Vatan Bilgisayar Kargo Ne Zaman Gelir?

Yurt içi kargo ile verilen siparişler ortalama 3-4 iş günü içinde, Horoz lojistik ile verilen siparişler ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.
Vatan Bilgisayar kargosu kaç günde gelir? Siparişiniz ortalama 3-4 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Sokağa çıkma yasağı nedeniyle bu süreçte kargo yoğunluğuna bağlı olarak gecikme yaşanabilmektedir.

Vatan Bilgisayar hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Siparişinizi normal teslimat ile tamamladıysanız genellikle ürününüz ertesi gün kargoya teslim edilir ve ortalama 3 gün içerisinde ürün adresinize teslim olur. Bugün teslimat seçeneği ile tamamladıysanız akşam saat 22:00’a kadar ürününüz Aras kurye ile teslim edilecektir.

Vatan Bilgisayar siparişim nerede?

Bu durumu en kısa zamanda [email protected] adresimize yazılı olarak ya da 0850 222 56 56 numaralı telefonumuza sözlü olarak, sözleşme numarası ile birlikte bildiriniz.

Vatan telefonla sipariş hattı nedir?

0850 222 56 56 ‘yı arayarak, ‘Telefonla Sipariş’ bölümümüzden sipariş verebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar iade kaç gün?

İade koşullarında belirtilen şartlara uygun taleplerinizde; ilgili ürün Vatan Bilgisayar’a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli alışveriş yaptığınız hesaba iade edilecektir.

You might be interested:  Kargo Takipte Zimmet Alındı Ne Demek?

Vatan kargo kime ait?

Şirketin sahibi ve kurucu olarak Fas uyruklu Souad Bouaddi isimli bir kişi görünüyor. Bu kişinin 27 Temmuz 2020 tarihinde soyadını Kutlu olarak değiştirdiği yine resmi belgelerde yer alan bilgilerden biridir. Şirketin genel merkezi İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunuyor.

UPS kargo ne zaman gelir?

UPS Express servisleri yurt içinde ertesi gün 9:00’a, 10:30’a, 12:00’ye kadar ve gün içinde garantili teslimat sunar.

Vatan kargo nerede?

Kargom Nerede? Vatan kargo takip numarası ile yaptığınız sorgulama tamamlanmazsa veya hata alırsanız vatan kargo müşteri hizmetlerine ( 0850 333 38 38 ) bu numaradan ulaşabilirsiniz. Takip numaranız yoksa almak için de müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Vatan kapıda ödeme var mı?

Vatan Bilgisayar Mağazalarından yapacağınız alışverişlerde ödemenizi nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Toplama yapıyor mu?

Montaj yapıyorlar ancak bazen montajda hataları olabiliyor.

Vatan Computer saat kaça kadar açık?

Vatan Bilgisayar Kaça Kadar Açık? Vatan Bilgisayar şubeleri hafta içi her gün saat 22:00’da kapanıyor.

Vatan Bilgisayar hangi saatlerde açık?

Mağazalarımız haftanın 7 günü 10:00 22:00 arasında hizmet vermektedir. Çağrı merkezimizden ( 0850 222 56 56 ) Haftaiçi 9:00 – 18:40 hafta sonu 10:00 17:00 saatleri arasında destek hizmeti, haftanın 7 günü 9:00 22:00 saatleri arasında satış yapılmaktadır.

Vatan Bilgisayar yetkili serviste hazır ne demek?

Servis elemanı sorunu halletmiş oturup sigarasını yakmış geri vatan bilgisayara kargolanmayı bekliyor. Yani tamir olmuş diyorsun değişim veya iade olmamış.

Vatan mağazadan alınan ürün iade edilir mi?

Vatan Bilgisayar Sanayi Ticaret A.Ş. gerekli gördüğü durumlarda ayıplı olmadığı halde değiştirilmek istenen ve mağazadan satın alınan ürünlerde değişim yapmama hakkını saklı tutar.

Kutusu açılan telefon iade edilir mi?

Ambalajı açılmıs ancak kullanılmamıs ürün (tekrar paketlenebilir ürünlerde geçerlidir. yapılabilir. Bu kapsamda bedel iadesi yapılamamaktadır. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un hükümleri geregince ürünün ayıplı oldugunun servis raporu (DOA) ile onaylanması durumunda iade/degisim talep edilebilir.

You might be interested:  1 Kamyon Kum Ne Kadar?

Laptop açıldıktan sonra iade edilir mi?

Paketi ya da ambalajı açılmış ürünlerde de internetten alındıkları müddetçe tüketici kural olarak cayma hakkına sahiptir.

Teknosa aynı gün teslimat nasıl yapılır?

“AYNI GÜN TESLİMAT – Bugün! Sizde” teslimat saatleri 16:00-22:00 saatlerinde gerçekleşmektedir. Kurye ürünü teslim ettiğinde Teknosa paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Adreste olmadığınız durumlarda, kurye sizinle iletişime geçerek uygun olduğunuz ilk gün paketinizi teslim edecektir.

Vatan Bilgisayar alışveriş nasıl yapılır?

Mağazalarımızdan Fibabanka ve Akbank kredisiyle alışveriş yapabilirsiniz. Fibabanka için VATAN boşluk TC Kimlik numaranızı 3422’ye, Akbank için VATAN boşluk TC Kimlik numaranızı 4425’e SMS olarak gönderebilirsiniz. Mesajınıza olumlu cevap geldiği zaman size en yakın Vatan Bilgisayar Mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Vatan ne zaman açılacak?

Mağazalarımız haftanın 7 günü 10:00 22:00 arasında hizmet vermektedir. Çağrı merkezimizden ( 0850 222 56 56 ) Haftaiçi 9:00 – 18:40 hafta sonu 10:00 17:00 saatleri arasında destek hizmeti, haftanın 7 günü 9:00 22:00 saatleri arasında satış yapılmaktadır.

Vatan mağazası ne zaman açılacak?

VATAN BİLGİSAYAR ÇALIŞMA SAATLERİ

Mağazalarımız haftanın 7 günü 10:00 22:00 arasında hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.