Ups Kargo Nasıl Gönderilir?

UPS hesap numaranızı yazın. Gönderideki paket sayısını yazın. Üç paketli bir gönderi için, izleme etiketlerine, paketler üzerine ‘3’ün 2’cisi’, ‘3’ün 3’üncüsü’ gibi bilgiler yazın. Ülke ve posta kodunu içeren, tam ve okunaklı bir adres, teslimatın hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar.
UPS yurtiçi kargo takip işlemini gerçekleştirecek olanların ilk adımı firmanın internet sitesine girmek olmalıdır. Siteye girildiğinde üst kısımda bulunan Online işlemler menüsüne girerek açılan sayfadan gönderi takibi sekmesi tıklanmalıdır.

UPS Kargo nasıl çağırılır?

İndirim kodu alındıktan sonra UPS Türkiye Çağrı Merkezini (444 00 66) arayıp, kodunuzu UPS yetkilisi ile paylaştıktan sonra adresinize kurye çağırabilir veya en yakın UPS şubesine uğrayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

UPS Kargo ücreti ne kadar?

0.5 kg: 22 Euro. 10 kg: 122.10 Euro. 20 kg: 178.20 Euro UPS kargo ücreti gerekir.

UPS Kargo hangi kargo ile anlaşmalı?

apple, avva, camper, ebebek, mudo, pierre cardin, vatan bilgisayar ve zara eklendi.

UPS konşimento nasıl doldurulur?

Konşimento üzerinde yer alması gereken bilgiler

 1. İhracatçı adı ve adresi,
 2. İthalatçı adı ve adresi.
 3. Nakliye firması adı ve adresi,
 4. Gönderilen malın ağırlığı, maddi değeri ve sayısı,
 5. Yükleme ve varış yeri bilgisi,
 6. Yükleme tarihi,
 7. Ürün açıklaması ve paket sayısı,
 8. Ödeme bilgisi,
You might be interested:  Tozlu.Com Kargo Ne Zaman Gelir?

UPS kurye ücretli mi?

Gönderi başına 11,30 TL+KDV, Adalara yapılan gönderiler için gönderi başına 56,00 TL+KDV. Apartman, konut gibi ticari olmayan adreslere yapılan gönderiler için Konut Teslimatı ek ücreti alınmaktadır.

UPS evden iade nasıl yapılır?

UPS İadeleri

UPS Elektronik İade Etiketi: Müşteriniz için bir iade etiketini oluşturmanızı ve e-postayla göndermenizi sağlar. UPS İade Etiketini Yazdır ve Postala: UPS’in müşteriniz için bir iade etiketini oluşturmasına ve postayla göndermesine izin vermenizi sağlar.

UPS kaç gün sürer?

UPS Express servisleri yurt içinde ertesi gün 9:00’a, 10:30’a, 12:00’ye kadar ve gün içinde garantili teslimat sunar.

UPS güvenli mi?

UPS ABD merkezli kargo firması.Büyük bir firma haliyle güvenilir.

UPS kargo geldiğinde arıyor mu?

UPS Türkiye on Twitter: ‘Teslimat sırasında, olur da sizi bulamazsak, ek ücret almadan paketinizi tekrar adresinize getiriyoruz. 😉 #UPS https://t.co/fnTfx4WS53’ / Twitter.

UPS Kapıda ödeme nedir?

YURT İÇİ TAŞIMACILIKTA ALICIDAN ÖDEMELİ PAKET GÖNDERİM KURALLARI. 1-) GÖNDEREN tarafından yapılacak navlun ücreti alıcı tarafından ödenecek gönderimlerde, alıcı kargo ücretini ödemez ise teslimat yapılmaz. GÖNDEREN, talimatı olmaksızın teslimat yapılsa dahi kargo ücretini ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Kargo ile nasıl anlaşma yapılır?

Gönderiler için anlaşma yapılacak olan şirket belirlendikten sonra işletmeye yakın olan kargo şubesine gidilerek anlaşma için görüşülmektedir. Gönderiler için bir ihtimal dahilinde belirlenen adet ve paket büyüklüklerinin bilgisi verilmektedir. Adet ve paket boyutlarına göre bir bütçe belirlenmektedir.

UPS kargo kime ait?

United Parcel Service (baş harfleri UPS olarak kısaltılmıştır; küçük harfle stilize edilmiştir), bir Amerikan çokuluslu paket teslimat ve tedarik zinciri yönetimi şirketidir.

UPS gönderi nedir?

Genellikle paketler veya mallar gönderilir. Uluslararası olarak gönderilen ve tek bir UPS Waybill’i ile kapsanan tüm paketlerin tek bir gönderi olarak kabul edilmesi gerekir. UPS Hundredweight gönderileri, tek bir gönderi olarak kabul edilecektir.

You might be interested:  Ptt Kargo Ne Zaman Yola Çıkar?

UPS kargo saat kaça kadar açık?

UPS Kargo çalışma saatleri hafta içi her gün sabah tam 09.00’da başlar ve kapanış saati olan 18.00’a kadar hizmet vermeye devam eder. UPS KARGO HAFTA SONU CUMARTESİ VE PAZAR AÇIK MI? Hafta sonu da Cumartesi günleri 09.00’dan 15.00’a kadar hizmet vermeye devam eden kargo, Pazar günleri ise hizmet vermemektedir.

UPS çağrı nasıl yapılır?

İletişim

 1. Tüm şubelerimize aşağıdaki adresimiz ve telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman ekiplerimiz size her konuda yardımcı olmak için hizmetinizdedir.
 2. İletişim Bilgileri:
 3. UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş. UPS Türkiye.
 4. Tel: 0850 255 00 66.
 5. Kurye Rezervasyon.
 6. Tel: 0850 255 00 66.

UPS kargo kurye ne zaman gelir?

Teslimat Seçenekleri penceresi açılır, burada paketimi bir UPS konumundan al seçeneğini seçmelisiniz. Paketimi ne zaman teslim alacağımı nasıl öğrenebilirim? Paketinizin hangi gün ulaşacağını öğrenmek için Takip aracına takip numaranızı girin. Kuryelerimiz normalde 09:00 ile 19:00 arasında teslimat yaparlar.

UPS Kapıda ödeme nedir?

YURT İÇİ TAŞIMACILIKTA ALICIDAN ÖDEMELİ PAKET GÖNDERİM KURALLARI. 1-) GÖNDEREN tarafından yapılacak navlun ücreti alıcı tarafından ödenecek gönderimlerde, alıcı kargo ücretini ödemez ise teslimat yapılmaz. GÖNDEREN, talimatı olmaksızın teslimat yapılsa dahi kargo ücretini ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

UPS kurye çağırma nasıl iptal edilir?

UPS WorldShip

Ana WorldShip® gönderi ekranının üstünden İptal Et seçeneğini tıklayın, paket alım kaydından iptal etmek istediğiniz paketi seçin ve ardından İptal Et seçeneğini ikinci kez tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.