Yurtiçi Kargo Hangi Holding?

Yurtiçi Kargo, ‘Söz Verdiğimiz Gibi’ sloganından hareketle 1982 yılında, Dr. İbrahim Arıkan liderliğinde ve Arıkanlı Holding çatısı altında, Türkiye’deki ilk Türk kargo markası olarak kurulmuştur.
Arıkanlı Holding çatısı altındaki tüm şirketler, sektörlerinde gerçekleştirdikleri ilklerle tanınıyor. Aralarında MEF Eğitim Kurumları ve Yurtiçi Kargo gibi eğitim ve taşıma alanlarında Türkiye’ye yeni ufuklar açan öncülerin de bulunduğu şirketlerin her biri sektörüne kazandırdığı çağdaş yeniliklerle yurtiçi ve yurtdışında başarılarıyla anılıyor.

Yurtiçi Kargo kime satıldı?

Yurtiçi Kargo’nun yüzde 25’i GepPost’a satıldı

Yurtiçi Kargo devletin mi?

Yurtiçi Kargo, 1982 yılında İstanbul’da kurulmuş kargo şirketi. İbrahim Arıkan tarafından Arıkanlı Holding çatısı altında kuruldu. Türkiye’deki ilk Türk kargo markasıdır.

Arıkanlı Holding sahibi kim?

Yurtiçi Kargo ve MEF okullarını da bünyesinde barındıran Arıkanlı Holding’in sahibi İbrahim Arıkan, Özel Dershaneler Birliği’nin (ÖZDEBİR) kurucusu ve ilk başkanı idi. MEF Üniversitesi Arıkan’ın vefatını böyle duyurdu: İBRAHİM ARIKAN KİMDİR? Dr.

Ebru Arıkan Kimdir?

İbrahim Arıkan’ın kızı olan Ebru Arıkan 19 Eylül 1971’de İstanbul’da doğdu. Kuruluşundan bu yana Arıkanlı Holding ve bağlı şirketlerin Ortağı ve Genel Kurul Üyelisi olan Ebru Arıkan, MEF Eğitim Kurumları bünyesinde MEF Uluslararası Okul’unda kuruluş dönemi ve sonrasında yönetimde görev aldı.

You might be interested:  Nazilli Aras Kargo Nerede?

Ibrahim Arıkan kaç çocuğu var?

Ümit, Ebru ve Eda isimli üç evladı olan Dr. İbrahim Arıkan, 2 Şubat 2016 tarihinde aramızdan ayrılmıştır.

Arıkanlı Çiftliği kaç dönüm?

Silivri’ye, 85 dönüm arazisini ne için, hangi koşullarda Arıkanlı Holdinge verdiğinizi halka iyi anlatın! Üniversitenin inşaatına 2013 yılında başlanması planlanıyor…

MEF Okulları kime ait?

ARIKANLI HOLDİNG

Arıkanlı Holding, yarattığı ilklerle tanınmaktadır. Bu bağlamda, Arıkanlı Holding’in kurduğu şirketler Türkiye’nin en köklü ve başarılı kuruluşları arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Bunlar: MEF Okulları

Dünyanın en büyük kargo şirketi hangisi?

Digital Supply Chain, dünyanın en büyük 10 hava kargo taşıyıcısını değerlendirdi. 1. FedEX Express, 688 uçaklık filosuyla ve 37’den fazla sipariş edilmiş uçakla birlikte, dünyada 375 farklı noktaya hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en büyük kargo şirketi hangisi?

UPS Türkiye, 3.000’e yakın çalışanı, 260’tan fazla şube ve yetkili servis sağlayıcısı ve 700 araçlık filosuyla Türkiye pazarında da sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır.

Türkiyenin en iyi kargo şirketi hangisi?

MNG Kargo. 2003 yılından beri hizmet veren MNG Kargo, Türkiye’nin en iyi kargo firması listesindeki yerini alıyor.

Ibrahim Arıkan kaç yaşında?

İbrahim Arıkan (iş insanı)

İbrahim Arıkan
Doğum 22 Ocak 1941 Salur, Sorgun, Yozgat
Ölüm 2 Şubat 2016 (75 yaşında)

Ümit Arikan nereli?

Hakan Arıkan

Kişisel bilgileri
Doğum tarihi 17 Ağustos 1982
Doğum yeri Karamürsel, Türkiye
Boyu 1,92 m (6 ft 3 1⁄2 in)
Mevkii Kaleci

Habib Arıkan Kimdir?

Habip Arıkan kimdir? 1971 Bursa doğumlu Habip Arıkan Esenyurt’ta inşa ettiği Parkcity projesiyle sektörde adını duyurmuştu. Eğitimci bir aileden gelen Arıkan, Park Village, Toskana Orizzonte, Park Life Çeşme gibi projeleriyle dikkat çekiyor.

Sürat Kargo kime ait?

Geçmişte Sürat Kargo Kaynak Holding’e ait olsa da Gülen Hareketi bünyesinde olan Kaynak Holding kayyum altına alınmıştır ve TMSF’ye devredilmiştir. içerisinde yönetim ve işleyişinde gerçekleştirdiği değişimler ile daha müşteri odaklı ve yenilikçi bir yaklaşım sergilemeye başlayan Sürat Kargo, bugün sektörün en önemli

You might be interested:  Yurtiçi Kargo Ipekyolu Şubesi Nerede?

MNG nin sahibi kim?

MNG Kargo, 2003 yılında MNG Holding iştiraki olarak kurulmuştur. Kurucu genel müdürü Aslan KUT’tur. MNG Kargo’nun 871 şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’i aşkın çalışanı, 2400’den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla hizmet vermektedir.

Hangi kargo satildi?

Sürat Kargo şirketine kayyum olarak atanan TMSF, 28 Haziran’da Resmi Gazete’de yayımladığı ilanla Sürat Kargo ve Lojistik firmasını 325 milyon lira muhammen bedelle satışa çıkardı. TMSF, ihaleye katılacak firmalara tekliflerini sunmaları içinse 27 Temmuz tarihine kadar süre verdi.

Hangi kargo firması daha iyi?

DHL. En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.