TurkNet kime ait?

NetOne Telekom, tasfiye halindeki Sabancı Telekom’dan Turk.net markasını satın alarak TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. unvanını aldı. TurkNet, Türkiye’nin ilk veri merkezini kuran ve işleten SATKO Telekom Oteli’ni satın alarak, Telekom Odaklı Veri Merkezi’ni de bünyesine kattı.

En iyi internet hangisi?

Speedtest, Türkiye’de en hızlı mobil internet ve sabit internet sağlayıcılarının hangileri olduğunu açıkladı. 2022’nin 2. çeyreği için yayımlanan rapora göre TurkNet sabit internetin, Turkcell ise mobil internetin lideri oldu.

TurkNet modemimi nasıl kurarım?

BILLION VDSL2-8400-NXL Modem Kurulumu

yeni bir sekme açarak adres çubuğuna 192.168.1.254 yazın klavyeden enter’a basın. 2. Açılan sayfada kullanıcı adı ve şifre alanlarına küçük harfler ile admin – admin yazarak “Tamam” butonuna tıklayın.

TurkNet ilk ay bedava değil mi?

TurkNet Öğrenci kampanyası 31.08.2022 tarihine kadar geçerlidir. TurkNet Öğrenci kampanyası kapsamında sayfada yer alan promo kod ile abone olan kullanıcılar Özgür İletişim hizmetinde ilk ay ücretsiz kullanım hakkı kazanır. Kampanya üniversite öğrencilerine özeldir.

You might be interested:  Mng Kargo Ipekböceği Şubesi Nerede?

Ttnet modemi Türknete olur mu?

TTNET yazan modemi türknet vdsl2 ile kullanabilir miyim? Modem VDSL destekliyse ve diğer internet sağlayıcılar için kullanıcı adı/ şifre girilebiliyorsa yani sadece Türk Telekom kullanıcılarına özel değilse tabii ki kullanabilirsin.

Modem iadesi nasıl yapılır?

Aboneliğinizin sonlanması durumunda modeminizi iade etmenlisiniz. Modeminizi, iptal talebinizi ilettikten sonra size gelecek mesaj doğrultusunda en yakın bayimize teslim edebilirsiniz. Size yakın bayi bulunmuyor ise, iptal sonrası gelecek mesajdaki kargo kodu ile modeminizi ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.

Türk Net abonelik iptali için ne yapmalıyım?

İptal talebinizi, kimliğinizin önlü arkalı fotokopisini [email protected] e-posta adresimize göndermeniz yeterli. Göndereceğiniz e-postayı aboneliğiniz ile eşleştirebilmemiz için konu kısmına “Abone Numaranızı” yazarak sistemlerimizde kayıtlı e-posta adresinizden göndermenizi rica ediyoruz.

TurkNet aboneliğini nasıl iptal edebilirim?

Abonelik iptali işlemleri: E-Devlet’e giriş yaptıktan sonra site içerisindeki arama butonuna “TurkNet Abonelik Fesih Başvurusu” yazılır ve ilgili hizmet seçilir. Bu hizmet aracılığıyla abonelik iptali başvurusu yapılır.

Türknet müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

  1. 0850 288 80 80. Türkiyenin her yerinden 7 gün 24 saat 0850 288 80 80 no’lu telefonu arayabilirsiniz.
  2. 0212 703 43 71. TurkNet’li olduktan sonra arızalarınız (Teknik Destek ) dışındaki Bilgi – İşlem – Şikayet talepleriniz için 0212 703 43 71 no’lu telefon üzerinden uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
  3. 0850 288 10 10.

Leave a Reply

Your email address will not be published.