Yapı Kredi Bankası Hangi Kurye Ile Çalışıyor?

Yapı Kredi Hangi Kurye ile Çalışıyor? Yapı Kredi Bankasının yenilenen ya da başvurusu onaylanan kredi kartlarını kurye ile dağıttığını belirtmiştir. Yapı Kredi Kuryenet ile anlaşmalı olan bir bankadır. Bu nedenle size gelecek olan kartınızı, Kuryenet üzerinden takip edebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası kredi kartım nerede?

Akıllı Takip sayesinde, Bireysel İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi veya Kredi Kartı başvurularınızın durumunu, yapikredi.com.tr’ye tıklayarak internet şubemiz üzerinden, Başvurular ve Krediler menüsü altından Başvuru İzleme bölümüne tıklayarak yada 4407’ye SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Kuryeye teslim edilen kart ne zaman gelir Yapı Kredi?

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvuru Takip

Kredi kartı başvurunuz genellikle 1-2 gün içerisinde, en fazla ise 1 hafta içinde sonuçlanır. Kredi kartı onaylandıktan sonra kartınızın teslim süresi ortalama 7 iş günüdür.

Banka kartı kime teslim edilir?

Bankamatik Kartını Başkası Teslim Alabilir mi? Hayır, bankamatik kartını kartın sahibi dışında başka kimse teslim alamaz.

You might be interested:  Mng Kargo Hangi Saatlerde Açık?

Adrese teslim edilmeyen kredi kartı nereden alınır?

Banka müşteri hizmetlerini ara, kartı bulunduğun şehirdeki sana en yakın şubeden almak istediğini ilet. Bankanın müşteri hizmetlerini ara kartını şu adrese veya şu şubeye teslim edilmesini istiyorum de yardımcı olurlar.

Kredi kartım nerede kurye?

Farklı bankaların farklı sorgulama yöntemleri bulunacaktır. Kredi Kartı gönderim için bankaların çalıştığı kurye şirketleri şunlardır; Kurye net: 0850 222 93 93 – 444 93 93. Aktif Kurye: 0850 333 03 27.

Kredi kartım gelmedi ne yapmalıyım?

Banka yetkilisini arayın

Ancak belli bir süreye rağmen kredi kartınız hala elinize ulaşmadıysa öncelikli olarak bankanızın müşteri hizmetlerini arayın. Onlar kartınızın durumunu görür ve kurye firmasındaysa firma ile temasa geçerek kartınızın acil gönderilmesini isteyebilir.

Yapı Kredi kartı yıllık ücreti ne kadar?

Faiz ve Ücretler

1 Ocak 2022 Öncesi Ücretler Tahsilat Periyodu
Asıl Kart
Worldcard 194,5 Yıllık
World Gold 221 Yıllık
World Platinum 249 Yıllık

Kredi kartı kaç günde eve gelir?

Genellikle kredi kartı başvurusunun sonucu bir hafta içerisinde öğrenilebilmektedir. Ancak bu süre bazı durumlarda ilgili bankaya göre 10 günü de bulabilmektedir. Buna benzer olarak kredi kartının teslim süresi de genellikle 7-10 gün arasında değişmektedir.

Yeni banka kartı kaç günde gelir?

Bunun yanı sıra bankaların genel olarak kartları ulaştırma süreleri 1-2 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Eğer maaş kartı talebinde bulunmuşsanız bu durumda kredi kartına göre daha hızlı bir şekilde kartınızı teslim alabilirsiniz.

Kurye ile gelen kredi kartı almazsak ne olur?

Tüketici hakem heyeti iade kararı verir, iadeyi alırsınız.

Kredi kartı gelmeden aktif olur mu?

Başvurunuz onaylandığı anda fiziksel kartınızın gelmesini beklemeden internetten alışveriş yapabilir; QR/mobil ödeme ile kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

You might be interested:  Rusyaya Kargo Nasıl Gönderilir?

Kredi kartı teslim almadan aktif olur mu?

Teslim edilen kredi kartı hemen kullanıma uygundur. Kredi kartının teslim edilmediği süre içerisinde müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartını online kullanıma açtırabilirsiniz.

Teslim alınmayan kredi kartı iptal olur mu?

Kullanılmayan kredi kartlarını bankalar otomatik olarak iptal etme yetkisine sahip değildir. Bu nedenle kredi kartını bir daha kullanmamak üzere kapatmak için ilk yapılması gereken tüm kart borcunu ödemektir.

Kullanılmayan kredi kartından aidat alınır mı?

Kredi kartı yıllık üyelik ücreti, borçlandırıcı nitelikteki ilk kullanımınızı müteakip ve yıllık olarak tahakkuk ettirilebilir. Yani kredi kartınızı hiç kullanmamışsanız sizden ücret alınamaz.

Sözleşmeli kredi kartı ne anlama geliyor?

Kredi kartı üyelik sözleşmesi Banka ve Kart Hamili arasında belirtilen hükümler çerçevesinde mutabık kalınan bilgileri kapsar. Bu çerçevede kredi kartınızın kullanımına ilişkin olarak yansıyacak faiz, ücret ve yasal bildirim detaylarını bulabilirsiniz.

Kredi kartı ne zaman gelir?

Başvuru süreci onaylandığı gibi basım süreci başlayan kredi kartı, yaklaşık olarak 3 ile 10 gün arasında kişiye teslim edilmektedir. Bazı durumlarda ise bu sürecin daha kısa olduğu ve şubeye başvurulduğu gibi kartın teslim alınabildiği bilinmektedir.

Kartım hangi şubede?

Şube kodunu öğrenmek için yapılması gereken ilk şey müşteri temsilcisini aramaktır. Vatandaşların hizmet aldıkları bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak şube kodlarını öğrenmeleri mümkündür. Bunun dışında ilgili bankadan alınan banka kartının üzerinden de şube kodu anlaşılabilmektedir.

Kredi kartlarımı nasıl öğrenebilirim?

Birçok işlemi gerçekleştirebildiğiniz e-devlet Kapısı ile, kredi kartı borç bilgilerini de sorgulamak isteyen vatandaşlar için büyük bir kolaylık sunulmaktadır. ‘Risk Merkezi Raporu Başvurusu’ hizmeti ile dilediğiniz sorgulamayı yapabilirsiniz.

World kredi kartı hangi bankaya ait?

Worldcard | Kredi Kartları | Yapı Kredi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.